Postitusi: 1113

Ebaviisakad kliendid

Postitatud: 03-07-2009 13:47

Umbes nädal tagasi kohtasin äärmiselt ebaviisakat klienti, kes karjus minu peale, kuna mul polnud talle sobivat veini pakkuda. Olen olnud juba 3 aastat klienditeenindaja ning pole sellist hullu veel kohanud.:S

Siinsed klienditeenindajad, kas teil tuleb tihti teenindada väga ebaviisakaid kliente? Võiksite ka mõnest oma ebameeldivast kogemusest rääkida;)
Postitusi: 56

Postitatud: 30-09-2009 00:30


No mul on töö kodus..ilus töö ühesõnaga :D
Kuigi kliendid peaksid teadma, et töö on kodus, marsitakse vahest niisama uksest sisse..ükskord oli nõme juhus kui mul oli käterätiturban peas,kohv ühes käes, teises puder ja lihtsalt sadas sisse et tema tuli varem..

Olen ka McDonaldsis töötanud..
Seal on põhiline see et kliendid peavad näitama, kui RIKKAD nad on
Tulevad viiesajasega üht või kaht burksi ostma.Ja siis kui pole mul tagasi andma ja ma pean minema vahetusevanemat raha vahetama kutsuma siis igal teisel oli õigust veel ülegi et mida ma mökutan..No saan aru kui keegi võtab raha välja jah ja siis suurema summa, aga iga teine.Naljakas..mina ei võta pea kunagi raha välja,maksan kaartiga.Õnnistuseks Mc-i töötajatele on nüüd neil kaartimakseterminalid:)

Olen ka saanud pragada just ja pea ainult kõige hullemini Venelastelt..Ilge nõmedus ikka..mina ei lähe venemaale trippima ja sõimama et miks te lollakad eestikeelt ei oska..eksole imelik jah
Postitusi: 114

Postitatud: 27-10-2009 09:44

heh


ka mulle trehvab pea igapäev mingeid imelikke.sry kui keegi siit budust peaks olema:D..
no tõesti meil poes on kliendikaart küsisin viisakalt kas teil on olemas meie kliendikaart ,tüüp vastas et ei ole,pakkusin talle lahendust et kui tal on olemas hansapanga krediitkaart on tal võimalus kliendikaart tausta vormistada mudiu maksab 50 krooni,seda 50 krooni maksumust ma ei jõudnud ära seletadagi ega jõudnudki oma jutuga eriti kaugele sest ta aind kisendas ja kisendas.et meil pole mingeid krediit kaarte meil pole säästu kaarti meil pole partnerkaarti mitte midagi,see on täielik lollus jne jne....ma ei jõudnud talle öeldagi et krediitkaardiga lihtsalt saab tasuta oma kliendikaardikese...teised müüjad itsitavad teises poeotsas,ja mul nägu punane ees..ta ei lasknud mul vahele rääkida aind lõugas ja sis am käratasin kah,mis ta õige arvab endast...ja lõpuks sain öeldud et tasuta on siis muheles natuke ja sai oma ostu ja kaardikese ka vormistatud..no krdi piiiiiiiiiiiiiiiderrrr.pole sõnu...oojaaa ja neid vene baabasi on olnd küll ja küll.kes mulisevad et me nii saamatud ja tattnokad et venekeelt ei oska.ja siis mul töökaaslane kes ka päris terava ütlemisega koges tol päeval pohmakat ja sisi oli tal savi ka ja ütles et eestikeeles palun! te ei saa aru w.kui midagi tahate pöörduge eestikeeles me poole.me elame eetsis...ja venkud olid niiiiii vait...pärats pidin ma neid edasi teenindama nagu arvlema kassas ja nii,õnneks olid nad vait ja mingit sõimu sealt enam ei tulnd..:D...oijaah.võikski rääkima jääda..kui pa*k on teenindaja elu:)
Postitusi: 619

