Postitusi: 29

Kõige inetum asi, mis on teie välimuse kohta öeldud?

Postitatud: 13-09-2008 18:54

Postitusi: 61

Postitatud: 19-12-2013 12:49


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Liiga palju, et kõike meelde jätta :D Kasvu silmas pidades on korduvalt öeldud, et olen nagu beebi või laps. Koolis söögijärjekorras kuulsin tihti, et "ta on nagu haige kogu aeg" (hele nahk, tumedad silmaalused); endine parim sõbranna rääkis sleepover'il oma kutiga telefonis, arvas, et ma magan ja hakkas talle mu välimust kommenteerima (ouch); veel üks endine parim sõbranna kirjutas lausa terve proosapala sellest, kuidas mind ikka mitte millegagi õnnistatud pole ja ainukesed asjad, mida ma peitma ei peaks, on ripsmed. Ja kunagi ütles üks kutt niisama, et mul on kena figuur, aga kui seda sõbrannadele mainisin, naersid nad mulle näkku.
Aa, ja mu noormehe parim sõber ja ta tüdruk ütlesid mulle otse, et nende sõber on imelik, et minuga koos on :)
Ma kõige inetumat asja ei oskagi valida, eks kõik need asjad kokku on enesehinnangut tublisti lammutanud.


Sa oled end väga ebameeldivate inimestega ümbritsenud. Soovitan kõik sellised inimesed kohe oma elust välja heita :)


appi, kui jubedad inimesed sind ümbritsevad :/Kui aus olla, siis on mu minapilt selle kõige pärast ikka korralikult kannatada saanud ja see inimeste välja viskamine oma elust (need sõbrannad ongi juba ju endised sõbrannad) ei aita ega päästa enam eriti midagi. Ma pean oma teist poolt imelikuks ja haiglaseks selle pärast, et ta minuga koos on ja usun, et ta valetab, kui ta ütleb, et ma talle meeldin... sest mulle ju räägiti omal ajal, et ükski mees ei hakka mind kunagi tahtma ja kui tahab, on tal endal midagi viga. Saan väga hästi aru, et see on tõsine probleem, aga selle juured on sügaval. Hea näide sellest, kuidas norimine ja ilkumine kellegi elu ära rikkuda võib.
Postitusi: 23

Postitatud: 19-12-2013 13:06


Tsiteeritud:

Põhikoolis ikka öeldi nii mõndagi. Üks poiss ütles alati midagi, kui mind nägi, peletis või koletis. Enesehinnang sai tõsiselt kahjustada. Gümnaasiumist muutus aga kõik. Uued ja täiskasvanulikumad klassikaaslased. Elukaaslane on ka öelnud, et olen suure tagumikuga kõrvik jms. Aga mulle see enam ei mõju niimoodi. Mis ei tapa, teeb tugevaks. Rõhutan oma positiivsemaid külgi ja olen palju enesekindlamaks muutunud. :)

Endine elukaaslane, jah?

Minu endine kursavend ristis mu Könniks ja see tuleb tal vahel siiani meelde. Muidu tore noormees.
Postitusi: 825

Postitatud: 19-12-2013 19:37


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Põhikoolis ikka öeldi nii mõndagi. Üks poiss ütles alati midagi, kui mind nägi, peletis või koletis. Enesehinnang sai tõsiselt kahjustada. Gümnaasiumist muutus aga kõik. Uued ja täiskasvanulikumad klassikaaslased. Elukaaslane on ka öelnud, et olen suure tagumikuga kõrvik jms. Aga mulle see enam ei mõju niimoodi. Mis ei tapa, teeb tugevaks. Rõhutan oma positiivsemaid külgi ja olen palju enesekindlamaks muutunud. :)

Endine elukaaslane, jah?

Minu endine kursavend ristis mu Könniks ja see tuleb tal vahel siiani meelde. Muidu tore noormees.


