Postitusi: 27774

Tutvusringkond ja selle koosseis

Postitatud: 14-04-2011 18:24


Kirjutame tutvuskonnast ja selle koosseisust.
Kas naistel on tutvusringkonnas enamus naised ja meestel mehed?
Mida arvate naisest, kel enamus tutvusringkonda kuuluvatest isikutest on mehed?


Kas võib arvata, et tegemist on ussiga, kellega ükski naine ei tahagi läbi saada?

Arvamused teretulnud!


Postitusi: -241

Postitatud: 22-12-2013 18:13


Tsiteeritud:

Minu seltskonnaks on tavaliselt mehed,aga mitte sellepärast, et mina olen uss. Vaid sellepärast, et teised naised on ussid ja üldiselt ma nendega kontakti ei leia.
Naistega on raskem sõber olla kuna naised on isekad ja tahavad, et nende eest hoolitsetaks. Mees sõbrad hoolitsevad ilma küsimata sinu eest, naised see eest mitte, nemad mõtlevad oma heaolu peale suurem osa ajast. Mitte, et minu eest nii palju hoolt oleks vajakanda,no natuke ikka, aga pigem ei viitsi mina olla see sõbranna kes mehe eest on sõbrannale. Aga eks see ole nii, et kui on hea sõbranna, siis hoolitsed ta eest heaga :)


Oleks võinud selle kõik lühidamalt kokku võtta lausega, "mul on lihtsalt s*tt iseloom".
Postitusi: 4502

Postitatud: 06-01-2015 00:43


jah, enamus on siiski mehed...miks? ma võin neile kõike rääkida ilma ilustamata sealjuures ei lisanduks sinna mingi "iu" ja näoilmeid.
Postitusi: 1772

Postitatud: 06-01-2015 01:08


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Ütlen kohe ausalt,et parema meelega ja rohkem viibiks ma meesterahvaste seltskonnas, pole minus seda pläkutamise ja kanakarjaga üheskeskis huilgamise soont... :)

just täpselt:d ei suuda minagi pläkutada tunde mingist meigist ja riietest jnejne:d:d


No mida perset on üldse rääkida meigist ja riietest?? :D Aru ma ei mõista. Ma pole vist siiamaani kohanud ühtegi naist kellega rääkides oleks jututeema reaalselt mingi meik ja riided :D Mulle tundub see stereotüüp kuidagi kusagilt välja imetud ja ilma tõepõhjata ..või on mul olnud nii palju õnne mitte kokku puutuda selliste naistega.
Postitusi: 1772

Postitatud: 06-01-2015 01:21


Selle tutvusringkonnaga on mul sedasi, et lähedasemad inimesed ehk sõbrad kellega tihedamalt suhtlen ja läbi käin on siiski minu väga head sõbrannad kellega saan kõigest rääkida. Mehi on palju selliseid kes tulevad ja lähevad. Samas õelate ja kiuslike inimestega olen ma kokku puutunud mõlemast soost, ei ütleks, et naiste hulgas kuidagi suurem kontrast on. Minu jaoks nt on nii mõnedki teemad sellised millest ma vast selliset toreda tuttava mehega heast peast päris ikka rääkima ei hakkaks, aga samas tuttavama naisega räägiks küll. See on selline nii suhteline asi tglt, et täiesti oleneb seltskonnast ja inimesest, et kuidas mina suhtun ja kuidas keegi teine tahab minusse suhtuda. Soo järgi jah ei saaks ikka küll midagi paikapidavat öelda.
Kunagi teismelisena oli mul küll selline periood kus ma mäletan enda ümber ainult poisse ja poiste seltskonnas sai palju olla, kõigiga sain läbi ja nalja sai palju. Nüüd hilisemas elus on seltskonnas jagunenud pooleks mehed ja naised. Üritan kõigiga sõbralik ja eelarvamustevaba olla
Postitusi: 669

Postitatud: 08-08-2018 21:54


Tsiteeritud:

Minu tutvusringkonnas on vastassoost isikuid rohkem ja saan nendega paremini läbi.


+1 Ei toimu solvumisi ja solvamisi. Endal ka lihtsam.
Postitusi: 3137

Postitatud: 08-08-2018 22:01


Tegelikult viimasel ajal olen aru saanud, et tûdrukud/naised, kellel enamik niinimetatud sõpru on vastassoost, ei oska lihtsalt teiste naistega nii hästi suhelda ega sõbrannasuhteid hoida. Mingi probleem peab ikkagi küljes olema. Või nt teatud tüüpi tähelepanuvajadus suurem - meestelt saab seda "teistsugust" tähelepanu.

Ise suhtlen viimasel ajal palju naisterahvastega ja naudin naiste seltskonda ka tänaseks palju rohkem kui meeste oma. Nii lõbus ja tore on lihtsalt.
Postitusi: 8312

Postitatud: 09-08-2018 08:52


Ei ole kunagi meestega sõbrustanud ja mingit paariti läbikäimist ka ei harrasta eriti, sest ega ikka väga tihti seda ei juhtu, et on klapp nii meespoolte ja kui naispoolte vahel.
Postitusi: 1150

Postitatud: 09-08-2018 09:15


Ma ei viitsi isegi kuulata seda lastejuttu stiilis saan-meestega-paremini-läbi.
Päris kurb võib olla nii mõttetu eit, kellega teised naised läbi käia ei taha.

Postitusi: 50

Postitatud: 09-08-2018 20:27


Lugesin, et olen sellele teemale ka 7 pluss aastat tagasi vastanud, kuid vastus jääb samaks. Olgugi et ma olen selle ajaga OLULISELT tolerantsemaks ja leebemaks muutnud, siis arvamus sellistest naistest paraku muutunud ei ole. Ilmselt ei muutu ka järgeva seitsme pluss aasta jooksul.
Postitusi: 669

Postitatud: 09-08-2018 23:31


Millest täpsemalt?
X