Postitusi: 2653

Loomulikult lokkis juuksed

Postitatud: 22-12-2008 00:57

See teema on loomulikult lokkis juustega inimestele.
Esiteks, millised lokid teil on(laines, spiraalsed, kräsus)? võib ka pildi lisada.
Kuidas hooldate neid, mis vahenditega? Äkki on mõnda imevahendit soovitada.
Kuidas kannate juukseid? Lahti, soengus?
Kas keegi üritab kasvatada lokkis juukseid ja kuidas see õnnestub?
Ja kui mõni hea nipp on, siis teavitage ka teisi;)
Postitusi: 2653

Postitatud: 22-12-2008 17:36


Ma proovisin ka kunagi keemilise sirgendamise ära ja see oli täielik juuste surm. Juuksed ei olnud sellised ilusad sirged ja elastsed, vaid nagu Barbie juuksed peale paari kuust retsimist. Pidi ikkagi peale igat pesu sirgendajaga läbi laskma ja 3 nädala pärast hakkas lokki tagasi sisse viskama. Ja juuksed olid niii katki, et pole sõnu kirjeldadagi seda.
Ükskord proovisin koduste vahenditega, kuid see ei teinud üldse sirgemaks. Ainult rikkus juust.
Postitusi: 62

Postitatud: 22-12-2008 22:33


Minul on õlgadest natuke pikemad laines juuksed. Iga salk hoiab nii nagu ise tahab. Varem sirgendasin pärast iga pesu ja isegi hommikuti tegin üle. Väga kuivad ja katki olid. Muidugi kasutasin ka poeshampoone. Nüüd kasutan salongitooteid ja juuksed on sirgemaks ja tervemaks muutunud ning isegi kasvavad. Sirgendan umbes korra nädalas, kui on peole minek. Muidu kannan juukseid enamasti kinni, kuna tööl lahtistega olla ei tohi.
Eelmine nädal võtsin kasutusele Goldwelli Kerasilk sarja ja tundub, et on hea. Shampoon, palsam ja juukseid siluv seerum koos kasutades annavad väga hea tulemuse.
Postitusi: 534

Postitatud: 22-12-2008 22:47


Laines juuksed on mul.Kui jätaksin ööseks klambri pähe, oleksid ikka päris võimsad lokid järgmiseks hommikuks:D
Proovin pikaks kasvatada, kuigi juuksed ei kasva eriti kiiresti, ja vahel tuleb kange tahtmine sirgendada ka.Kuid olen hoidnud end kontrolli all juba kuu aega.Sirgendaja ainult vedeleb kapis :D
Kasutan vaheldumisi apteegist ostetud pregaine't & Tigi dumb blondet.Palsam on Joico k-pak.Olen vaadanud juuste tulemuste pealt, et joico palsam kaotab kogu volüümi ära. :S Juu siis lihtsalt minule ei sobi :S
Apteegist ostsin riitsinus õli ripsmetele, ning tulemus on jäänud üpriski kena.Peaks seda vist juuste peal ka kasutama.Äkki hakkavad juuksed ka kasvama kiiremini :P
Lokkis juuksed on tavaliselt kuivemad kui sirged juuksed ja vajavad rohkem niisutust.Eriti blondeeritud või keemiliselt töödeldud juuksed.Ma soovitaks 2 korda nädalas maski teha.
Ühte peaksin kindlasti mainima, et oliiviõli on küll parim leid minu katkistele juustele.;)Lihtsalt super ! :)
Postitusi: 881

Postitatud: 23-12-2008 14:23


Mul on juuksed hästi tugevad ja karvased. kui juuksed on lühemad siis tekivad päris lokid aga kui neid kasvatada siis on lained, kuna lokid ei püsi ja vajuvad välja. Tavaliselt ma sirgendan oma juuksei kuna need on muidu nii kohevad ja krässus. Mulle mu enda lokid ei meeldi kuna nad on sellised ebamäärased ja üks sasipundar, lokid on siis ilusad kui nad on konkreetsed ja ei tee juukseid liiga kohevaks.
Postitusi: 385

Postitatud: 23-12-2008 14:30


Tahaks ka lokkis juukseid , kas või väikesid laineid , aga isegi lokid ei püsi peas ,ainult sirged koguaeg
Postitusi: 5988

Postitatud: 23-12-2008 14:34


Mul on ka loomulik lokk olnud varasemas nooruses. Mitte päris krepikad, aga selline laineline. Nüüd on suht sirged, halva viimistlemise või sirgendamise puhul tekkib mõni üksik "laine." Sel ajal ei teinud midagi nendega, kuna mul oli täiesti savi.
Postitusi: 2384

Postitatud: 23-12-2008 16:21


mul on lainelised juuksed, samasugused kui esimesel pildil siin teemas. kui veidi kauem aega pesemata on(2 päeva), siis kaob kohevus ja juukseid on vähe :D üle poole selja kasvatada ei õnnestu, kuna muutuvad siis koledaks ja näivad veel õhemad. niiske ilmaga tuleb juuksed kinni panna, muidu lähevad lokid metsikuks ja karvaseks. mingeid nippe eriti pole, kasutan juustessejäetavat palsamit, nii on lokid konkreetsemad.

viimati lõigati otsad veidi järku, nii on kõige parem :)
Postitusi: 2512

Postitatud: 25-12-2008 16:15


mul on laines juuksed, krunnidega teen peale pesu juuksed selliseks nagu parasjagu soov o n
Postitusi: 108

Postitatud: 28-12-2008 02:43


Loomulik lokk, rohkem vist spiraalsed, nagu seasabad :D Aga olen väga õnnelik oma lokkide üle, vahest vahelduse mõttes sirgendan.
Hoolduse pealt midagi väga erilist ei tee, mask peale pesemist, pihustatav palsam. Peale kuivamist vahest ka lokke rõhutav möks juustesse.
Aga mis mulle tohutult pinda käib oma juuste juures on see, et nad on tundlikud ilmale. Niiskuse ja tuule käes lähevad lokid karvaseks ja imelikuks.
Postitusi: 3068

Postitatud: 28-12-2008 03:22


Mul on väga kaunid lained. Kui tahan sirgeid, siis peale pesu kammin, föönitan ja lasen lakki. Vahest sirgendan ka, kui pulksirgeid tahan. Aga kui tahan lokkis juukseid, siis ei kammi eriti, vaid sasin natuke ja lasen lakki. :) Nii head juuksed, saab erinevaid soenguid kergelt teha.
X