Postitatud: 27-10-2009 12:33


Kunagi töötasin väikeses ehituspoes. Tihti oli olukordi, kus küsisti minu käest, kus müüja on ja uuriti pildiga taha ruumi:) Kui ütlesin, et mina olengi müüja, siis vaadati sellise näeoga, et mida mina värvidest tean:D Aga kui klient hakkas rääkima milleks ja kuhu seda vaja läheb, siis sai korrektse vastuse:)Vahepeal juhtus ka nii, et näitasin sobiliku kauba ette, aga klient kõhkles, sest mida teab ikkagi noor neiu sellistest asjadest täpsemalt:D Mõni klient oligi selline, kes käis minu poes end välja elamas... lõpus ma enam ei viitsinud sellisega suheldagi. Ütlesin, et teisi poode on veel siin linnas ja minge siis sinna kus on parem kaup ja "odavam".
Mõni krimpsutas ka nina, sest meil ei saanud kardiga maksta... siis seletasin ilusti ära miks meil seda ei ole ja kus on lähim pangaautomaat ja karjumiseks ei läinudki:D

Olen õppinud klienditeenindajaks ja praktikal olles sain selliseid sõimukõnesid, kuna ettevõtteks oli ühistranspordi teenuste osutamine. Esimene asi on kohe sekretäri peale karjumine:S ja kui ütlesin, et esitage kaebus kirjalikult või ma ühendan teid isikuga, kes täpsemalt tunneb asja, visati toru hargile.

Venelastega mul õnneks halbu kokkuputeid ei ole olnud...
Postitusi: 367

Postitatud: 17-08-2010 15:39


Töö rannabaaris ei olnud kergete killast. Mäletan, et üks sama keskealine meelas "härrasmees" käis mind kokku 4 korda tüütamas nädala aja jooksul. Õnneks selle nädalaga asi ka piirdus.
Postitusi: 12747

Postitatud: 17-08-2010 15:41


Ojaaa ... mingi aeg oli mul üks hull telefoni otsas, kes keeras nii ära, et kukkus lausa juhatajat ähvardama (umb sedaviisi, et varsti ta enam ei ela, jääte tast ilma jne)
Postitusi: 2772

Postitatud: 17-08-2010 15:44


Võib-olla sa siis ei sobi klienditeenindajaks?
Postitusi: 2090

Postitatud: 17-08-2010 15:58


ükspäev tuli üks vanemapoolne mees meie juurde sööma, küsis siis et kas me friikartuleid ka pakume.
mina ütlesin et loomulikult, seepeale ta küsis et kas need on värskest kartulist tehtud?
mul nagu vajus suu ammuli, ega me neid ju ise ei tee vaid tellime, kust ma tean mitu aastat need kartulid seal seisnud on, ja ma seletasin siis sellele mehele ka ära selle, tema aga ütles et mina olen imelik ja meie söögikoht on nõme ja pobisedes läks ära, ma lihtsalt naersin kui ta lahkus :D
Postitusi: 2504

Postitatud: 17-08-2010 16:01


need vene vanamutid ongi kõige hullemad
Postitusi: 5988

Postitatud: 17-08-2010 16:03


Aegajalt ikka. See möla läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Parim relv ongi ignorantsus ja nägu mis väljendab suurimat ükskõiksust ja seda, et tal ei õnnestu mind oma sõnade ja ähvardustega närvi ajada. Minu võit, tema kaotus.
Ainukestel juhtudel kui tunnen salaja pitsitust ja olen rohkem sunnitud pingutama, et hoida keelt hammaste vahel on jonnakate venelaste puhul. Samas, ma üldse ei salga, et minus peitub rassismipisik sibulate vastu.
Postitusi: 2772

Postitatud: 17-08-2010 16:03


Klienditeenidajad peavadki ebameeldivateks klientideks neid, kes piltlikult öeldes teenindaja peed ei laku. Ja see, kes tänab ja soovib, on heal juhul normaalne klient.
X