MILLINE TÄHEMÄRK nõuab oma lastelt kõige rohkem?

8. jaanuar 2020 Kommentaarid (4)
MILLINE TÄHEMÄRK nõuab oma lastelt kõige rohkem?
pilt: Shutterstock

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui vaadetelt elule. Mõned märgid on pigem leebemad ning mõned hoopis karmikäelised. Vastavalt sellele, milline on inimese loomus, joonistub välja ka tema kasvatusmeetod laste peal. 

Milline tähemärk nõuab oma lastelt kõige rohkem?

Selleks märgiks on Kaljukits.

Tegemist on äärmiselt tööka märgiga, kes ei lepi vähemaga, kui võimalik. Kui on võimalik saavutada parim, siis seda ta nõuabki. 

Kaljukits teeb kõik, et tema lastel oleks turvaline lapsepõlv - ta on kahe käega selle poolt, et laps saaks puhata ja mängida. Kuid kool ja haridus on esiplaanil ja kui see aeg lapsel kätte jõuab, siis tuleb tal kõvasti pingutada, et oma ema ootustele vastata.

Kaljukits sisendab oma lastele juba varasest east saadik kohusetundlikkust, püüdlikkust ning sihikindlust.

Allikas: Your Tango

 
Kommentaarid
Avant 18-03-2020 18:16 Vanus: 37
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Tervitused kõigile ja tervitame Avants Loan INC-i. Oleme finantstoe meeskond, kes tegeleb rahvusvaheliste rahandustega mis tahes pangandustööriistade jaoks. Meie teenused on kiired ja usaldusväärsed. laenud võetakse vastu 24–48 tunni jooksul pärast edukat rakendamist. Laenu tagasimaksmiseks pakume laene vahemikus 2000 kuni 50 miljonit dollarit ja taskukohase intressimääraga 3% laenu kestusega 1 kuni 30 aastat. Avant Groupi eesmärk on pakkuda teile suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid. Laenu taotlemine on stressivaba ja meie jaoks on lisateavet meie laenuprotsessi kohta {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Avansi isikliku ja ärilaenu abil saate arvestada teenuse ja usaldusväärsuse pärandiga, aidates teil unistused reaalsuseks muuta. Kandideerige ja saate otsuse kiiresti, ilma et peaksite muretsema oma krediidiskoori või finantskriisi pärast, kus olete sattunud. Laenu saamiseks võtke meiega ühendust juba täna. Aitäh Saatke meile e-kiri aadressil av_ant@outlook.com Kirjuta meile e-posti aadressil avants.loan@gmail.com Helista / Whatsapp +1 (409) 2062954 Aitame teid hea meelega
Justin 29-01-2020 02:14
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Pakume igat liiki rahalisi laene, lühi-ja pikaajalisi alates €10 000 kuni €10 000 000 isikutele, kes vajavad finantsabi. Äriühingud võivad saada laenu summas kuni €100 000 000,00. Intressimäär on 3% kogu laenu tagasimaksmise perioodil 1 aasta kuni 30 aastat. Määrake oma laenutaotlustes täpne summa, mida soovite laenata, ja laenu tagasimakseperiood. Palun kirjutage vabalt oma liiki laene: Saatke meile kohe: sloanslimited@gmail.com
09-01-2020 12:20
+0 meeldib ei meeldi -0

Ebasobiv Täitsa tõsi. Loodetavasti tasub kogu vaev end ära ka ja ikka küllaga.
Näita kõiki kommentaare (4)
Lisa Kommentaar
Nimi:
E-mail: *
Vanus:
Kommentaar:
 
NB! Kommentaarid on lisatud Buduaar.ee lugejate poolt ja Buduaar ei vastuta kommentaaride sisu eest.
* Meiliaadress ei ole teistele lugejatele nähtav
Samast teemast vanemad artiklid