Postitusi: 2478

Kallid riided?

Postitatud: 23-09-2008 17:45

Kas te peate vajalikuks/mõttekaks osta eriti kalleid riideid? Kas teie jaoks on need üldse kallid?
Pean silmas selliseid brände nagu Prada, Armani jne.
Postitusi: 427

Postitatud: 24-03-2009 21:29


Ainukesed firma asjad on päiseprillid ja käekell,firmariiete ostmist pean mõttetuks tüdinen nendest liiga kiiresti.
Postitusi: 5867

Postitatud: 24-03-2009 22:23


Kui ma mõtlen Chanel, Prada, Alexander MCQueen, Vuitton, Hermes, Galliano, Valentino, Ungaro, Gomme des Garcons jne jne, siis ma mõtlen "mood". Ei ole ennast kunagi küll suureks moejüngriks pidanud, kuid kui garderoobile pilk peale heita, siis on ilmselge, et huvitab. Hoian pilgu peal küll moenädalatel ja iganädalasel The Sunday Timesi Style ajakirjal. Aga ainult inspiratsiooniks, sest kõrgmoeks pole mul piisavalt nutsu.
Mis aga puutub kaks-kolm aastat vanasse Armani toodangusse, siis see on minu jaoks aja ja raha raiskamine. Kõrgmoodi üle ühe hooaja ei kanta. Pealegi pole nende kvaliteet midagi nii kõrgustesse küündiv, kuigi mis sest kvaliteedist, kui moest läheb välja rutem kui selga jõuan tõmmata.
Igasugune bling-bling Gucci ja poolodav toodang, mida meeleheitel keskklassilt raha välja pressimiseks toodetakse, on minu jaoks samuti ümmargune null. Suur osa riideesemeid, mida kannan, ei oma põhimõtteliselt väljaspool asuvaid silte firma nimega niikuinii.
Seega leian oma alternatiivid odavamate firmade hulgast. Olen veel selles eluetapis, kus poodlemine on sport ja hasart. Kunagi vanema ja loodetavasti kõvasti rikkamana leiaks mind ehk Londonis New Bond Streetil isikliku moenõuandjaga koos erinevaid komplekte proovimas, aga praegu äkää. Üldselt muidugi arvan, et kogu see kupatus pole minu teema, kui klassika välja arvata ehk siis Chaneli kostüüm ja Hermese kott saavad mul kindlasti olema. Betty Jacksoni kingadele ei saa juba praegu "ei" öelda, sest need on lihtsalt minu jalgadele tehtud, aga siin pole ka asi nimes (mingi megabränd pole see niikuinii), vaid selles, mis jalas mugav on.
Sai pikk lugu jälle. Ühesõnaga huvitab mind lavalaudadel olev mood inspiratsiooniks ja igasugune niisama eputamiseks maha visatud raha jätab külmaks. Kvaliteedi poolest leiab sama tasemega asju hulga odavamalt.
Postitusi: 31784

Postitatud: 24-03-2009 22:29


Kalleid riideid ei osta. Ja Gucci ja Armani ja Guess vms, on nii ära leierdatud, täielik massimood juba minu jaoks.
Postitusi: 2051

Postitatud: 24-03-2009 22:59


Märki oluliseks ei pea ja kuna ma olen meeletu kobakäpp siis pole vahet kas mul on seljas vero moda või mingi kallima firma pluus sest naelaga augu tõmban sinnna sisse nagunii maximum 3ndal korral:D

Armani jms nimed ei loe mulle mitte midagi, pigem loeb omapärasus ja erilisus.

Kapis mul midagi kallist pole ka, ilmselt kalleimad on Guessi asjad mille eest ma ka täishinda pole maksnud ja ei maksaks ka.

Kõige jubedam ongi minu jaoks see kui inimene kõnnib nagu liikuv reklaam, rinnul suurelt GUESS ja tagumikul HILFIGER.
Postitusi: 7885

Postitatud: 24-03-2009 23:45


kalleid riideid mul pole. ostan põhiliselt kaltsukast. ei saa öelda et näen kehvem välja kui mõni brändipede.raha kulutaks pigem ehetele... oo ja reisimisele :)
Postitusi: 1157

Postitatud: 28-03-2009 21:58


kui meeldib siis ostan.
Postitusi: 297

Postitatud: 28-03-2009 23:48


Oleneb asjadest. Mõned kallid, mõned odavad.
Postitusi: 2350

Postitatud: 28-03-2009 23:48


ainult 'vaeste armani' riideid aka armani exchance riideid jaksaksin omale osta. muidu ei tunne vajadust hirmkallite rõivaste suhtes, lepin ka vero modade ja muu odavama kraamiga.
jla
Postitusi: 77

Postitatud: 28-03-2009 23:51


Spordiriietest ja -jalatsitest eelistan Nike'i. Olen selle firmaga ammu hästi tuttav, kõik kogemused on head ja olen mugavuses ning numbrite istumises täiesti kindel. Kallid ja tuntud firmad ilutsevad prilliraamide sisekülgedel. Enam eriti odavaid prille osta ei taha, kuna need kipuvad mu käes kergemini lagunema. Muidu riietel ja nende firmasiltidel minu jaoks vahet ei ole, ostan seda, mis on ilus ning seljas mugav ja ka oma hinda väärt. Kõige jubedamad on mu meelest need inimesed, kes kannavad särke ja pükse mille rinnaesisel või tagumikul on suurelt ja võimalikult märgatavalt suur firmanimi või logo. Lihtsalt inetu, aga see ka ilmselgelt maitse asi, sest selliste rõivaste kandjaid jagub.
Postitusi: 3723

Postitatud: 29-03-2009 10:23


tavaliselt ostan,mida tahan,kuid hullult taga ei aja mingeid mõttetult ülepakutud hindadega asju..
X