Tegijad

Marge Tava
Tegevjuht
marge.tava@buduaar.ee
 
Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee
 
Joanna Veeremaa
Turundusjuht
joanna@buduaar.ee
 
Triin Tisler
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
triint@buduaar.ee
 
Keija Jõgeva
Buduaar TEEN ajakirja tegevtoimetaja
keija@buduaar.ee
 
Ulla Kindel
Reklaam ja koostöö
ulla@buduaar.ee
 
Kaidy Joala
Reklaam ja koostöö
kaidy@buduaar.ee
 
Greta-Maria Klaasmaa
Reklaam ja koostöö
greta@buduaar.ee
 
Liisa Tupits
Moetoimetaja
liisa@buduaar.ee
 
Krista Kiin
Korrektor/toimetaja
krista.kiin@buduaar.ee
 
Merli Tammela
Turunduse projektijuht
merli@buduaar.ee
 
Karin Karu
Buduaar.ee uudistelehe tegevtoimetaja
karin@buduaar.ee
 
b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee
 
Buduaari Turg LIVE

turg@buduaar.ee
 
foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee
 
Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee
 
venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru