JÕULUTRALL ALAKU: Buduaari aastalõpunumber nüüd müügil!

18. november 2019 Kommentaarid (2)
JÕULUTRALL ALAKU: Buduaari aastalõpunumber nüüd müügil!
Foto: Maksim Toome

Särav ja sädelev pidudehooaeg saab alguse - sel nädalal jõuab müügile Buduaari ajakirja aastalõpunumber, mis peidab endas nii ilu- ja moemaailma viimaseid trende, huvitavaid suhtelugusid kui ka nippe õnnelikumaks ja paremaks eluks.Särav ja sädelev pidudehooaeg saab alguse - juba sel nädalal jõuab müügile Buduaari ajakirja aastalõpunumber, mis peidab endas nii ilu- ja moemaailma viimaseid trende, huvitavaid suhtelugusid kui ka nippe õnnelikumaks ja paremaks eluks. Kuid mitte ainult, see number õpetab sind ka Ei ütlema ning maha võtma!

Meie seekordne kaanestaar Laura Põldvere on näide tänapäeva oravrattas elutempost. Naine tunnistab ausalt, et vaid mõni päev tagasi tabas teda hetk kus kõikde asjade kuhjudes tekkis tunne, et ta ei taha enam midagi teha- „ei laula, ei kavatse isegi plaati teha!“ Meie õnneks otsustas ta siiski jätkata, loe kuidas täpsemalt juba kaaneloost!

Ilu-ja moelehekülgedel tutvustame sulle hooaja kuumimaid trende ning tootehitte. Meie eriti mahukas moeosas saad lugeda põhjalikku lugu kollageenist- kui vananemisvastasest imerelvast. Lisaks räägime, kunstist nimega- peapesu! Loomulikult ei puudu säravast hooajalõpu numbrist ilunippide giid- ikka selleks, et võiksid särada kõige eredamalt!

   

Moelehekülgedel toome sinuni hooaja kuumimad trendid, aitame valida uut mantlit ja teeme sind tuttavaks Janika Mägiga- naisega haute couture köögipoolelt!

 

 Veel piilume moemaanide riidekappi, et teada saada, millised on nende ihaldatuimad moeostud! Oma stiilireegleid jagab andekas - Riina Põdroos!

Suhete veergudel uurime, mis kuidas jõutakse suurte otsusteni terapeuditoolis ning arutleme armastuse kolme A- üle. Lisaks räägime avameelselt poetess Nete eduloost ning suhtest ja toome sinuni kauni loo kargetest talvepulmadest!

 

Toome sinuni ka Kaija ja Jaanuse inspireeriva loo-  paar otsustas pärast esimest pulma-aastapäeva, et aeg ei ole küps mitte pere loomiseks, vaid ühiseks tiiruks ümber maailma.

Meestekuu alguses ei puudu ka Buduaari ajakirjast ägedad mehed! Räägime avameelselt tippkokk Joel Ostratiga unistuste täitumisest ning selle hinnast. „Kõik ju küsivad ja tahad end ka kõigile anda…“ ütleb Joel, kelle elus oli aeg, mil ühtäkki muutusid tööpäevad nii pikaks, et mees jõudiski koju vaid magama. „Arvad, et see ongi karjääri tegemine? Ei ole, see ongi läbipõlemine!“ teab ta täna targem olla. 

Veel teeme juttu koolitaja ja ettevõtja Peep Vainuga, kes oma äri- ja isikliku arengu koolitustel õpetab, kuidas olla järjest teadlikum, võimekam ja tulemuslikum. Meie küsime temalt aga seekord- otse- kuidas saada rikkaks! Maailmarändur Jesper Parve aga seadis meie palvel ritta oma lemmikud!

 

Enamasti me kuuleme ja loeme sellest, kuidas veel rohkem jõuda ja saavutada. Hoopis vähem aga sellest, kuidas hoog maha võtta ning osata öelda, maailma kõige raskemat ent kõige suurema võluväega sõna- „ei“. Kas oled kunagi nii mõelnud, et kui sa ütled kellegile ei, ütled sa jah iseendale? Õpime ütlema- Ei!

Loodetavasti, see ajakiri sinu käes, paneb sind ka ennast rohkem hoidma, sellel aasta kõige kiiremal ja säravamal ajal. On ju võimatu särada täisvõimsusel väljast kui sädelus puudub seespool?

Sinu Buduaar
Kommentaarid
Claudia klein 16-03-2020 22:35
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Tere ja Tere tulemast Spotcapi ülemaailmsetesse laenuteenustesse. Minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka laenukonsultant. Kas vajate rahalist tugevdamist? kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? Kui vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | ja teie kontol on laen 24 tunni jooksul, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas. Pakume kõikvõimalikke laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pika- kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil mitmesuguste laenutoodete abil saavutada mitmesuguseid eesmärke. Me teame, et õigustatud laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Üksikisikute jaoks, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad selle lahendamist, on paljudel inimestel kõrgete intresside tõttu nii keeruline omakapitalilaenu saada kohalikest pankadest või muudest finantseerimisasutustest. määr, ebapiisav tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor või muud põhjused Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate Pakume 24-tunnist maailmatasemel laenuteenust. Päringutele / küsimustele? - Saada e-kiri aadressile | spotcapglobalservices@gmail.com | või kirjuta meile WhatsApp: +4915758108767 | & Saate vastuse hetkega. Teie pere, sõbrad ja kolleegid ei pea teadma, et teil on vähe raha, lihtsalt kirjutage meile ja saate laenu. Teie rahaline vabadus on teie kätes!
Linda 06-02-2020 23:59 Vanus: 46
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ükski 2-protsendise intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija pole Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Kui tegemist on finantskriisi ja laenuga, siis on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Näita kõiki kommentaare (2)
Lisa Kommentaar
Nimi:
E-mail: *
Vanus:
Kommentaar:
 
NB! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* Meiliaadress ei ole teistele lugejatele nähtav
Samast teemast vanemad artiklid