Postitusi: 35

vähid

Postitatud: 13-02-2008 21:39

mida arvate neist veits veidratest olevustest?:)
Postitusi: 6307

Postitatud: 11-12-2011 23:43


Tsiteeritud:

maitsevad hästi, eriti keedetult


da!
Postitusi: 380

Postitatud: 11-12-2011 23:50


Tsiteeritud:

Minu elukaaslane on vähk ning ta on suurepärane ja hooliv inimene ja oleks ka armastav issi. Väga perekeskne. Täiesti vastu ringitõmbamisele, kõrvalt panemisele. Aus ja põhimõttekindel. Omavaheline sekselu on super, meeldib proovida erinevaid poose, erinevates kohtades, erinevaid fantaasiamänge :P Lisaks meeldib teha romantilisi üllatusi ja nunnutada.
Niisama on ka temaga lahe vaba aega veeta ja niiöelda hängida :P Igav ei hakka.

Kui aga vaidluseks läheb, siis ajab sõrgu vastu küll, ajab õigust elu eest taga ja küll alles sõdiks. Peaasi, et ta võidaks :p Mina sellist tobedat vaidlemist ning eneseõigustamist ei salli üldse. See ongi kõige hullem iseloomujoon.
Õnneks see midagi katastroofiliselt hullu pole.

Ehk siis minu vähiga on väga hea kogemus.

Mainin ka, et ei usu horoskoope :p


mul ka mees vähk kodus ja see kirjeldus on täitsa täppi, eriti esimene pool, need kes siin rääkisid vähkidest et vingujad ja tujukad siis sealt ma küll oma meest ära ei tundnud, tema just väga kahe jalaga maa peal :)
Postitusi: 61

Postitatud: 12-12-2011 00:07


Tsiteeritud:

Mina olen ka vähk. Nutan tihti ja solvun paljude asjade peale. Mõtlen asju halvaks ja tihti hullemaks kui nad on. Tegutsen tihti hetke ajendil. Unistan palju ja olen omas maailmas, seega jääb mul sageli tähele panemata ka see mida inimesed minuga räägivad ja vastan neile automaatselt.
Mul on oma loogika millest keegi kunagi aru ei saa. Ja samas on mul ka sisetunne mis reedab nii mõnigi kord mõne halva kavatsusega inimese.
Olen väga armukade. Ja kui partner mu usaldust petab siis seda ei võida ta kunagi päroiselt tagasi. Ma võin andestada kuid ei unusta ja jään alati kahtlustavaks.
Millegipärast on mul inimestega palju ka konflikte, kuigi ise soovin kõigiga hästi läbi saada.


+1
Postitusi: 838

Postitatud: 12-12-2011 00:13


Armastan ühte neist. :)

Ise olen kalad.
Postitusi: 1404

Postitatud: 21-12-2011 17:48


Olen vähk ja oma väga rahul.
Postitusi: 755

Postitatud: 21-12-2011 17:53


Armastan oma Vähki!
Postitusi: 43

Postitatud: 21-12-2011 18:02


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Mulle meeldivad vähid. :)
Mu esimene sõbranna on ka vähk. :) Ideaalne klapp.
Aga mehed vähid eriti ei meeldi. Oli üks peika(vähk) ja pidin maha jätma ainult sp. et ta pidevaalt tahtis seksi. Loomulikult ei juhtunud meie vahel midagi. :)


Minu vähk tahab ka pidevalt seksi :D


+1
Postitusi: 43

Postitatud: 21-12-2011 18:04


Tsiteeritud:

mina vähk, mu mees vähk:D läbi saame hästi. muidu aga- tahan viitsin, tahan ei viitsi, kohustusi võtan tõsiselt, eneseuhkus kõrge, käsupeale ei tee.


Nagu minagi! :)
Postitusi: 201

Postitatud: 21-12-2011 18:07


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Olen kaa vähiline, olen endaga täitsa rahul :D Mõned siin teist on vaiksed . Minu kohta seda küll öelda ei saa :D Tujutseja olen , solvuja , armukade , kohati natuke imelik ,nutan tihti ja muretsen kaa teiste inimeste asjade pärast , mis ei puutu absoluutselt minusse ! huumorimeel täitsa olemas :) Need vähid keda mina tunnen on samuti seltskondlikud ja sõbralikud . Lähedased inimesed on kõige tähtsamad ! Nende eest olen valmis ma kõigeks :) Leidsin kaa ühe iseloomustava jutu vähkide kohta .

Vähk: ilu peitub mugavuses!
Vähist naist ei saa nimetada otsustavaks ja hulljulgeks. Ta kardab näida oma rõivastes naeruväärse ja rumalana. Ja just selletõttu peavad paljud ta riietust vanamoodsaks. Kuid naiselikkuses pole temaga võrdset. Ilul ja stiilil pole tema jaoks erilist tähendust, palju tähtsamaks peab ta kvaliteeti. Vähi nõrkuseks on kallis pesu ning ta ei hoia selle pealt kunagi kokku.
Samas on ta ka väga korralik ega kanna kodus kunagi neid riideid, millega väljas käis. Ning panna selga plekiga pluus ja maskeerida see prossiga, ei ole talle üldsegi võimetekohane - see on tema jaoks tõeline ekstreemolukord.
Värvid ja tegumoed. Armastab riietuses mitmekihilisust – tõeline kapsas. Pole ükskõikne seelikute vastu. Eelistab siniseid, hõbedasi ning rohelisi värve.
Aksessuaarid. Sallid, rätikud ning pärlitest ehted.
Jumestus. Ei armasta tugevalt värvida, sageli saab hakkama ilma kosmeetikata.
Ütleb „ei” silmatorkavale ja ekstravagantsele riietusele.Vähi suudlus kaldub sageli rekordeid purustama. Vähid ja suudlemine käivad koos niisama tihedalt nagu tigu oma maja seljas lohistab. Vähkidel ei saa suudlemisest kunagi isu täis, nad ei saa kunagi piisavalt suudlusi ega jõua ka ise neid nii palju jagada kui tahaksid. Nad suudlevad alati, kui neile selleks võimalus anda, kuid samas otsivad nad ka emotsionaalset kindlust.

Pruunide silmade peremees (-naine) oskab meeldida ja on sageli kena välimusega . Tal on hea mälu . Ta on heasüdamlik, kuid partnerlussuhetes tihti kapriisne .

Enamus siin kirjutatust , on väga minu moodi :)


Samuti läheb minuga väga kokku, lugesin seda ja samal ajal oli naeratus suul, et kui täppi võivad asjad ikka minna ;)


Olen ka nõus. Mina ka vähk :)
Postitusi: 118

Postitatud: 18-02-2012 22:25


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

<br />
Tsiteeriti: tipsii<br />
mina olen ka vähk. kõige halvem iseloomuomadus minu juures on see, et tujumuutused toimuvad kiiremini kui isegi aru saan. :p<br />
igatahes olen häbelik ja arg. eriti võõrastega. tahaksin olla rohkem seltskondlik inimene. :)<br />
ja väga väga ebakindel olen ka. sellist asja nagu enesekindlust minu puhul on raske leida. :(<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
ahaa..tere tulemast klubisse..sa rääkisid nagu minust :D


ta rääkis nagu minust ka :D


ma vähk ja just enesekindluse tipp enamus ajast :D
X