Postitusi: 35

vähid

Postitatud: 13-02-2008 21:39

mida arvate neist veits veidratest olevustest?:)
Postitusi: 603

Postitatud: 28-11-2010 01:16


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

<br />
Tsiteeriti: tipsii<br />
mina olen ka vähk. kõige halvem iseloomuomadus minu juures on see, et tujumuutused toimuvad kiiremini kui isegi aru saan. :p<br />
igatahes olen häbelik ja arg. eriti võõrastega. tahaksin olla rohkem seltskondlik inimene. :)<br />
ja väga väga ebakindel olen ka. sellist asja nagu enesekindlust minu puhul on raske leida. :(<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
ahaa..tere tulemast klubisse..sa rääkisid nagu minust :D


ta rääkis nagu minust ka :D
Postitusi: 68

Postitatud: 29-11-2010 16:31


Ning minust ka ja sellele jutule lisaks veel mõnikord solvun kergelt ja asju teen ikka tagurpidi :D
Postitusi: 561

Postitatud: 29-11-2010 16:36


ei arva midagi
Postitusi: 4666

Postitatud: 01-12-2010 12:17


Igatahes nad on söödavad:D

Aga horoskoobi pealt ma ei saa nendega läbi.
Postitusi: 342

Postitatud: 11-12-2010 18:27


Naised on naiselikud ja armsad, omade viperustega midugi. Mehed seevastu on kõige hullemad virisejad üldse. Provotseerivad ja kui ise vastu saavad, on kohe hala varuks. Ei seedi üldse.
Postitusi: 1256

Postitatud: 11-12-2010 18:34


Meie peres väike vähk....johaidiiii,24/7 möllab keeristorm kodus,üli aktiivne ja väga hea huumorisoonega,jube kõva häälega ja alati peab kõik saama,järjekindel,arukas...lühidalt,hommikust õhtuni maraton
Postitusi: 1503

Postitatud: 11-12-2010 18:38


Horoskoobi mõttes tean seda, et minu ja Vähkide vahel on tohutu keemia ja tõmme. Vähid tiirlevad mul alati ümber. Suht tujukad on, aga väga kaitsvad ja hoolivad. Nende sõrgade haardest pole kerge vabaneda.
Postitusi: 142

Postitatud: 11-12-2010 18:41


Ise olen vähk, täitsa OK :)
Pool suguvõsast ja tutvusringkonnast on ka vähke täis.
Mäletan, et kunagi oli mul üks klassiõde, kes oli minuga samal päeval sündinud ( mina hommikul, tema õhtul) ja me ei saanud absoluutselt omavahel läbi. :D
Postitusi: 53

Postitatud: 24-02-2011 00:32


Tsiteeritud:

Olen kaa vähiline, olen endaga täitsa rahul :D Mõned siin teist on vaiksed . Minu kohta seda küll öelda ei saa :D Tujutseja olen , solvuja , armukade , kohati natuke imelik ,nutan tihti ja muretsen kaa teiste inimeste asjade pärast , mis ei puutu absoluutselt minusse ! huumorimeel täitsa olemas :) Need vähid keda mina tunnen on samuti seltskondlikud ja sõbralikud . Lähedased inimesed on kõige tähtsamad ! Nende eest olen valmis ma kõigeks :) Leidsin kaa ühe iseloomustava jutu vähkide kohta .

Vähk: ilu peitub mugavuses!
Vähist naist ei saa nimetada otsustavaks ja hulljulgeks. Ta kardab näida oma rõivastes naeruväärse ja rumalana. Ja just selletõttu peavad paljud ta riietust vanamoodsaks. Kuid naiselikkuses pole temaga võrdset. Ilul ja stiilil pole tema jaoks erilist tähendust, palju tähtsamaks peab ta kvaliteeti. Vähi nõrkuseks on kallis pesu ning ta ei hoia selle pealt kunagi kokku.
Samas on ta ka väga korralik ega kanna kodus kunagi neid riideid, millega väljas käis. Ning panna selga plekiga pluus ja maskeerida see prossiga, ei ole talle üldsegi võimetekohane - see on tema jaoks tõeline ekstreemolukord.
Värvid ja tegumoed. Armastab riietuses mitmekihilisust – tõeline kapsas. Pole ükskõikne seelikute vastu. Eelistab siniseid, hõbedasi ning rohelisi värve.
Aksessuaarid. Sallid, rätikud ning pärlitest ehted.
Jumestus. Ei armasta tugevalt värvida, sageli saab hakkama ilma kosmeetikata.
Ütleb „ei” silmatorkavale ja ekstravagantsele riietusele.Vähi suudlus kaldub sageli rekordeid purustama. Vähid ja suudlemine käivad koos niisama tihedalt nagu tigu oma maja seljas lohistab. Vähkidel ei saa suudlemisest kunagi isu täis, nad ei saa kunagi piisavalt suudlusi ega jõua ka ise neid nii palju jagada kui tahaksid. Nad suudlevad alati, kui neile selleks võimalus anda, kuid samas otsivad nad ka emotsionaalset kindlust.

Pruunide silmade peremees (-naine) oskab meeldida ja on sageli kena välimusega . Tal on hea mälu . Ta on heasüdamlik, kuid partnerlussuhetes tihti kapriisne .

Enamus siin kirjutatust , on väga minu moodi :)


Samuti läheb minuga väga kokku, lugesin seda ja samal ajal oli naeratus suul, et kui täppi võivad asjad ikka minna ;)
Postitusi: 1159

Postitatud: 25-02-2011 13:43


Mulle meeldivad vähid. :)
Mu esimene sõbranna on ka vähk. :) Ideaalne klapp.
Aga mehed vähid eriti ei meeldi. Oli üks peika(vähk) ja pidin maha jätma ainult sp. et ta pidevaalt tahtis seksi. Loomulikult ei juhtunud meie vahel midagi. :)
X