Postitusi: 35

vähid

Postitatud: 13-02-2008 21:39

mida arvate neist veits veidratest olevustest?:)
Postitusi: 273

Postitatud: 25-02-2011 13:46


ma olen vähk ja saan endaga väga hästi läbi:D:D
Postitusi: 1693

Postitatud: 25-02-2011 13:52


Tsiteeritud:

mina olen ka vähk. kõige halvem iseloomuomadus minu juures on see, et tujumuutused toimuvad kiiremini kui isegi aru saan. :p<br />
igatahes olen häbelik ja arg. eriti võõrastega. tahaksin olla rohkem seltskondlik inimene. :)<br />
ja väga väga ebakindel olen ka. sellist asja nagu enesekindlust minu puhul on raske leida. :(<br />
<br />


täpselt sama siin
Postitusi: 1502

Postitatud: 25-02-2011 13:56


Tsiteeritud:

Mulle meeldivad vähid. :)
Mu esimene sõbranna on ka vähk. :) Ideaalne klapp.
Aga mehed vähid eriti ei meeldi. Oli üks peika(vähk) ja pidin maha jätma ainult sp. et ta pidevaalt tahtis seksi. Loomulikult ei juhtunud meie vahel midagi. :)


Minu vähk tahab ka pidevalt seksi :D
Postitusi: 249

Postitatud: 13-06-2011 23:52


Olen ise vähk.. kõige halvemad iseloomuomadused on minu puhul armukadedus,vahel liigne emotsionaalsus ning tujumuutused (võin olla ülirõõmus, kuid järgmisel hetkel kurb/pahane/solvunud jne).. üldiselt olen endaga rahul :D
Postitusi: 6505

Postitatud: 14-06-2011 00:06


Minu elukaaslane on vähk ning ta on suurepärane ja hooliv inimene ja oleks ka armastav issi. Väga perekeskne. Täiesti vastu ringitõmbamisele, kõrvalt panemisele. Aus ja põhimõttekindel. Omavaheline sekselu on super, meeldib proovida erinevaid poose, erinevates kohtades, erinevaid fantaasiamänge :P Lisaks meeldib teha romantilisi üllatusi ja nunnutada.
Niisama on ka temaga lahe vaba aega veeta ja niiöelda hängida :P Igav ei hakka.

Kui aga vaidluseks läheb, siis ajab sõrgu vastu küll, ajab õigust elu eest taga ja küll alles sõdiks. Peaasi, et ta võidaks :p Mina sellist tobedat vaidlemist ning eneseõigustamist ei salli üldse. See ongi kõige hullem iseloomujoon.
Õnneks see midagi katastroofiliselt hullu pole.

Ehk siis minu vähiga on väga hea kogemus.

Mainin ka, et ei usu horoskoope :p
Postitusi: 25

Postitatud: 17-06-2011 18:12


Olen ise vähk, endaga olen väga rahul, aga suht tihti öeldakse, et olen meeletu ülemõtleja. Tujud muutuvad kui minutid. Muidu olen äärmiselt kohusetundlik. Loogikast ei jaga ma midagi, olen oma süsteemid loonud. Teiste arvates on mul raske iseloom, ise küll sellest aru ei saa :D

Vähk on hea olla;)
Postitusi: 1530

Postitatud: 21-06-2011 01:50


Tsiteeritud:

Mehed seevastu on kõige hullemad virisejad üldse. Provotseerivad ja kui ise vastu saavad, on kohe hala varuks. Ei seedi üldse.


Pean nõustuma. Vähk-mehed on lihtsalt HULLUMAJA!!!
Postitusi: 622

Postitatud: 21-06-2011 01:56


Tsiteeritud:

mina olen endaga rahul (ise olengi vähk):D

+1
Postitusi: 17

Postitatud: 13-07-2011 14:49


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Olen kaa vähiline, olen endaga täitsa rahul :D Mõned siin teist on vaiksed . Minu kohta seda küll öelda ei saa :D Tujutseja olen , solvuja , armukade , kohati natuke imelik ,nutan tihti ja muretsen kaa teiste inimeste asjade pärast , mis ei puutu absoluutselt minusse ! huumorimeel täitsa olemas :) Need vähid keda mina tunnen on samuti seltskondlikud ja sõbralikud . Lähedased inimesed on kõige tähtsamad ! Nende eest olen valmis ma kõigeks :) Leidsin kaa ühe iseloomustava jutu vähkide kohta .

