Kuula lugu! Liis Lassi sulest valmis uus singel "Peol on vabadus"
pildid: erakogu

Autoriteduo "Dünastia", mille taga töötavad helilooja Rick Rask ja Liis Lass, on valmis saanud uue singliga "Peol on vabadus" ning seekord teeb bändiga kaasa andekas lauljanna Mariel Aim ehk Mareen. Kui viimati ilmus Dünastial singel koostöös Helen Adamsoniga, kes esitas intiimset ballaadi "Naisena", siis sel korral on tegu tõelise peohitiga. Buduaar rääkis Liisiga ja uuris, miks valiti sel korral laulu esitajaks just Mariel Aim.

Kuigi Liis Lassi jalg on viimase aasta jooksul astunud kõikjal mujal kui kodumaal, on praegu Hiinas laiemat muusikatööstusepõldu kündev ettevõtja oma loometööd kommenteerinud entusiastlikult, öeldes et lüürika kirjutamiseks ongi inspireeriv ringireisimine ja erinevates kultuurides viibimine.

Miks aga valisid just Marieli laulu esitajaks ja millise lauluga täpsemalt tegu on? "Valisime seekordseks Dünastia külalislauljaks Mariel Aimi ehk Mareeni, kuna miski sees ütleb, et sellest lauljatarist võib tulla järgmine arvestatav tegija. Ning täna oleme veel eriti õnnelikud, kuna meie eelmise singli külalislaulja Helen Adamson valiti Martini tüdruku valimiste finaali! Seega meie valikud on siiani osutunud igatpidi heaks - ilusad, hea häälega tegusad Eesti tüdrukud! Aga et mitte liialt diskrimineerida, siis ehk sihime järgmiseks Dünastia pere liikmeks juba meesartisti."

Loo helilooja Rick Rask ütleb, et nende uus singel "Peol on vabadus" valmis päris mitu aastat. "Mul on väga hea meel, et loo valmis saime. See konkreetne lauluviis on tegelikult juba päris mitu aastat oma aega oodanud ja nüüd läbi professionaalse koostöö Mariel Aimiga valmiski sellest tõeline tantsuhitt."

Kuula lugu "Peol on vabadus" ja anna teada, kuidas meeldib.

Karin Karu