Ole mureta - Buduaari turg ei jää sel kevadel tulemata! 2019. aasta saabumisega uuenes meie ostupeo kontseptsioon, tuues turu Tallinna kesklinnale lähemale. 23. ja 24. märtsil toimub Buduaari turg Kultuurikatlas, kusjuures tänavu pidu pealinnast välja ei koli, muutudes selle võrra eksklusiivsemaks. Üritusel on endiselt avatud ka staariturg ja brändikauba taaskasutuse turg, kuid müügikohtade arvu on vähendatud.

Buduaari uuenenud turg, mis kolib Tallinna südalinnas asuvasse Kultuurikatlasse, soovib varasemast rohkem pakkuda ostjatele põnevat uut kaupa ja parimad hindu. Päeva juhib särtsakas Ženja Fokin.

Müüma on oodatud firmad, kes pakuvad ilu-, tervise- ja moekaupa. Eelistatud on disainerite looming, originaalkaup, brändid, outlet'i kaup. PS! Korraldaja jätab õiguse valida turule kontseptsiooniga sobivad müüjad.

Kui soovid tulla müüma, siis tea, et soodushinnaga registreerimine kehtib 28. jaanuarini. Eraisikud saavad täita registreerimisankeedi SIIN. Uue kauba müüjad ja firmad saavad registeerida, kui kirjutavad oma soovist  ( pinna suurus ja müüdava kauba kirjeldus) aadressilt turg@buduaar.ee või oma Buduaari reklaamijuhi kaudu. 

Pane attend Facebooki üritusele SIIN.

Kohtumiseni Buduaari turul juba 23. märtsil algusega kell 10.00 !