Postitusi: 573

Kuidas sellest üle saada

Postitatud: 23-07-2010 00:17

Mees juba teist päeva on pidudel. Kusjuures mees ei ole enam noor, vaid 50 aastane. Läks kaks õhtut tagasi linna jutuga, et tunni aja pärast on tagasi, ja siia maani tagasi ei ole. Mina istu lastega kodus. Ootan ja ootan ja nutan silmad peast, aga mees isegi kõnet vastu ei võta, lükkab kinni. Ja korraks nüüd täna käis kodus, ainult riideid vahetamas, ja istus autosse ja läks jälle minema. Mulle sõnagi ei öelnud. Juua täis ja laksu all. Kuidas ma sellest üle saan, mina ei suuda. EI suuda olla mehe jaoks põranda mopp.
Postitusi: 573

Postitatud: 23-07-2010 15:26


Tsiteeritud:

Sellisele roolijoodikule tuleks politsei kaela saata!


Ta ei saa olla roolijoodik, kui auto võtmed on ju minu käes
Postitusi: 573

Postitatud: 23-07-2010 15:32


Tsiteeritud:

No, ikka pole kodus?


Ei ikka pole kodus
Postitusi: 1479

Postitatud: 23-07-2010 15:58


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Sellisele roolijoodikule tuleks politsei kaela saata!


Ta ei saa olla roolijoodik, kui auto võtmed on ju minu käes


Minu viga siiis. Mulle jäi jutust mulje, et ta sõitis ise autoga minema.. Aga jah, ta võis ju kõrvalistmele ka istuda :P
Postitusi: 201

Postitatud: 23-07-2010 16:14


Tsiteeritud:

Noh eks ta vastik ole aga ju ta siis ei leia kodust seda,mida vaja ja käib mujal omi asju ajamas!
Sa ütlesid,et laksu all???Paneb narkot w?Sellise juurest ju targem minema minna ja oma elu uuesti elama hakata!Mida sa nutad ja halad,võta end kokku ja EDASI!!!kõige jubedam väljend-mida sa halad..uhh :S
Postitusi: 201

Postitatud: 23-07-2010 16:16


Tsiteeritud:

Võibolla on mehel tööl mingid probleemid, kui mainisid, et tal firma on ja seega elab ennast niimodi välja.
Ja muide kui sul on nii vana mees siis, ma soovitaks sul ära minna enne, kui sa pead ta põetajaks hakkama, oled nii noor ju, vaata enda väärilisi.. Alguses on tore küll, aga varsti enam ei ole kui sina oled noor ja ilus, tahad lõbutseda, aga kui mees on vana ja mitte enam nii kõbus.põetama võid hakata ka enda väärislist ja noort!!!!
uskumatu kuidas noored naised lahmivad oma sõnadega!
Postitusi: 201

Postitatud: 23-07-2010 16:19


Tsiteeritud:

No siis pole muud,kui oodata kui ta oma tuurilt tagasi tuleb.Ja räägi temaga selges eesti keeles.Ütle mis sind häirib ja mis sulle ei meeldi!Küsi temalt,miks ta nii teeb.Kui leiate põhjuse ja saate lahenduseni,siis võid ju proovida,kui sa tõesti armastad aga kui kui ta kuidagi oma teguviisi ei põhjenda ja end õigeks peab,siis targem on kaaluda lahku minekut.
Ahjaa,kas tal see esimene kord,nii möllata???jah,seekord olen nõus- oota kui tuurilt tagasi tuleb, sest just tuur see ma arvan ongi. vahel on põhjuseks ka sõbrad jne, kes võivad teda mõjutada just selle kaudu, et sinaoled noor naine ja tema vana mees jne jne.
Postitusi: 201

Postitatud: 23-07-2010 16:20


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

kui laksu all,siis oota lihtsalt ära ja ongi kõik....lasku all käitubki väga imelikult ja lõpuks ta ei tea ise ka mida teinud on...vinguma ja virisema ära küll hakka,see teeb asja hullemaks


Ei kavatsegi vinguma küll hakata, nii madalale ei kavatse laskuda.


Nii madalale küll laskusid, et tulid budusse rääkima, kui kuri-paha-vastik su mees on.


ta küsis nõu. on selles halba?
Postitusi: 201

Postitatud: 23-07-2010 16:28


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

ta küsis nõu. on selles halba?


Selles, et nõu küsitakse, pole midagi halba. Aga vingumises ja halamises on küll. Selle asemel, et mees ära oodata ja temaga rääkida, on vaja tulla Buduaari virisema selle üle, kui liiga talle ikka tehakse. Sest et viga pole ju mitte kunagi naises, alati on mees see süüdlane ja vastik tegelane.enamasti siin käiaksegi vingumas, halamas, nõu küsimas, nalja tegemas jne.
aga see selleks. olen nõus, et siin ei suuda keegi reaalselt talle nõu anda. ja kõige targem oleks jah mehe endaga rääkida, kui siin mingit hüva nõu oodata.
Postitusi: 454

Postitatud: 23-07-2010 16:34


oioi mehel on noor hing;)
Postitusi: 493

Postitatud: 23-07-2010 16:35


Tsiteeritud:

Õudne probleem kah. Mees paneb üle jupi aja laste kõrvalt täispööretel pidu ja juba hala lahti.
Las laseb rihma lõdvaks, teinekord tahad ise ka seda teha. Ja lõpeta, palun, see piinlik pinistamine!A ah, saan aru et, oled külma närviga tädike, keda miski ei huvita, kuid loll jutt suhu tagasi muti! Normaalne inimene annab selgitust oma ebamäärastest teguviisidest ja käitumisest! Kui tahad täispööretel pidu panna(MÕISTUSE PIIRES) siis ole vallaline, kuid suhtes olemine tähendab arvestamist kaa oma kaasa tunnetega! Ei ole just keeruline RÄÄKIDA! Ja selline käitumine ei ole ikka küll rihma lõdvaks laskmine..see on solvana adresseeritud oma naisele! Paljud inimesed ei pruugigi aru saada, kuidas nende teod või sõnad tegelikult haiget teevad, naised on juba loomu poolest õrnamahingelisemad. Ja mina oma kogemustest tunnen, et probleemist rääkimine ei ole piinlik pinistamine!
X