3 OHUMÄRKI, ET sa kasvatad oma last valesti

18. veebruar 2020 Kommentaarid (10)
3 OHUMÄRKI, ET sa kasvatad oma last valesti
pilt: Shutterstock

Laps võtab oma vanematelt üle nende käitumismustri ja palju enamatki - lapsed märkavad rohkem, kui me arvatagi oskame. Sel põhjusel tuleb ka lapse kasvatamisel osata pöörata tähelepanu ka kõige väiksematele nüanssidele, sest need võivad ühel eluhetkel väga suurt rolli mängima hakata.Laps võtab oma vanematelt üle nende käitumismustri ja palju enamatki  lapsed märkavad rohkem, kui me arvatagi oskame. Sel põhjusel tuleb ka lapse kasvatamisel osata pöörata tähelepanu ka kõige väiksematele nüanssidele, sest need võivad ühel eluhetkel väga suurt rolli mängima hakata.

Kõik emad teevad oma lapse kasvatamisel teatud määral vigu ja see on täiesti mõistetav, ent on nüansse, mida tasuks lapse kasvatamisel kindlasti vältida. 

Allpool on välja toodud kolm enam levinud viga, mida emad tihtipeale teevad:

1. Sa ei anna lapsele võimalust ise otsuseid teha

Laps peab saama võimaluse õppida oma arvamust avaldama ja ise otsuseid vastu võtma. Mida varem ta selle võimaluse saab, seda iseseisvam ja enesekindlam inimene temast kasvab. Küsi oma lapselt alati, mida tema arvab ja lase tal ise valikuid langetada. Nii saab laps aru, et tema sõnal on väärtus ja ta õpib ennast kehtestama.

2. Sa tekitad lapses liigset hirmutunnet

Lastega juhtub sageli õnnetusi  nad kukuvad mängides ja see on normaalne. Teisalt on arusaadav ka see, et ema soovib võimalikke õnnetusi juba eos ära hoida, kuid siinkohal ei saa langeda ekstreemsusesse. Ära keela oma last igal sammul. "Ei, ära tee seda, see on ohtlik!" või "Ära mine sinna, midagi võib juhtuda!" Kui sa sisendad hirmu ja keelad last igal sammul, siis ühel hetkel ta väsib püüdmast ning tulevikus võib see lapse arengule pigem pärssivalt mõjuda, sest ta ei julge enam riske võtta. Vahel on riskide võtmine lausa vajalik, et elus edasi jõuda ja oma unistusi püüda. Last ei saa vati sees kasvatada.

3. Sa teed lapsele kõik ette ja taha ära

Selle asemel, et lapse eest koristada, õpeta seda talle. Laps peab õppima kohusetunnet ja vastutust  see on ainus moodus, kuidas ta tulevikus hakkama saab. Mida varem lapsele kohusetunnet õpetada, seda lihtsam tal tulevikus on. 

Allikas: Womens Health paberväljaanne
Kommentaarid
Avant 18-03-2020 18:15 Vanus: 37
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Tervitused kõigile ja tervitame Avants Loan INC-i. Oleme finantstoe meeskond, kes tegeleb rahvusvaheliste rahandustega mis tahes pangandustööriistade jaoks. Meie teenused on kiired ja usaldusväärsed. laenud võetakse vastu 24–48 tunni jooksul pärast edukat rakendamist. Laenu tagasimaksmiseks pakume laene vahemikus 2000 kuni 50 miljonit dollarit ja taskukohase intressimääraga 3% laenu kestusega 1 kuni 30 aastat. Avant Groupi eesmärk on pakkuda teile suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid. Laenu taotlemine on stressivaba ja meie jaoks on lisateavet meie laenuprotsessi kohta {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Avansi isikliku ja ärilaenu abil saate arvestada teenuse ja usaldusväärsuse pärandiga, aidates teil unistused reaalsuseks muuta. Kandideerige ja saate otsuse kiiresti, ilma et peaksite muretsema oma krediidiskoori või finantskriisi pärast, kus olete sattunud. Laenu saamiseks võtke meiega ühendust juba täna. Aitäh Saatke meile e-kiri aadressil av_ant@outlook.com Kirjuta meile e-posti aadressil avants.loan@gmail.com Helista / Whatsapp +1 (409) 2062954 Aitame teid hea meelega
Claudia klein 16-03-2020 22:44
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant. Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke. Me teame, et õigustatud laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega. Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu. Teie rahaline vabadus on teie kätes!
infos700 10-03-2020 00:51
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Kiireloomulised sularahalaenud! ! ! Laen 100% tagatisega Neile, kes soovivad erakorralist laenu, pakun teile taskukohast intressimäära 3%. Paljud pangad on teid tagasi lükanud? Kas vajate viivitamata võlgade konsolideerimise rahastamist? Või vajate oma ettevõtte jaoks pala rahastamist. Niisiis, me oleme parim lahendus teie vajadustele. Pakume huvitatud klientidele laene ilma trahvideta. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust nii kiiresti kui võimalik ja saate rõõmu täis. Post: infos.kredit700@gmail.com Whatsapp: +32 460 21 16 01
Näita kõiki kommentaare (10)
Lisa Kommentaar
Nimi:
E-mail: *
Vanus:
Kommentaar:
 
NB! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* Meiliaadress ei ole teistele lugejatele nähtav
Samast teemast vanemad artiklid