Lisa postitus Teemale "Ilus naine sinuga samas seltskonnas"
       
Viimane postitus

Postitusi: -2

Postitatud: 2014-08-01 18:00:28

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

sama vastus mis eelnevaltgi, et vaataksin ise ka ta ilu. Ükskord olime mehega väljas sööma ja minumeelest oli seal piltilus naine, ütlesin mehele on ju ilus tema ütles sellepeale, et mis tema siis sinujaoks nii mega ilusat on... tema nägi et on kena aga mittemidagi üliilusat.
You funny :D Selge see, et mees midagi sellist sulle ütleb :p
Irw tõesti:D Ega siis suhtes olles ei pea olema kohe kõik teised ilusaid inimesed kadunud. Mu kallim selle koha pealt väga aus ja otsekohene, tihti ütleb, kas tema jaoks naine (ükskõik kas siis telekas või tänaval või kus iganes) on väga ilus, tavaline või mitte midagi erilist, meie maitsed naiste suhtes on vahepeal päris erinevad, et kui tema nt ütleb et on päris kena või ilus siis mul on, et daa fakk, et pole midgai erilist ja siis jälle vastupidi, et kui ma ütlen, et täiega ilus naine, et mulle meeldib, siis ta jälle ütleb, et tema maitse pole:D Täiesti siuke teoreetiline sõbralik kommenteerimine, avaldan ka arvamust meeste välimuse kohta. Ja see, et kui seltskonnas on mingi ilus naine, siis ei näe põhjust miks peaks see mind häirima, kuna olen ise ka ilus naine ja tean, et olen oma kallima jaoks kõige ilusam ja parem:) Mulle tundub, et kui selline asi häirib, siis peab sellel inimesel olema mingid enesehinnangu probleemid ja ta pole oma kaaslases päris kindel.
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X