NAINE VÄIDAB, ET enda uriini joomine parandas tema tervist

4. oktoober 2018
0 jagamist
NAINE VÄIDAB, ET enda uriini joomine parandas tema tervist
Foto: shutterstock

Kuigi oma uriini joomine võib kõlada haige naljana, siis 33-aastane Inglismaalt pärit joogainstruktor Kayleigh Oakley väidab, et igahommikune oma uriini tarbimine on tunduvalt tema tervist parandanud, kirjutab Daily Mail. 

Kayleigh väidab, et uriini joomine aitas tal lahti saada kroonilisest valust, parandas tema immuunsüsteemi ja lisaks läks ka naise jume tunduvalt klaarimaks. Juba lapsepõlvest saadik on teda kimbutanud nõrgenenud immuunsusega kaasnevad probleemid ja teismelisena diagnoositi Kayleigh'l autoimmuunhaigus Hashimoto tõbi, mille tõttu ei tööta korralikult ka ta kilpnääre.

Kaks aastat tagasi, kui ta alternatiivsest uriiniteraapiast kuulis, otsustas ta seda ka omal nahal järele proovida. Kayleigh joob igal hommikul klaasitäie oma uriini ja määrib seda ka näole. Ta rääkis intervjuus, et alates sellest, kui ta uriiniteraapiaga algust tegi, tunneb ta ennast paremini kui kunagi varem. 

Uriiniteraapial on tegelikult pikk ajalugu. Juba Vana-Kreeka teadlane Hippocrates rääkis 400 aastat enne Kristust uriini kasulikkusest ning arendas uriiniteraapiat. Ta uskus, et uriini tarbimine taastutvustab organismile varajasemaid psüühilisi ja psühholoogilisi kogemusi ning et see nn teine võimalus tõstab oluliselt keha immuunsust.

Samas on erinevatest teadusuuringutest selgunud, et uriini joomisel pole mitte ühtki positiivset toimet, vaid see võib meie tervisele suisa ohtlikuks osutuda. Näiteks võivad uriinis peituda bakterid, mis tekitavad organismis ohtlikke põletikke. Samuti võib uriin sisaldada toksilisi aineid, millest keha tahab lahti saada. 

 

0 jagamist

Lisa kommentaar või jaga? Loe kommentaare (3)

Kommentaar on vastuseks kasutaja kommentaarile. Esita tavalise kommentaarina.
Vajutades "Kommenteeri" nupule nõustun kasutaja- ja privaatsustingimustega

Nädala kuumad

1 ÜLLATAV TEGEVUS, mis aitab sul stressi leevendada  [4]

RETSEPT: 170 KALORI kook, mis täidab kõhtu  [5]

MILLINE TOIT ei tee paksuks?  [5]

RETSEPT: mamma mustikapirukas  [6]

NÄDALALÕPU RETSEPT: hõrgult paneeritud kananagitsad  [5]

3 PIINLIKKU TERVISEHÄDA, mis sind tabavad, kui sa aluspükse iga päev ei vaheta  [6]

BUDUAARI SUVEMODELL 2019: mida sisaldab endas 5000 € auhinnafond?  [0]

KANDIDEERI! Buduaar Summer Model 2019 ootab säravaid osalisi!  [2]
X