PÄEVAHOROSKOOP: 12. juuni
pilt:Shutterstock

Märgivahetus planeedis toob alati muutuseid. Vaata, mida tänane päev sinu märgile soosib!

JÄÄR

Kohe, kui Merkuur liigub Vähki ning sinu 4. majja kuni 29. juunini, võtavad perekond ja sõbrad sinu elus esikoha. Lähene oma sentimentaalsele poolele ning naudi tundeid, mis sind valdavad, veetes aega inimestega, kellega saad vabalt olla. Järgmise kolme nädala jooksul naudid kõiki koosolemisi, mis hõlmavad sõpru ja perekonda. Eriti tunned sidet naistega, sest Vähk valitseb kõike naiselikku.

SÕNN

Sinu mõistlik päikesemärk teab, et parim viis efektiivsust tõsta on jagada ülesannet kellegagi, kes teab asja üle ja ümber. Merkuur ringleb täna sinu 3. majja kuni juuni lõpuni. Kuidas saaksid teha meeskonnatööd kolleegi või naabriga, või isegi oma konkurendiga, et muuta igaühe töökoormus kergemaks? 

Suhetes on keeruline, kui kumbki ei taha oma jonni jätta. Selgita oma soove selgemalt, muidu ei võta teine sind tõsiselt!

KAKSIKUD

Koht, kuhu liiguvad su mõtted, on koht, kuhu suunad oma energia. Kõik, millele keskendud, laieneb. Täna liigub sinu kosmiline valitseja Merkuur sinu finantsaspektidesse. Nimelt on praegu ideaalne aeg tugevdada igasuguseid sidemeid, mis aitaksid sind rahaliselt või karjääris kaugemale jõuda. Puhuvad uued töötuuled!

VÄHK

Kui oled oma tundeid või arvamusi alla surunud, on mässulisel Vähil aeg vabaks rabeleda! Merkuur liigub täna sinu enda märki, mis kindlasti aitab su hääle üles leida – ka sobiva platvormi, kus seda kasutada. Lihtsam on teiste eesmärke esile tuua, aga kui sa end unustad, siis kes sind näeb/kuuleb? Järgmiste nädalate jooksul tee eksperiment ning räägi ainult, mis sinu elus toimub. Võid sellega palju uut tõmmata!

LÕVI

On miljon viisi, kuidas end saaks väljendada, aga see ei hõlma ainult tweetimist või dramaatilise monoloogi harjutamist. Järgmiste nädalate jooksul võid olla inspireeritud suunama oma sisemisi tundeid muusikasse, tantsu või kirjutamisse. Teise loomingust rääkimine võib olla vabastav. Merkuur aitab ka igasugusest vimmast vabaneda. Kui on vaja andestada, võib see just nüüd toimuda!

NEITSI

Nüüd on meeldivalt hea aeg õppida filosoofiat või muud sarnast, kuna Merkuur liigub sinu 11. majja. Võid olla töösse uppumas, aga kujuta ette unistuste tiimi, kes aitavad sinuga koos järgmise visiooni ellu äratada! Tee viimased pingutused, sest varsti läheb kergemaks! Näidates oma potentsiaali, tõmbad ka vastassoo tähelepanu.

KAALUD

Sinu karjäär on ootel lendama kõrgustesse, nii et turvavöö peale ja minek! Projektid, mida oled arendanud, võivad lõpuks saada rohelise tule. Võibolla saad edutamise. Silmad lahti!

Pole mõtet enda peitmisele, mis puudutab üht teatud isikut. Ta märkab sind nii või naa. Teisel võib olla peas mõte, et sobiksite väga hästi kokku. Äkki on tal õigus? Mida sul kaotada on?

SKORPION

Kuna Merkuur liigub sinu siirasse 9. majja, pole sul tuju sõnu ilustada. See võib tunduda nagu suur õnnistus, saada teatud sõnad oma südamelt ära, kuid jälgi, et see õnnistus poleks kellegi teise õnnetus! Võid tahtmatult mürki pritsida olulisse suhtesse. Mõtle, enne kui kellelegi lajatad (või postitad). Kommentaar, mis võib sulle tunduda naljakas, võib tegelikult olla terav ja ebaviisakas. Filter peale!

AMBUR

Vallatu uus fling? Uus tutvus võib väga kiirelt edasi areneda Merkuuriga sinu erootilises 8. majas. Kuid enne, kui auku kukud, tee kindlaks, kellega või millega sul täpsemalt tegu on. Pigem kasuta seda aega, et lõpetada mõni poolelijäänud projekt, mis nõuab su täielikku tähelepanu. Pigem hoida end isiklike eesmärkide küünises kui raisata aega, üritades kontrollida teist inimest.

KALJUKITS

Ava uksed dünaamilisele duole! Merkuur Vähis 7. majas pöörab su tähelepanu tööle, mis nõuab tugevat koostööpartnerit. Selle koostöö edu on kindlasti aus ning avatud suhtlus. Hoia igasugused võimalused lahti. Soovid kedagi tundma õppida? Ära oota, et nad teeksid esimese sammu. Ole julge ning purusta jää!

VEEVALAJA

Tervisliku ja organiseeritud eluviisi säilitamine nõuab planeerimist ning see pole sugugi lihtne. Õnneks saabub sulle abistaja, kui Merkuur liigub sinu 6. majja (tervis ja heaolu). Saa lahti vaimsetest ja füüsilistest segajatest. Tõsta teadlikkust, mida sööd ning kui palju aega trennile kulutad. Koosta lihtsad rutiinid, mida nüüd paari nädala jooksul teha. Väikestest edusammudest võib sündida täiesti uus harjumus. Võta appi märkmik või äpp.

KALAD

Näita oma flirtimisoskust! Kaval Merkuur on sinu armastusaspektides! Isegi üritamata kiirgad seksuaalset energiat igasse nurka. Vallalised võivad lausa mitu kandidaati „välja tõmmata“.

Oled suhtes? Keera üles romantika ja võrgutamisoskus. Muutu õhtul glamuuritariks. Saada seksikas SOS sõnum, paludes abi erinevate kodutöödega. Nurr!


Buduaarile
Madame M