Postitusi: 588

Laserravi ja akne

Postitatud: 04-03-2011 00:37

Kannatan siis juba mõnda aega akne käes ja olen proovinud nii Akne Bp5, Dalacini, Duac geeli, Skinoreni kui ka suukaudseid antibiootikume ja no EI AITA! Iseenesest pole asi veel kõige hullem, aga siiski üsna kole. Mõtlesingi siis, et prooviks laserravi, kuna mu sõbranna, kes ka punnidega hädas oli, sai sellest väga hästi abi. Kui aga TÜ Nahakliinikumist selle kohta küsisin, sain doktorilt vastuse, et laserravi akne puhul üldse ei kasutata:S Samas lugesin jälle paari artiklit, kus oli kirjas, et see aitab väga hästi. Niisiis, keda uskuda? Äkki on kellelgi kogemusi laseriga, et on oma naha niimoodi korda saanud? Ja soovitage just TARTUS kohti, kus seda tehakse. Äkki teab keegi veel mõnda protseduuri, mis aitab aknest lahti saada?

Postitusi: 1473

Postitatud: 04-03-2011 00:56


kas laser ei peaks mitte hoopis arme ravima? vaevalt et see põletikku ravib.
Postitusi: 14224

Postitatud: 04-03-2011 01:52


Mu arust ka armid võtab laserravi ära,aga huvitav,et miski ei mõju. Vb äkki stress peal või toitumine pidi ka tekitama,aga ma ei oska kahjuks nõua anda..kahju.
Postitusi: 6096

Postitatud: 04-03-2011 09:19


ise pole kunagi laserraviga kokku puutunud ja ükski tuttav ka mitte, aga olen meedia vahendusel (mitte reklaamis) kuulnud, et see pidavat akne vastu aitama, saad armidest lahti ja hiljem ei pidavat ka enam punne tulema, ehk antakse siis mingi spets kreem kaasa, et enam ei tekiks? kurat seda teab, aga nii ma kuulnud olen. selles tyra modellisaates oli ka kunagi ühel tšikil akne probleemid, enne pildistamist viidi laserisse ja peale seda oli nahk edaspidi korras.
Postitusi: 325

Postitatud: 04-03-2011 09:41


Tegelikult päris nii ei ole, et akne on toitumisest või stressist, need tegurid muidugi võivad seda suurendada mingil perioodil aga üldiselt on akne siiski naha haigus.
Olin eelmine sügis ka väga väga hulluks minemas kuna nägu ja selg olid kohutavad... ja ma sain abi Roaccutanest. Hakkasin seda nov kuust kasutama ja tulemused on praeguseks käes, parema põse peal on vaid veel viimane mügarik, ülejöönud nägu sile ja puhas, ja mul oli kohutav akne enne. Ja kui räägitakse selle rohu kõrvalmõjudest, siis ütlen ausalt, et minul neid ei esinenudki väga, kõik on talutav ja väärt puhast nahka. Ainult, et see rohi on kallis... aga kui sa räägid siin laserravist, siis see ka ju kallis... ma usun, et Roaccutane aitab sind! Aitas mind, aitab ka teisi,mul oli tõesti väga raskekujuline akne.
X