Buduaar.ee on juba kümme aastat pakkunud võimalust säravatel tütarlastel muuta oma suvi põnevamaks ja näidata oma mitmekülgsust, osaledes konkursil Buduaar Summer Model. Suve suurima modellivõistluse "Jelly Beans Factory & Buduaar Summer Model 2019" kandideerimisvõimalus on nüüd avatud. Kaunid, säravad ja elurõõmust pakatavad naised, võtke võistlusest osa!

Kui oled 1835-aastane rõõmus neiu, ootame sind kandideerima Suvemodelli võistlusele. Siinkohal pole tähtis pikkus, kaal ega vööümbermõõt. Tegemist on hobimodellide võistlusega, kus ainsaks oluliseks teguriks on elujõud ja sära. 

Jelly Beans Factory & Buduaar Summer Model 2019 võistluse parimate auhinnafond küündib kuni 5000 euroni. Tiitlivõitja saab Tradehouse ilukaubamajalt vabalt kulutamiseks kinkekaardi väärtuses 500 €. Lisaks saavad kolm parimat kandidaati võimaluse osaleda ajakirja Buduaar sügisnumbri moeseerias tõeliste modellidena. 

PS! Auhindasid on hulgi  nii tiitlivõitjale kui ka kümnele parimale!

Selleks, et astuda Buduaari suvemodelli võistlustulle:

  • Logi end Buduaari keskkonda sisse. Kui sul pole Buduaaris kasutajat, saad end lihtsasti registreerida Facebooki konto kaudu. 
  • Lae üles endast selge foto "Lisa uus" sektsiooni all.
  • Lisa "Pealkiri" lahtrisse enda täisnimi*.
  • Kirjuta "Sisu" lahtrisse, kes sa oled, kust sa tuled, vana sa oled ning miks just sina sobid Summer Model 2019 võitjaks.
  • Kandideerimisel garanteeri, et saad võtta osa augusti alguses "Seitsmeste" ilmateate lugemise voorust ning 9. augustil finaalüritusest Pärnus. Arvestada tuleb terve päevaga.

*valmis hääletamisankeedil kuvab esimesena Buduaari keskkonna kasutajanimi, seejärel täisnimi*

Kandideerimine on avatud 22. juuli südaööni. Hääletamine avatakse 23. juulil ning oma lemmikule punktide andmine kestab 31. juuli südaööni.

Viie finalisti saatus sõltub just hääletajatest. Ülejäänud viis, kes ühes teistega 9. augustil lõppvõistlusele saabuvad, valib Jelly Beans Factory ja Buduaari ühine žürii. 

Modellid astuvad publiku ette 9. augustil Pärnus restorani Umberto suveterrassil, kus kuulutatakse välja voorude tulemuste põhiselt peavõitja.

Auhinnad on magusad, tegevuskava meeldejääv ning arendav, ja suvi lõbus, nii et asu kandideerima!

Pane Facebooki finaalüritusele "goingSIIN, et hoida end toimuvaga jooksvalt kursis.

Žürii jätab endale õiguse enne otsuse langetamist kandidaatidega personaalselt ühendust võtta ja lisainfot küsida.

 

Võistlusgalerii

1 2

Joannna

Joanna Kaselaan


0

Olen 26-aastane rõõmsameelne neiu Tartumaalt. Hetkel töötan it-valdkonnas, aga vabal ajal meeldib mulle meisterdada ehteid, mida müün ka mõningates käsitööpoodides. Mina sobin Suvemodelli konkurssile, sest ma pole klassikaliselt modellimõõtu, ent olen väga sportlik, aktiivne, heatahtlik ja soovin enda suvesse midagi põnevat lisada. PLUSS kingikotid tunduvad väga motiveerivad, et ei saanud mitte jätta osalemata :)

Hääletatud 0 korda

hundikoer

Merlin Lember


0

Olen 23-aastane Pärnumaa tütarlaps. Töötan klienditeenindajana ühes armsas suvekohvikus. Vabal ajal tegelen fotograafia ning võrkpalliga. Ma tahaksin väga võita, sest modellindus on mulle alati huvi pakkunud ning tähelepanu keskpunktis on alati meeldinud olla. Olen 177 cm pikk ning pigem sportliku kehaehitusega, rõõmsameelne ning aus neiu.

Hääletatud 0 korda

Nelly27

Nelli


0

Olen heasüdamega inimene,15 aastat tegelesin tantsuspordiga,olin finalist nii Eesti kui ka Euroopa vōistlustel. Ōpin Sisekaitseakadeemias.

Hääletatud 0 korda

ellya_rai

Eliisa Abramova


0

Olen rõõmsameelne ja heatahtlik neiu, tegelesin tantsuspordiga 16 aastat, olin Euroopa võistluste finalist ning Eesti meister. Töötan tantsutreenerina ja õpin TTÜ’s. Tahaksin väga üritusel osa võtta, sest meeldib tants, kunst ja foto.

