Postitusi: 588

Üürileping

Postitatud: 21-07-2009 23:32

Leppisin maakleriga kokku, et homme sõlmime omanikuga korteri üürimiseks lepingu, saatsin talle enda andmed ära ja puha. Aga täna vaatasin siis pakkumisi ja leidsin sama raha eest hoopis parema korteri, mida ka homme natuke rohkem kui tund aega enne kellaaega, kui peaksin minema lepingut sõlmima, vaatama saan minna. Küsimus seisnebki siis selles, et kas see on väga hull, kui ma maaklerile kuskil tund aega enne teatan, et ikka ei soovi korterit üürida? Ta ütles veel minu pärast teistele huvilistele ära ja kõik:S aga samas ma ei saa ju maakleri huvidest lähtuda siin, vaid ikka enda omadest ja ma olen kindel, et praegu leiab ta korterile uued tahtjad paari päevaga, või mis teie arvate?
Postitusi: 2750

Postitatud: 21-07-2009 23:43


Sellisel hetkel mõtle ikka endale ja vaata teine korter üle
Postitusi: 588

Postitatud: 21-07-2009 23:47


Asi selles ka, et me pidime täna, teisipäeval tegelikult juba minema seda lepingut tegema, aga kuna ei saanud kuidagi täna Tartusse minna, siis kauplesime selle homse peale, ehkki maakler ütles, et ta väga ei tahaks, kuna on juba niimoodi venitamisega "vastu pükse saanud" ükskord ja nii paha tunne oleks talle nüüd samamoodi teha, mul mega süümekad sellepärast. Aga ilmselt tuleb ikka jah sellises olukorras eelkõige endale mõelda.
Postitusi: 442

Postitatud: 21-07-2009 23:48


Kuna lepingut pole sõlmitud siis võid põhimõtteliselt iga kell ära öelda.
Postitusi: 3238

Postitatud: 22-07-2009 00:58


Mul oleksid ka süümekad.. aga pead tõesti tegema nii, nagu sulle parem on. Kui tal niii palju tahtjaid on, siis ta saab vabalt kohe mõne teise tahtjaga ühendust võtta, olenemata sellest, et ta ära ütles neile. Võib ju alati öelda, et korter vabanes ja neil võimalus üürida. Natuke halb on tõesti ära öelda, aga ära muretse - sa ei pea rohkem maksma, kui sul võimalus odavam korter saada. Ütled, et said parema pakkumise vms.
X