Laupäeval, 26. aprillil kell 17.00 toimub Tallinnas Jaani kirikus heategevuslik kontsert, mille tulu läheb Jaagu Lasteaed-Põhikooli puuetega laste toetuseks.

Muusikalist naudingut pakuvad Margus Vaher, Uku Suviste, Ott Kartau ja Mari Pokinen.

Kontserti korraldab heategevuslik rahvusvaheline organisatsioon Ladies Circle LC1, kes lähtuvad motost "Sõprus ja abivalmidus". Kontserdi tuluga soetatakse Jaagu Lasteaed-Põhikoolile alternatiivseid suhtlemisabivahendeid (kommunikaatoreid) raske ja sügava puudega lastele, kellel puudub kõne või on kaasuvalt põhidiagnoosist suured suhtlemisraskused. Lisainformatsioon kodulehel www.jaagu.ee

Ladies Circle LC1 organisatsiooni ja klubide tegevuse mõtteks ning eesmärgiks on nii liikmete isiklik areng kui ka noorte naiste rahvusvaheline suhtlus ning positiivsete muudatuste elluviimine ühiskonnas. Kui sa tunned, et sooviksid lähemalt klubi tegemistega tutvuda või liituda siis kliki kodulehele www.lce.ee.

Kui soovid ühendada meeldiva muusikaelamuse ja aitamise siis tea, et piletihind on 13 €, lastele 6 € ja pensionäridele 10 €. Panustada saab vaba annetusega MTÜ Ladies Circle Eesti pangakontole, märgusõnaga „Jaagu" ning Piletilevist pileti soetades.