Postitusi: 27774

Tutvusringkond ja selle koosseis

Postitatud: 14-04-2011 18:24


Kirjutame tutvuskonnast ja selle koosseisust.
Kas naistel on tutvusringkonnas enamus naised ja meestel mehed?
Mida arvate naisest, kel enamus tutvusringkonda kuuluvatest isikutest on mehed?


Kas võib arvata, et tegemist on ussiga, kellega ükski naine ei tahagi läbi saada?

Arvamused teretulnud!


Postitusi: 1571

Postitatud: 14-04-2011 19:12


mul on rohkem naisi.. ei teagi miks.. meeste vastu pole midagi, aga pole lednud endale sellist meessõpra, kes oleks kui sõbranna eest :)
aga jah, osadel naistel lihtsalt klapib sõprus meestega palju paremini, kui naistega.. mõlemal poolel omad plussid..
Postitusi: 46

Postitatud: 14-04-2011 19:23


Tuleb tõdeda, et rohkem mehi ikka, arvatavasti kuna tegelen mehiste hobidega :D Isegi kõige parem usaldusisik(sõbrana) on mees. Ei ole oluline, kas parim sõber on mees või naine, loeb ikka iseloom ja see kuidas klapitakse..
moz
Postitusi: 421

Postitatud: 14-04-2011 19:32


Mul on tutvusringkonnas rohkem naisi kui mehi. Sõprusringkonnas on samuti naisi rohkem. Paljud mehed, kellega olen hakanud paremini läbi saama, on lõpuks ikka midagi rohkemat tahtnud. seega olen selles mehe-naise sõpruse suhtes pisut ettevaatlik :D

Postitusi: 3736

Postitatud: 14-04-2011 19:33


Naisi on mingi 3 kellega olen suhelnud nagu tihedamini ja mehi on tutvusringkonnas väga väga palju.
Postitusi: 78

Postitatud: 14-04-2011 19:47


Tsiteeritud:

Minu tutvusringkonnas on mehi kordades rohkem kui naisi, mul on vaid 2 head sõbrannat kui aus olla.
Ma ei tea miks see nii on, aga ma lihtsalt saan meestega paremini läbi, üldiselt nad ei ussita selja taga ja on palju usaldusväärsemad kui mõned naised näiteks.

Minu arvamus ongi, et mehed on paremad sõbrad, kui naised!


Jutt jumalast õige.. Mehed ONGI paremad sõbrad. Mul ka ainult 2 sõbrannat.
Postitusi: 2384

Postitatud: 14-04-2011 20:05


Tutvusringkonnas on mehi rohkem, kuid minu jaoks ei ole sõprus mehega samaväärne kui naisega. Sõbrannadega usalduslikes suhetes olles ei esine teki võimalikke kohmetuma panevaid olukordi. "Mehed on parimad sõbrad" jutt ja heietus naisussidest jäägu nende jaoks, kes alles ennast avastavad.
Postitusi: 736

Postitatud: 14-04-2011 20:05


Sellega päris nõus ei ole, et kõik mehed on usaldusväärsed ja toredad ja ainult nendega tasukski sõbrustada. Endal on küll ka nii, et enamus tutvusringkonnast on meessoost - paraku aga sellepärast, et valdkonnas, kus ma töötan ja mis mulle huvi pakub, ei ole väga palju naisi (kursusel oli meil näiteks 94% mehi).

Samas, võin öelda, et päris paljud tuttavatest meestest on küll väga salakavalad, mitte üldse usaldusväärsed ja pigem "turumutilikud" (kuulis kuskil kellegi kohta midagi ja levitab edasi) kui asjalikud ja tegu on heteromeestega!

Ei saaks mitte öelda, et kõik naised on ussid, valetajad ja neid ei tasuks usaldada - on ka samasuguseid mehi.
Postitusi: 2791

Postitatud: 14-04-2011 20:08


Tsiteeritud:

Kogu aeg on sul mingi võrdlus naiste ja usside vahel. Ma ei ole kunagi analüüsinud oma tutvusringkonda, aga ilmselt on nõrgem sugupool ülekaalus. Mõned naised lihtsalt klapivad meestega paremini, ega see neist kohe ussi ei tee.


Tegelikult teeb küll. Kuidas siis seletada seda, et ühe naisterahva tutvusringkond koosneb suurel määral meesisikutest? Naised lihtsalt ei taha temaga läbi saada. Selleks omakorda on vaid üks põhjus - ta ongi uss. Vastik ja mürgine uss. Või on tal haiglane tähelepanupuudus. Naiste seltskonnas ta silma ei paista, olles aga üks vähestest naistest suures meeste seltskonnas, on tähelepanu garanteeritud. Ja seda mitte seetõttu, et ta on ilus, sale, blond või hoopis midagi muud, vaid puhtalt seetõttu, et ta on naine ehk erinev enamusest seal seltskonnas ja see tõmbab tähelepanu, mida ta mujalt ei saa. Või siis tõesti - lits, mis muud. Ise jään aga ussi diagnoosile kindlaks. Kompleksides uss sobiks vaat et isegi paremini.
Postitusi: 736

Postitatud: 14-04-2011 20:16


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kogu aeg on sul mingi võrdlus naiste ja usside vahel. Ma ei ole kunagi analüüsinud oma tutvusringkonda, aga ilmselt on nõrgem sugupool ülekaalus. Mõned naised lihtsalt klapivad meestega paremini, ega see neist kohe ussi ei tee.


Tegelikult teeb küll. Kuidas siis seletada seda, et ühe naisterahva tutvusringkond koosneb suurel määral meesisikutest? Naised lihtsalt ei taha temaga läbi saada. Selleks omakorda on vaid üks põhjus - ta ongi uss. Vastik ja mürgine uss. Või on tal haiglane tähelepanupuudus. Naiste seltskonnas ta silma ei paista, olles aga üks vähestest naistest suures meeste seltskonnas, on tähelepanu garanteeritud. Ja seda mitte seetõttu, et ta on ilus, sale, blond või hoopis midagi muud, vaid puhtalt seetõttu, et ta on naine ehk erinev enamusest seal seltskonnas ja see tõmbab tähelepanu, mida ta mujalt ei saa. Või siis tõesti - lits, mis muud. Ise jään aga ussi diagnoosile kindlaks. Kompleksides uss sobiks vaat et isegi paremini.No näe, ma ju just seletasin ära, kuidas ja miks see võimalik on. Kuna enamus sõpru ja tuttavaid leidisn endale koolist / leian töökohast, siis tõesti, kui naisi võtta ei ole, siis pole midagi parata: ongi enamus kontakte mehed.

Haiglane tähelepanupuudus? No anna andeks, ei ole mina selles mitte süüdi, et teised naised antud elukutsest huvitatud ei ole. Ja tööl käia selleks, et tähelepanu saada? Väga rumal jutt, ausõna.
Postitusi: 8165

Postitatud: 14-04-2011 20:23


Minu tutvusringkonnas on siiski rohkem meessoost isikuid, kui naisi. Usaldan mehi rohkem ja meeldib olla koos inimestega, kes on targad ja keda saab usaldada. Sõbrannasid on, aga eelistan tihedalt suhelda vaid 4'ga.
Kuna tutvusringkonnas on enamus mehed, siis end ussiks küll ei hakka tituleerima.
X