Lisa postitus Teemale "Ilusad lapsenimed?"
       
Viimane postitus
tricia-loren-sketch-colouring-wip

Postitusi: 1110

Postitatud: 2016-09-29 10:19:11

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

minu nime 5 - Malin äge oleks mõni leida ülesse ka haha :D siiamaani kui oma nime ütlen, kõik vaatavad imelikult ja välja tuleb mailin või marin vms
Minu teada on see Skandinaavia päritoluga nimi, seepärast polegi Eestis niivõrd populaarne. Lisaks kui eesti.ee ütleb 5, siis ta mõtleb KUNI 5, isikukaitse põhjustel. Seega võid sa olla ka ainus. Mis nimedesse puutub, siis minu pakkumisi on siin foorumis mitu korda loetud ja olen teravat vastukaja saanud. Stiilis "ära palun kunagi lapsi saa", kuigi ma olen juurde kirjutanud, et need on lihtsalt huvitavad nimed, mis ma leidnud olen ja kõiki kindlasti ei kasutaks. Pole minu viga, et mõni lugeda ei oska. Aga eelistan ka üldiselt lihtsaid nimesid. Y, x, z, c jätan välja. Samas Jaan või Mehis ka ei paneks, kusagil on piir. Enamasti on mul nimedega nii, et hooti meeldivad erinevad. Hetkel olen mõelnud, et tüdrukutel võiks olla naiselikud nimed, näiteks Diana või Serena. Eerika on ka miskipärast meeldima hakanud. Ja siis on veel terve rida minu jaoks huvitava tähendusega nimesid.
Mulle Mehis nii meeldib
 
  NB! Postitad "Anonüümne jutulind" nime all. ja teeni preemiapunkte!  
Pealkiri:  
Sisu:  
 
   
 
  Lisa postitus  
   
Vajutades "Lisa postitus" nupule nõustun privaatsustingimustega
 
  PS! Foorumipostitused on tehtud Buduaari lugejate poolt ja neid ei toimetata ega tsenseerita. Buduaar ei vastuta foorumipostituste sisu eest.  
 
X