Artjom Savitski loobus kiirtoidust ja läks trenni
pilt: erakogu

Kui tavaliselt räägitakse söögist, trennis käimisest ning oma keha vormis hoidmisest naistega, siis Buduaar võttis pihtide vahele Artjom Savitski, kes saavutas Superstaarisaates auväärse teise koha. Uurisime, milline on Artjomi külmkapi sisu, kui tihti võib teda leida kiirtoitu pruukimas, ja kuidas ta end vormis hoiab. 

Artjom on heast söögist alati lugu pidanud. "Peab tunnistama, et mulle meeldib maitsvaid asju süüa ja seetõttu on raske konkreetseid lemmikuid välja tuua. Tihti oleneb lemmikroog hoopis tujust. Näiteks hetkel unistan ma ühest heast mahlasest ameerikapärasest grillburgerist. Selle all ei pea ma silmas kiirtoidurestoranide või -putkade toodangut," kommenteerib Artjom.

Vahel lubab Artjom endale ka kiirtoitu. "Tegevust täis päevadel on kiirtoit üks parimaid lahendusi tühja kõhu probleemile ja varem pruukisin seda päris ohtralt. Kuid nüüd olen hakanud palju hoolikamalt jälgima, mida suust sisse ajan."

Kuid millised toiduaineid peavad Artjomil alati külmkapis olema? "Munad, piim, juust, sai, leib ja kindlasti pakk pelmeene."

Vormis hoiab Artjom end spordiga. "Praegu teen trenni jõusaalis ja kevade poole kavatsen jooksmas hakata käima, siis kui teed kuivemaks ja puhtamaks lähevad. Loodetavasti juhtub see varsti, kuna juba on suur isu longboard talveunest äratada ja sellega kruiisima minna," tõdeb Artjom.

Karin Karu