Kui oled huvitatud enda tervisest, siis kutsume sind osalema Tervisefestivalile, mis toimub juba 9.10. novembril T1 Mall of Tallinn keskuses. Sisukaid esinejaid ja kõnekaid teemasid leiab nii hingele, kehale kui vaimule.

Kuidas elada 100+ aastat? Kuidas olla kogu aeg oma elu parimas vormis? Kuidas kaitsta end kriitiliste haiguste eest ja elada stressi- ning hirmuvabalt? Kuidas hoida pereõnne ja kasvatada tugevaid lapsi? Tervenemise edulood, põnevad tervisetooted ja tulemuslikud lahendused jõuavad kahepäevasel festivalil tuhandete külastajateni.

Tervisefestival vallutab suure osa majast. Neljandal korrusel Cinamoni kinosaalis toimuvad tasulised loengud, mis on jagatud erinevateks teemaplokkideks. 

Nonstop tasuta programmi on võimalik kuulata tervisefestivali pealaval, kus astuvad üles nii meditsiiniteadlased, alternatiivmeditsiini gurud, tervisetoodete pakkujad kui inimesed, kes on alistanud mõne tõsise terviseprobleemi. Esimesel ja teise korrusel asub tervisefestivali müügiala, kuhu on võimalik broneerida müügiplats, et oma toodet müüa ja tutvustada. Lisaks toimuvad keskuse erinevates ruumides töötoad, raamatututvustused ja filmiõhtud.

Tervisefestivali programm ja osalejate nimekiri, mis avaldatakse nii FB ürituse lehel kui www.tervisefestival.ee lehel alates 1. septembrist, on võimalik enne festivali internetist alla laadida ja välja printida, aga ka kohapeal paberil kaasa haarata. 

Tervisefestival on külastajatele tasuta (va Cinamoni kinos toimuvad loengupaneelid).