Lisa postitus Teemale "Booking.com"
       
Viimane postitus
disney_company_princess_the_li_2560x1920_wallpaperno.com

Postitusi: 29425

Postitatud: 2019-10-12 05:19:33

Tsiteeritud:

Ei soovita seda booking`ut kellelegi. Kuni kõik sujub, on OK, aga kui tekib mingi probleem, siis oled omadega üksi. LA`s oli mul ebameeldiv üllatus - broneeringu kinnitus oli olemas, aga kohapeal selgus, et majutusasutus oli täis. Algul kirjutasin ja kui vastust operatiivselt ei saanud, siis hakkasin helistama. Telefoni arve tuli priske, keegi seda ei kompenseeri. Lõpuks otsisin kiiruga uue koha, muidugi läks märksa kallimaks. Hiljem saadavad oma lollakaid päringuid - kas jäite rahule teenindusega. Muidugi ma rahule ei jäänud ja ka küsisin, kas korvatakse minu kulud, mis olid tekkinud nende süül. Enam rohkem midagi ei päritud ja vastust oma küsimustele ka ei saanud.
Töötan ise hotellis ja tean seda ülebroneerimise asja päris hästi. Tegelikult on hotellil kohustus sulle leida asendus sama hinnaga ja hea tava on teises hotellis veel sama raha eest kõrgem klass anda. Mul endal on nüüd paar sellist päeva ees tulemas ja kõik kes ära saadame saavad sviidid teise hotelli.
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X