Postitusi: 107
kas shaping sobib ka algajatele?
Postitatud: 14-12-2008 11:13 Jälgi teemat
äkki keegi räägigks natuke sellest treeningust
Postitatud: 21-12-2008 20:16
sobib ikka algajatele,3 kuud tehakse sama kava(kui ma õieti mäletan)mulle endale ei meeldinud see trenn,aga sulle vb meeldib
Postitatud: 21-12-2008 20:36
looomulikult sobib, lausa ideaalselt! reval spordis on kõik väga toredad ja head shapingu treenerid.
Postitatud: 02-02-2009 12:57
Ma käisin shapingus päris kaua aega.Enne seda polnud mitu aastat üldse nnast liigutanud:D
Paar esimest päeva on raske aga siis juba parem:)
Kaalust alla selle trenniga ei võtnud aga keha muutus ilusamaks.
Postitatud: 02-02-2009 13:28
Shaping on ka minu aravtes ideaalne algajatele, sest saad valida endale kas kergemad või raskemad harjutused. Ka mina käisin seal, märgatavalt muutus keha ilusamaks, aga ära tulin sealt, sest minu jaoks oli see emotsioonitu trenn (minu jaoks on trennis saadav positiivne emotsioon oluline). Kuid kindlasti mine trenni, siis näed, kas see sobib sulle! :)
Postitatud: 27-07-2009 15:13
Minule see trenn endale ei meeldinud, kuna suht kiire ja emotsioonitu aga samas peale seda trenni oli tunne küll, et kõvasti trenni tehtud sai, seega usun et kui tahad keha vormida ja kaalust alla võtta siis ideaalne algajale, sest harjutused on väga tõhusad ja isegi kui alguses pihta kohe ei saa on reeglina treenerid väga abivalmid ja kokkuvõttes saab sealt hea koormuse.
Postitatud: 27-07-2009 23:06
ei meeldinud see võimlemine tund aega . enne jooksen tund aega .
Postitatud: 27-07-2009 23:49
Sobib kindlasti! Seal tavaliselt võimalik valida raskusastete vahel. Shaping üks raske trenn on ja nõuab pingutust aga tulemus on hea ka, kui korralikult ja järjepidevalt seda teha!
Postitatud: 02-09-2009 10:54
Kas shapingus ollakse paljajalu, sokkides või mingites aeroobikatossudes?
Postitatud: 11-10-2009 23:38
Minu meelest see sobibki rohkem algajatele, sest füüsiline koormus pole nii suur. Ise olen käinud seal paar korda ja ei meeldi, sest olen harjunud intensiivsema treeninguga (rohkem liikumist, lihasharjutusi). Aga algajatele sobib ideaalselt. Võivad olla nii jalanõud kui ka treenida sokkides.
Postitatud: 12-10-2009 16:09
Tsiteeritud:
Kas shapingus ollakse paljajalu, sokkides või mingites aeroobikatossudes?Shapingus ollakse aeroobikatossudes :) Et kanda ära ei põrutaks vms iganes :)
Endal on täiesti tavalised üldtreeningu/tantu tossud jalas . nike-d :)