Praegune elukaaslane. Ta on üsna karmi ütlemisega jah. :D
Postitusi: 3438

Postitatud: 19-12-2013 19:56


Kooliajal neid ütlemisi ikka oli, et väike ja kole jne. Enesehinnangule mõjus tublisti ja juba teismeeas elukohta vahetades oli just vastupidi- enesehinnang pushiti väga lakke.
Täiskasvanuna on kommenteeritud mu heledat nahka, kõhnust ja rasedusarme. Lapsekäed pidavat ka olema. Ja korra julges üks meesisend minu nina nimetada kõveraks Ega ta mul ideaalne pole küll jah.
Postitusi: 205

Postitatud: 20-12-2013 02:57


Kui mu esimene kutt mind maha jättis ja ma selle pärast väga õnnetu olin sest oli minu esimene armumine, siis sugulane(poiss) ütles selle peale et no loogiline ka ju et maha jättis vaata mis jubedate riietega sa ringi käid vms.
Ma olin siis 12 või 13 aga pärast seda läksin uusi riideid ostma ja üritasin moodne olla haha :D Kuigi järele mõeldes ei saa aru küll mis nii hullu oli :D
Postitusi: 1085

Postitatud: 20-12-2013 06:52


Ma ei mäletagi eriti, mis öeldud on. Vast kõige hullem see, et mu ema korrutas pidevalt, et mul on hiigelsuured kõrvad. Tänu sellele hakkasin patse tehes kõrvu alati ära katma ja siiamaani katan, v.a. siis, kui tuka ka patsi panen. Mainin igaks juhuks ära, et keegi teine pole seda mulle öelnud ja enda meelest mul küll täitsa tavalised kõrvad.
Postitusi: 303

Postitatud: 20-12-2013 08:06


On öeldud paks ja on öeldud krõnksjalg. Viimane läks omal ajal eriti hinge kuna nooremana põdesin oma X-jalgade pärast kordi rohkem kui praegu. Õnneks oli ütleja mingi mõttetu tibi kellega kunagi läbi polnud saanud.
Postitusi: 2581

Postitatud: 20-12-2013 11:24


Kui sündisin, siis mu ema sõbranna teatas et ma olen nii kole ja kandilise peaga laps. Alati kui emaga sellest räägime, siis lisab ta lõppu ,et tema ju ei öelnud oma sõbrannale et tema laps on üldse imeliku kalanäoga ja ,et tänu sellele koledale kandilisele peale sobivad mulle kõik soengud, värvid ja mütsid :D.
Kooli ajal sain ikka omajagu kriitikat. Olin oma klassis ainuke liikuv tüdruk, alates esimesest klassist alates ja käisin tantsutrennis ning suusatrennis .. mind kutsuti paksuks. See oli juba tegelikult järjepidev terrorism kuni 4-5 klassini aga ainult tüdrukute poolt.
Kuskil 12selt teatas mulle täiesti võõras noormees ,et mu pea on sama paks kui mu perse. Pea on mul sama normaalne, kui igal teisel inimesel ja ka tagumik on normide piires , ilmselt tüübil silmamõõt vale.
Aga kõige hullem oli siis, kui mu kunagine noormees kukkus solvama ,et ma olen nii kole ja ma ei tohiks meigita toastki välja tulla ja ma võiks kanda teistsuguseid riideid sest ma ei ole eriti ahvatlev. Et ma peaks trenni tegema hakkama ja dieedile minema , sest ma liiga paks. Olin rase sel ajal. Ega pärast kokku enam ei jäänud.

Et need kõige teravam pärlid on õnneks mitme aasta tagused.
Postitusi: 31

Postitatud: 15-03-2014 21:39


Olen pooleldi kiilakas (kujutage nüüd Cyruse soengut ette, aga must variant), kannan musta lainerit, tumedaid punakaid huuli, suur tatoveering kõril. Tänu sellisele välimusele olen saanud päris palju kriitikat. Kõige nõmedam asi mis mulle üteldud on, oli Gooti libu. Sai lahmaka ka selle eest.
Põhikooli ajal sain ka kaalu kohta plaju kriitikat, nagu paljud veidi trullakamad on saanud. Ei noo tõesti, palun vabandust, et figuur pole supermodellilik. Ega ma praegugi piitsavars ei ole, vaid kurvikam. Ning saan praegugi nii mõne inimese käest halbu sõnu selle eest ma kõhna pole nagu teised naisedki. Aga mehele meeldisid mu kurvid ning mulle endale ka.
Postitusi: 930

Postitatud: 16-03-2014 21:43


Kunagi kutsusid mind mingid tüübid Potsatajaks
No ma ei saa aru mis sarnasus siin olla saab, aga ega ma teada saanudki miks nad nii rääkisid.
Vähe kahtlane tunne oli küll :D
X