Mis nime paneksite oma tütrele:)
Postitatud: 08-03-2010 23:38 Jälgi teemat
Mis nime paneksite oma tütrele..
Minu meelest on Maria rahula lapsel ilus nimi: Agathe Vega:)
Mis teie arvate:)
Minu meelest on Maria rahula lapsel ilus nimi: Agathe Vega:)
Mis teie arvate:)
Postitatud: 26-01-2011 14:16
Tsiteeritud:
Chloe või Jacqueline :)Chloe on kena nimi, kui osata seda hääldada. kahjuks on eestis palju inimesi, kes seda teha ei oska. öeldakse Khlo. mäletan,et keskkoolis inglise keeles tuli selline nimi ükskord ette ja mitte keegi peale minu ei osanud seda hääldada. ütlesid Khloe, ma siis viisakalt parandasin neid, sellepeale vaatas õpetaja mind sellise pilguga, et kuidas ma tähenärija julgen teda parandada. su lapsel võib samasugune nimehääldamise probleem eestis ette tulla
Postitatud: 26-01-2011 14:23
Tervet tähestikku küll ritta seadma ei hakkaks või nelja erineva nime combot aretama nagu siin popp on.
Midagi lihtsalt paneks. Iiris või Marii näiteks.
Postitatud: 26-01-2011 14:24
Tsiteeritud:
Liselle-Lykahjuks tuli poiss.
kahjuks? ei no hästi:D
Postitatud: 26-01-2011 14:32
Tsiteeritud:
Tsiteeritud:
Liselle-Lykahjuks tuli poiss.
kahjuks? ei no hästi:D
ma hetkeks jäin ka selle vastuse peale toppama...et mismõttes kahjuks?
Postitatud: 26-01-2011 14:40
[tsiteeri]
Tsiteeritud:
Tsiteeritud:
Tsiteeritud:
Dreyzy-JennaVaene laps.
oi,kuidas mind huvitab,mida sina arvad.
minu meelest küsiti arvamust,mine toppi oma lolle kommmmmmeeeennnnnntaaaaaaaare kuhugi mujale
tõesti jube nimi:D[/tsiteeri]
Igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga minu jaoks on see ka täiesti kohutav nimi..nagu pornostaari nimi. A la seksi-Jenna...ja arvan, et perekonnaamet ei laseks ka nii keerulist nime panna, nüüdseks on seadused nii kokku tõmmatud ja võõrtähti liiga palju.
Postitatud: 26-01-2011 14:41
ma ei tea kui mul tuleks veel üks tütar kunagi siis saaks nimeks kas Mody,Arya või Nova ma tean vaene laps :)
aga minu olemasolev pisike kannab mńime Maribel
Postitatud: 27-01-2011 11:45
Tsiteeritud:
Tsiteeritud:
Tsiteeritud:
Liselle-Lykahjuks tuli poiss.
kahjuks? ei no hästi:D
ma hetkeks jäin ka selle vastuse peale toppama...et mismõttes kahjuks?
Ma arvan, et ei saa päris nii öelda, et kahjuks. Iga tervelt sündinud laps on õnn ja õnnistus. :)
Postitatud: 27-01-2011 14:50
Rihanna:)
Postitatud: 27-01-2011 16:53
Tsiteeritud:
Kui tütre saaksin kunagi siis Mia oleks kindel valik:)ma tahtsin ka täiega Miia panna aga nüüd tundub, et suguvõsas see nimi nii ette leierdatud igaleühele, et enam nagu ei tahagi :P naljakas et selle nime vaimustus üle läks...ja nüüd ei tea isegi mida panna..
Postitatud: 27-01-2011 16:55
Tsiteeritud:
jah, kaks tütart on plaanis - isabell ja emabell. ise olen littlebell ja mees on bigbell.hästi öeldud