Hääletatud 0 korda

ferra

Ferra


0

Olen varsti kolmekümne aastaseks saav ema,abikaasa ja loodetavasti ka hea sõber. Oma lühikese eluea jooksul olen ma jõudnud tegeleda nii paljude erinevate huvitavate asjadega, et siin kõike välja tuua jääb ilmselt tähemärkidest puudu. :D Buduaaris olen aktiivne olnud juba kümme aastat ja tutvunud mitmete toredate inimestega. Foorumit sirvides ilmselt võib mind juba päris hästi tundma õppida. Ilmatüdruk ma olnud küll ei ole ja see oleks kindlasti üks suur linnuke minu kasti. Tervitades Nele.

Hääletatud 0 korda

ingrid2011

Ingrid Vlassova


0

Olen Ingrid 28aastane, elan Tartus, kus töötan ilukonsultandina. Olen rõõmsameelne ja sõbralik. Soovin võita, sest olen salamisi unistanud juba lapsepõlves kaunistada ajakirja esikaant(sirvisin tihti vanema õe Stiina ajakirjasid).Kandideerin sellele imelisele tiitlile juba teist korda. Mulle meeldib väga selline ütlus:”Kaotaja pole see, kes kaotab, vaid see kes alla annab". Seega: unistada tuleb suurelt

Hääletatud 0 korda

Lyseth1

Lyseth


0

Minu nimi on Lyseth ning olen 23aastane! :) Olen väga jutukas, sõbralik ning energiat täis neiu. Töötan ripsmetehnikuna ning pean enda Ilusalongi, mis asub Tartus. Buduaar Summer Model on üritus, kus kindlasti peaksid kõik osa võtma ning ennast proovile panema, samuti soovin teha seda ka Mina uuesti! :)

Hääletatud 0 korda

Annellioo

Anneli


0

Aegajalt vöib ennast proovile panna, miks osalen, selleks, et pole enne näinud kui keegi tätoveeritud vöidaks..tahaks päriselt kaa teada, et kas tattood on töesti ikka veel tabuks selles valdkonnasmuidugi osalemine ise on väljakutse ja kindlasti suurepärane kogemus!!

Hääletatud 0 korda

Kaisa Oeselg

Kaisa Oeselg


0

Olen Märjamaalt pärit 18-aastane neiu. Hetkel töötan Tallinnas. Minu kauaaegne hobi on olnud näitlemine, olen sellega tegelenud juba ligi 9 a. Näitlemisega olen jōudnud nii teatrilavadele kui ka teleekraanidele Lisaks meeldib mulle ka moedisain Enda loodud kollektsioonidega olen korduvalt osalenud üle-eestilisel noorte moedisainerite võistlustel. Minu elu motoks on "Aktsepteeri oma minevikku ilma kahetsuseta, käsitle oma olevikku enesekindlalt ja astu enda tulevikule vastu hirmudeta"

Hääletatud 0 korda

Karina Demutskaja

Karina Demutskaja


0

Hei, minu nimi on Karina ning olen 25 aastane neiu, kellele pakub huvi kõik uus ja huvitav. Üritan ennast aegajalt proovile panna ning küsin tihti endalt WHY NOT? Ka seekord ei jäänud pikemalt mõtlema ning otsustasin osa võtta :) Olen kindel, et Buduaari üritus tuleb vinge ja meeldejääv. Ootan huviga!

Hääletatud 0 korda

cuteashell

Katre K


0

Hola. Olen 21 aastane Pärnu neiu. Minu tööks ja hobiks on just, mitte eriti naiselikud alad. Töötan auto varuosade müüjana ja hobideks on kõik tehnika, millega saab arendada kiirust ja mis kasvatab adrenaliini. Minu pisikeseks adrenaliini tekitajaks on minu 109kw võimas tsikel, millega käin teedel kurve ja kilomeetreid vallutamas. Hobikorras veel ka joonistan ja teen tattoosid. Elan oma elu kõige ägedamal viisil kuidas aga jaksan, uued väljakutsed on alati tere tulnud. Seega, ei olnud pikemat mõtlemist osaleda Buduaar Summer Model ja ennast proovile panna ;D

Hääletatud 0 korda

OksanaLõssenko

Oksana Lõssenko


0

Heihei! Mina olen 20aastane tütarlaps Tartust. Õpin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õeks. Olen hästi julge, hästi rõõmsameelne ja alati haaran uutest võimalustest kinni. Pisikesest saati olen tegelenud kergejõustikuga ning tantsimisega. Kuna mulle väga meeldivad sellised üritused nagu on Summer models 2019, siis mõtlemata, haarasin võimalusest kinni ja kandideerisin. Ootan huviga, mis edasi saama hakkab ;)

Hääletatud 0 korda

1 2
Selleks et lisada, pead olema sisse logitud!