Postitusi: 27774

Tutvusringkond ja selle koosseis

Postitatud: 14-04-2011 18:24


Kirjutame tutvuskonnast ja selle koosseisust.
Kas naistel on tutvusringkonnas enamus naised ja meestel mehed?
Mida arvate naisest, kel enamus tutvusringkonda kuuluvatest isikutest on mehed?


Kas võib arvata, et tegemist on ussiga, kellega ükski naine ei tahagi läbi saada?

Arvamused teretulnud!


Postitusi: 1002

Postitatud: 15-04-2011 15:08


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Sul ei ole järelikult ühtegi head mees-sõpra, kui nendega suhetes tekivad kohmetud olukorrad???:D
Eeldan sellest vastusest, et käid oma parima meessõbraga koos saunas, pestes teineteise selga; oma menstruatsioonivaludest, kõikvõimalikest piinlikest tõvedest ja haigustest, erinevatest atraktiivsetest riistadest rääkimine pole probleem jne jne, mis usaldusväärse sõbrannaga ikka teemaks kerkivad.


Kui sind tõesti väga huvitab, siis meessõbraga saunas olen küll korduvalt käinud, aga tõvedest ja haigustest eelistan rääkida arstile/spetsialistile.
Postitusi: 3929

Postitatud: 15-04-2011 15:26


Oke, ma ei viitsi siin ke**ida. Lihtsalt kahju on lugeda, kuidas paljud kirjutavad, et naised on ussid, õelad ja MINA kõige toredam. Pole need mehed ka laitmatud, kui te nii suured meestega suhtlejad olete, siis peaksite seda teadma!
Postitusi: 736

Postitatud: 15-04-2011 15:48


Tsiteeritud:

Oke, ma ei viitsi siin ke**ida. Lihtsalt kahju on lugeda, kuidas paljud kirjutavad, et naised on ussid, õelad ja MINA kõige toredam. Pole need mehed ka laitmatud, kui te nii suured meestega suhtlejad olete, siis peaksite seda teadma!Arvan täpselt sama. Parandan, mitte täpselt sama. Ei üldista, et paljud kirjutavad, et kõik peale nende on ussid ja õelad, kuna nägin vaid paari sellist kommentaari, enamus on siin ilmselt siiski toredad ja sõbralikud neiud.

Samas tean, et ka mehed võivad olla väga õelad ja salakavalad (nagu juba enne mainisin). Üks tüüp, kes oli kunagi tõesti väga hea sõber ja kellele väga (ütleks et liiga?) palju omi asju rääkisin, keeras lõppkokkuvõttes sellise käru, et lõpetasin temaga suhtlemise päevapealt. No pärast sellist näidet lihtsalt ei kipu kirjutama, et mehed on palju lojaalsemad kui naised.

Ei oskagi öelda, mis soost inimest isiklikult rohkem "sõbramaterjaliks" peaks ja usaldaks. Sõltub ikka pigem inimesest endast. Kõige turvalisem on ilmselt ainult iseennast piiritult usaldada :-)
Postitusi: 24923

Postitatud: 15-04-2011 16:33


Mehi on veidike rohkem tutvusringkonnas aga see ei tähenda, et ma naistega läbi ei saaks. Väga hästi saan ka nendega läbi ja need kes mulle kõige kallimad on, need on siiski mu sõbrannad.
Postitusi: 14226

Postitatud: 15-04-2011 17:02


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kogu aeg on sul mingi võrdlus naiste ja usside vahel. Ma ei ole kunagi analüüsinud oma tutvusringkonda, aga ilmselt on nõrgem sugupool ülekaalus. Mõned naised lihtsalt klapivad meestega paremini, ega see neist kohe ussi ei tee.


Tegelikult teeb küll. Kuidas siis seletada seda, et ühe naisterahva tutvusringkond koosneb suurel määral meesisikutest? Naised lihtsalt ei taha temaga läbi saada. Selleks omakorda on vaid üks põhjus - ta ongi uss. Vastik ja mürgine uss. Või on tal haiglane tähelepanupuudus. Naiste seltskonnas ta silma ei paista, olles aga üks vähestest naistest suures meeste seltskonnas, on tähelepanu garanteeritud. Ja seda mitte seetõttu, et ta on ilus, sale, blond või hoopis midagi muud, vaid puhtalt seetõttu, et ta on naine ehk erinev enamusest seal seltskonnas ja see tõmbab tähelepanu, mida ta mujalt ei saa. Või siis tõesti - lits, mis muud. Ise jään aga ussi diagnoosile kindlaks. Kompleksides uss sobiks vaat et isegi paremini.Lihtsalt väike parandus - peaaegu KÕIKIDELE meestele tänapäeval meeldivad brünetid rohkem, nii et ei tasu seda blondi juukseväri kui ilusa asjana märkida - ükski mees ei vaata blonde, kõigi nõrkus on brünetid. Eestis vähemalt küll ja ise konkreetselt tean ainult ühte meest,kes eelistab blonde, muidu kõik eelistavad brünette ja seda on nad ise öelnud ja vastanud ka siis, kui olen küsinud, et kas see kuidagi reaalselt ka mõjutab nende valikuid.. Imestan isegi, et kuidas ma endale mehe sain, kuna ka talle meeldivad brünetid ja meeste jaoks on ju see naiste juuksevärv hirmus oluline :D Huvitav, mis siis saaks kui naised hakkaks endale juuksevärvi järgi mehi valima:D

