Lisa postitus Teemale "Lapsed väikse vahega"
       
Viimane postitus
images(242)

Postitusi: 7

Postitatud: 2015-01-03 21:37:22

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Arengupsühholoogia loengust mäletan seda, et kõige kehvem vanuse vahe laste puhul oli 1,5-4 aastat. Kui see jäi alla 1,5, siis pidi kergem olema, sest vanemal lapsel hakkab enesekehtestamise ja jonniperiood just pärast teist eluaastat ning siis võib tekkida ka suurem armukadedus beebi vastu. Sellest edasi tulevad juba need näpistamised jm millest eespool räägiti. Kuna iga pere on individuaalne, siis tegelikult ju ei tea, milline saab olema reaalne olukord. Mina soovitaksin, et pigem suhtu kõigesse tulevasse uudishimu ja positiivse meelestatusega. Usu mind, see mõte, et äkki on raske või kas ma hakkama saan, ei vii sind kuidagi paremasse seisu olukorraga toimetulekul. Ma arvan, et kõige suurema tõenäosusega saad sa suurepäraselt hakkama! Kuna ma ise olen ka lapsevanem, siis oli see nii koomiline, et esimene vastus oli, et hüppan jõkke. Sain päris kõvasti naerda. See mental gap on lapsevanemate ja mittelapsevanemate vahel ikka tohutu.
..väga julgustav ja asjalik postitus..aga "jõkke hüppaja" on minu andmetel ka lapsevanem:)
Ma olen ka lapsevanem, kuid hüppaksin ikka pigem jõkke. See, kui meile ei sobi selline titemajandus ei tähenda, et selle üle naerma peaks või pole me kuidagi ühiskonna silmis õiged naised.
Muidugi ei tähenda, olen nõus. Aga nüüd, kui keegi mainis, et tegu oli lapsevanema postitusega, siis seda parem. Annab naljale kohe vürtsi juurde ;)
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X