Postitusi: 654

Rõvedad filmid

Postitatud: 12-02-2011 00:39

Mis on kõige rõvedam/rämedam film mida sa kunagi näinud oled?

Ise sattusin täna vaatama sellist filmi nagu Cabin fever 2 ja no tõesti.. pidin filmi lihtsalt kinni panema kuna ei saa olla enam rõvedamat filmi .
Postitusi: 1355

Postitatud: 12-03-2016 16:18


Ma olen kuidagi hellake viimasel ajal, vastik tundus isegi tapja minu sees.
Postitusi: 8420

Postitatud: 12-03-2016 16:20


Tsiteeritud:

A Serbian Film, beebide v2gistamine jne, paljud filmid mis inimesed on siin toonud ja nende arust on r6vedad, kui te pole vaatanud seda Serbia filmi, siis pole te veel n2inud t6eliselt r6vedat filmi.

näinud - igav
Postitusi: 825

Postitatud: 12-03-2016 22:46


Tsiteeritud:

"I Saw The Devil" oli päris rõve. Aga ilmselt on Saag jms rõvedad. Ma ei salli kohe üldse neid vere ja soolikate filme... ekraani pealt vastik vaadata seda vere pritsimist igasse kohta... Päriselus on see põnev :)


Ekraanilt ei kannata vaadata, aga päriselus vaataksid? Veits sassi ei aja? :D
Postitusi: 530

Postitatud: 12-03-2016 23:08


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

A Serbian Film, beebide v2gistamine jne, paljud filmid mis inimesed on siin toonud ja nende arust on r6vedad, kui te pole vaatanud seda Serbia filmi, siis pole te veel n2inud t6eliselt r6vedat filmi.

näinud - igav


Nõustun, ootasin kommentaaride põhjal midagi eriti õudset ja rõvedat, aga see oli tõesti igav
Postitusi: 927

Postitatud: 14-03-2016 23:49


[tsiteeri]

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Ja see uus fim mis just kinodes jooksis "The Gift", ma ei teadnud kas nutta või öökida, ma poleks elus vaatama läinud seda kui ma oleks aru saanud kirjeldusest, et see nii poolõudukas ja vastik
Kas see oli see mingi naisputukast? Selle mingil linastusel oli keegi minestanud ja keegi oksendanud :D


Ei see oli lihtsalt mingist haigest psühhopaadist kes vägistas oma sõbra naise ära ja filmis seda jne :D


Ta ei vägistanud teda ära :D See oligi point, et ta maksis sellele mehele kätte just nii, et tekitas temas tunde nagu ta oleks seda teinud. Tegelikult oli see vale, mäng. Sul jäi siis ikka vabsee filmi point aru saamata :D [/tsiteeri]

praegu peaaegu et hakkasin ropendama... endal sul jäi kurat filmi point aru saamata, vaata uuesti kurat küll
ma saan väga hästi aru, et mis point oli ja kui sul sai filmi lõpuks TÄIESTI SELGEKS üks ühele kas vägistas või mitte siis jäi sul endal point aru saamata, see on psühhotriller, sul ei tohikski olla selge mis juhtus, see oli psühholoogiline mäng, mis lõppes avatud lõpuga ehk see on asi mida peaks arutama, okei, jah võib-olla ma ise esimese korraga ütlesin, et "vägistas oma sõbra naise ära" aga ma proovisin kiirelt lihtsalt filmi sisu seletada... aga ära ütle, et point oli see et ta tekitas tunde nagu oleks seda teinud... filmi sõnum oli see, et idee võib väga lihtsalt lõkkele lüüa, ilma, et see tegelt tõsi oleks aga tüüp polnud just väga stabiilne vaimselt, nii, et ära tule ütlema siin midagi eksole kui sa muhvigi ei tea Samuti polnud naine vaimselt ok, nii, et kõik on võimalik. + "kingitus" viitab justkui antud kingitusele, mis võis just see laps olla... Filmi point on see, et sa ei saa kunagi kindel olla...
Postitusi: 14891

Postitatud: 15-03-2016 00:23


milleks ühe filmi pärast nii leili minna?
Postitusi: -22

Postitatud: 15-03-2016 00:53


Kui vaadata neid rõvedaid filme, a'la Serbian film ..ja siis mõelda, et see on ikka avalikult kättesaadav. Ja siis lugeda selle kohta, mis toimub seal, mis pole kättesaadav, ehk dark veebis. Siis vat see on see, mis mind hirmutab. Kõik see väikeste laste päris..teate küll, ja snuff films jne. Ühesõnaga, kui hakata maailma tumedatesse pooltesse oma nina pistma, siis tavaliselt inimesel, nagu mina, hakkab ikka väga halb.
Postitusi: 8420

Postitatud: 15-03-2016 17:41


Postitusi: 10

Postitatud: 21-03-2016 01:05


Kõige rõvedamad filmid on need "õudukad" mis tegelikult ei ole hirmsad vaid koguaeg käib keegi ja notib inimesi maha.. igalpool näidatakse verd jms. Kuidas päid ja jäsemeid lendab. Ja siis kutsutakse õudusfilmiks.. No tule taevas appi! See pole hirmus, se on lihtsalt rõve.. Näiteks nende hulgas Saag, Wrong turn jms. Ja teised Säärased filmid.
Postitusi: 8

Postitatud: 25-03-2016 19:15


Need vastikud õudukad võiks olla pigem kategoriseeritud kui "vastikad" sest kui õudukate fänn ma satun vahest seda jama vaatama ja pettumus on suur. Soolikad ja rappimine pole minu teema. Näiteks "Hills have eyes" 1 ja 2 on vastikad ja "Antichrist" samuti.
X