Lisa postitus Teemale "Päris hea dieet,keegi minuga esmasp liituda tahab?:)"
       
Viimane postitus
Gwen-Stefani-Steady-Rock

Postitusi: 248

Postitatud: 2013-02-14 14:39:51

[tsiteeri]

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kas te ikka teate, et inimesed ise ka mõtlevad natuke, mida nad teevad.. Jojo effekti ei teki, kui edasi tervislikult ja normaalselt toituda, seda võib kuulda nii mõneltki dieeditajalt.. ja pealegi, kui on tulemas mõni üritus, siis on selline kiire allavõtt väga teretulnud, lisaks see paistab ka välja, mitte ei kajastu ainult kaalul.
Ma olen suhteliselt kindel, et tean väheke rohkem dieedist ja tervislikust eluviisist kui SIna. Mismõttes edasi tervislikult ja normaalselt toituda ? See menüü ei ole ma ei tea kui tervislik. Kui tahad alla saada, siis tulebki toituda pidevalt tervislikult mitte süüa mingit suppi nädala aega jutti. Inimene peab sööma mitmekülgselt ja viis korda päevas. Kui tahad tervislikult elada, siis tuleb mitmekülgselt toituda ja pidevalt LIIKUDA. Enamik dieeditajaid unustab tihti selle viimase ära ja piirab ainult söömist.
No ei ole mõtet nüüd siin närvi ka kohe minna, ma ei väitnudki, et see dieet on tervislik, aga ta mõjub ja tekitab hea enesetunde!
Ma ei ole ärritunud :D :D :D Loomulikult ei saa kedagi keelata dieeti tegemast. Lasku käia kui soovib. Aga mina isiklikult mingil juhul sellist asja ei soovitaks. Ei tea mismoodi dieet nii väga head enesetunnet tekitab, kuid see, et trenn ülihea enestunde tekitab on garanteeritud :) [/tsiteeri] Dieedi ajal peale mõnda päeva dieeditamist või nö nälgimist hakkab keha ise tootma endorfiine, mis tekivad ka trenni tehes või süües. Olete ju ise ka tähele pannud, et peale söömist on hoopis parem tuju. Tuntakse, et organism on kergem või mida iganes, aga kui ikka hunnikute viisi rämpsu pole varem harjutud sööma, siis see organismi puhtuse efekt võib olla petlik!
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X