Vähk: ilu peitub mugavuses!
Vähist naist ei saa nimetada otsustavaks ja hulljulgeks. Ta kardab näida oma rõivastes naeruväärse ja rumalana. Ja just selletõttu peavad paljud ta riietust vanamoodsaks. Kuid naiselikkuses pole temaga võrdset. Ilul ja stiilil pole tema jaoks erilist tähendust, palju tähtsamaks peab ta kvaliteeti. Vähi nõrkuseks on kallis pesu ning ta ei hoia selle pealt kunagi kokku.
Samas on ta ka väga korralik ega kanna kodus kunagi neid riideid, millega väljas käis. Ning panna selga plekiga pluus ja maskeerida see prossiga, ei ole talle üldsegi võimetekohane - see on tema jaoks tõeline ekstreemolukord.
Värvid ja tegumoed. Armastab riietuses mitmekihilisust – tõeline kapsas. Pole ükskõikne seelikute vastu. Eelistab siniseid, hõbedasi ning rohelisi värve.
Aksessuaarid. Sallid, rätikud ning pärlitest ehted.
Jumestus. Ei armasta tugevalt värvida, sageli saab hakkama ilma kosmeetikata.
Ütleb „ei” silmatorkavale ja ekstravagantsele riietusele.Vähi suudlus kaldub sageli rekordeid purustama. Vähid ja suudlemine käivad koos niisama tihedalt nagu tigu oma maja seljas lohistab. Vähkidel ei saa suudlemisest kunagi isu täis, nad ei saa kunagi piisavalt suudlusi ega jõua ka ise neid nii palju jagada kui tahaksid. Nad suudlevad alati, kui neile selleks võimalus anda, kuid samas otsivad nad ka emotsionaalset kindlust.

Pruunide silmade peremees (-naine) oskab meeldida ja on sageli kena välimusega . Tal on hea mälu . Ta on heasüdamlik, kuid partnerlussuhetes tihti kapriisne .

Enamus siin kirjutatust , on väga minu moodi :)


Samuti läheb minuga väga kokku, lugesin seda ja samal ajal oli naeratus suul, et kui täppi võivad asjad ikka minna ;)


Üsnagi täppi jah! :)
Postitusi: 14

Postitatud: 25-07-2011 09:36

Vähk


Vähid on tõesti ühed imelikud nn. olevused. Olen ka ise vähk, üsna hajameelne olen vahel, tõeliselt tundlik iga asja suhtes,kaitsehoiakuid võtan pidevalt ülbe olekuga, unustań hästi tihti, samamoodi, hästi muutlikud tujud on pidevalt ja keegi ei saa tihti minust aru(kaasa arvatud vahest ma ise), sest ma mõtlen kõik nii keeruliseks, tõesti, loogikat vahel ei tunnista ja on kuskil ka mingi teine maailm, tihtilugu jään mõttesse poole kellegi jutupealt ja seda pannakse ka koguaeg tähele. Inimesed ütlevad et väga keeruline inimene , kuid samas väga hooliv, arusaaaja , kuulaja ja teistele nõuandev inimene. Suhtlen inimestega inimlikult ja viisakalt, naised on tõesti väga naiselikud ja (oleneb ka inimesest) jäävad seltskonnas inimestele väga silma . Olen väga selstskondlik, uutele väljakutsetele vastuvõtlik. Sinisilmne, kuid samas vahel liiiga ettevaatlik kõige suhtes, hästi palju kahtlustan teatud asju, mis on kohati isegi häiriv . Teen tõesti palju asju ristivastupidi, täpselt nii nagu ma ise tahan, kui ma midagi pähe olen võtnud siis ma ei tagane sellest seni kuni olen selle saavutanud . Kui on midagi, millega ma hakkama ei saa, või teha ei taha, siis ma peidan enndas n.ö. kivi alla ära, hoian kõrvale . Muidu olen väga sõbralik, vihkan kahepalgelisust. :)
X