Aga muidu ei nõustu ka absoluutselt su kommentaariga. Arvan, et inimesed suhtlevad rohkem nendega, kellega neil parem klapp on ning palju oleneb ka juhusest - kui lapsena oled sattunud mängima poiste seltskonda, siis võibki nendest su pari sõprusringkond välja kasvada ja vastupidi. Siin pole mingit tegemist inimese hea/halva iseloomuga. Ise olen kohanud siiski naissõprade poolt mõistmist rohkem - eriti just selle aktiivsuse poolest - nendega on lihtsam ujumas käia, sportida jne - mehed tahavad rohkem arvutis passida ja korteripidudel juua.
Postitusi: 1263

Postitatud: 15-04-2011 17:04


Tsiteeritud:


Kirjutame tutvuskonnast ja selle koosseisust.
Kas naistel on tutvusringkonnas enamus naised ja meestel mehed?
Mida arvate naisest, kel enamus tutvusringkonda kuuluvatest isikutest on mehed?


Kas võib arvata, et tegemist on ussiga, kellega ükski naine ei tahagi läbi saada?

Arvamused teretulnud!
Lahe arvamus see viimane.
Postitusi: 4590

Postitatud: 15-04-2011 17:16


mina olen see kellel on rohkem meessoost tuttavaid kui neiusid ning omaarust uss kyll ei ole:d lihtsalt on kuidagi niimoodi sattunud:d
Postitusi: 4590

Postitatud: 15-04-2011 17:16


Tsiteeritud:

Ütlen kohe ausalt,et parema meelega ja rohkem viibiks ma meesterahvaste seltskonnas, pole minus seda pläkutamise ja kanakarjaga üheskeskis huilgamise soont... :)

just täpselt:d ei suuda minagi pläkutada tunde mingist meigist ja riietest jnejne:d:d
Postitusi: 736

Postitatud: 15-04-2011 17:38


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kogu aeg on sul mingi võrdlus naiste ja usside vahel. Ma ei ole kunagi analüüsinud oma tutvusringkonda, aga ilmselt on nõrgem sugupool ülekaalus. Mõned naised lihtsalt klapivad meestega paremini, ega see neist kohe ussi ei tee.


Tegelikult teeb küll. Kuidas siis seletada seda, et ühe naisterahva tutvusringkond koosneb suurel määral meesisikutest? Naised lihtsalt ei taha temaga läbi saada. Selleks omakorda on vaid üks põhjus - ta ongi uss. Vastik ja mürgine uss. Või on tal haiglane tähelepanupuudus. Naiste seltskonnas ta silma ei paista, olles aga üks vähestest naistest suures meeste seltskonnas, on tähelepanu garanteeritud. Ja seda mitte seetõttu, et ta on ilus, sale, blond või hoopis midagi muud, vaid puhtalt seetõttu, et ta on naine ehk erinev enamusest seal seltskonnas ja see tõmbab tähelepanu, mida ta mujalt ei saa. Või siis tõesti - lits, mis muud. Ise jään aga ussi diagnoosile kindlaks. Kompleksides uss sobiks vaat et isegi paremini.Lihtsalt väike parandus - peaaegu KÕIKIDELE meestele tänapäeval meeldivad brünetid rohkem, nii et ei tasu seda blondi juukseväri kui ilusa asjana märkida - ükski mees ei vaata blonde, kõigi nõrkus on brünetid. Eestis vähemalt küll ja ise konkreetselt tean ainult ühte meest,kes eelistab blonde, muidu kõik eelistavad brünette ja seda on nad ise öelnud ja vastanud ka siis, kui olen küsinud, et kas see kuidagi reaalselt ka mõjutab nende valikuid.. Imestan isegi, et kuidas ma endale mehe sain, kuna ka talle meeldivad brünetid ja meeste jaoks on ju see naiste juuksevärv hirmus oluline :DLihtsalt küsin, kui vanade "meestega" sina suhtled? Vaadates sinu viimast lauset tekkis selline huvi.

Ja mis vahvad üldistused,

* peaaegu KÕIKIDELE meestele meeldivad brünetid,
* ÜKSKI mees ei vaata blonde,
* KÕIGI nõrkus on brünetid,
* ainult ÜKS mees eelistab blonde.


Minu arust väga rumal postitus, anna andeks. Või üritasid sa nalja teha?
Postitusi: 1502

Postitatud: 15-04-2011 17:47


Minul on nt meestuttavaid palju rohkem kui naistuttavaid, aga ei tunne ennast kuidagi moodi ussi või bitchina :D
X