Postitusi: 115

Kuidas saada aru et mees petab ?

Postitatud: 21-06-2011 20:36

Noo nii naised, kas on kuidagi võimalik mehe käitumisest teada saada et ta petab, või annab kuidagi voodis mõista, et mehel on keegi veel..
Postitusi: 6307

Postitatud: 23-06-2011 03:54


Delfis just hiljuti tuli artikkel välja, ei olegi p*sk.

Aga minu jaoks nr 1 asi on imalad armastusavaldused söögi alla ja peale. Mõistan siis kohe, et olen vaid linnuke märkmikus.
Postitusi: 7885

Postitatud: 23-06-2011 06:46


kummalised ja ähmased vabandused hilinemise või oma käimiste kohta. liiga väljatimmitud vabandused. telefonikõned ja smsid millele vastatkse salaja või mille peale ühmatakse et ah see pole midagi jne, see kui mees tassib oma telefoni igale poole kaasa, näiteks vannituppa, järsult liiga lipitsev ja pugev käitumine või väga üleolev ja ükskõikne käitumine.... ühesõnaga märke on ju nii palju, jälgida tuleb kõike mis normist kõrvale näib kalduvat ja millele head põhjendust ei leia
Postitusi: 3709

Postitatud: 23-06-2011 08:42


Kui su mees on üliarmukade ja nuhkiv ja kontrolliv, siis on ka põhjust kahtlustada. Tavaliselt, kes ise petab, kahtlustab selles ka teist.
Postitusi: 4927

Postitatud: 24-06-2011 17:38


1. Ta varjab oma telefoni, enam ei jäta seda lihtsalt kuskile vedelema!
2. Te ei tülitse enam või siis vastupidi ta muutub üli armukadedaks ja kahtlustavaks!
3. Ja kolmas olekski see, et sa lihtsalt saad sellest aru..imelik oleks kui ei saaks.
Postitusi: 4992

Postitatud: 24-06-2011 17:55


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

küsima peab :D


ja mehed kindlasti on nii ausad,et vastavad ka sellele:p

Enamus ilmselt ei vasta, aga siis vähemalt nad saavad teada, et te kahtlustate midagi ja pingutavad rohkem selle nimel, et te teada ei saaks - ja kui teil kahtlus kaob, siis järelikult elate ju õnnelikult edasi :D

Krt mille peale ma küll ei tule, et maailma rahu tagada :D:D:D:D:D
Postitusi: 6307

Postitatud: 24-06-2011 17:59


Till on teise tuti järgi käänatud, teistmoodi läheb sisse.
Postitusi: 4849

Postitatud: 24-06-2011 20:29


Käitumine muutub hoopis teistsuguseks. Selle järgi sain mina kunagi aru.
Postitusi: 2459

Postitatud: 24-06-2011 21:13


mina ise sain selle järgi aru, et järsku mingil hetkel pidid hakkama mitu päeva kohe tööl olema ja päris kaua ka sedasi,et kui ennem sai koju ikka ütleme noo nii 20.00-21.00 sest ta käis teise slinnas tööl, Aga siis hakkas saabuma öösiti koju või lausa päris hommikul alles, ja nt kui ma talle mingil suvalisel ajal helistasin, siis minu kõnedele ei vastatud. Tõmbasin ta ise paar korda vahele sellega,et ütlesin talle nii sind polnud ju tööl ma helistasin ka su töö numbrile ja keegi ei vastanud. Oh sa raks kus läks alles närvi ja sain ullult sõimata,et mida kurdait ma tema järgi nuhin jne..Aga noh jah ja voodis oli ta ka selline nagu ta oli. Vahepeal kui keegi helistas siis ta ei vastanud ka, kui küsisin misk ei vasta ütles vahet pole noo ma ei tea. aga jah karile ta läks, aga ega ta ju ei tunnistaud ka seda, kuid ühel mõtetu tüli käigul ütles ma lähen etise naise juurde. No jah rohkem polnudki nagu küsimusi.
Postitusi: 1465

Postitatud: 24-06-2011 21:20


Tsiteeritud:

Kui su mees on üliarmukade ja nuhkiv ja kontrolliv, siis on ka põhjust kahtlustada. Tavaliselt, kes ise petab, kahtlustab selles ka teist.


+2000
Postitusi: 202

Postitatud: 25-06-2011 11:32


kusjuures võimalik et mees varjab seda nii hästi et sa ei saagi teada!!mul oli nii...käisin poisiga ja k6ik oli nii täiuslik,olin peaaegu pidevalt minuga kõik oli nii naq olema pidi!aga hiljem tuli välja tähendab ta vend ütles mulle seda ainult sellepärast et ta ei sallind mind ja tahtis väga haiget teha..ja ütleski et ta teise naise juures...ta läks sesama aeg lihtsalt ära ja ütles et läheb sõpradega maardu asju ajama!ja nii tuligi tänu ta vennale välja et tal peale minu veel üks eit kellel veel laps on..ja veel üks eit mingi blondike...ühesõnaga oli ikka palju neid naisi tal korraga...ja oi kui räpane tunne mul kohe tuli!!praegult kutt mingi 19 või 20...ja elab samamoodi elu edasi petab naisi tal juba kolm ups last erinevate naistega..keda ta ei kasvatagi..ainult üks naine võtab ta alati enda juurde tagasi kuigi teab et ta käib ja paneb teisi!!ei nu seda naist ma e mõista!!JUBE!!
aga praegult olen suhes teise mehega,meil kaks last...ja nüüd tahakski mõningaid parandada siin kuna naq siin mõni ütles mis on petmise tunnused..!ütlen kohe et olen 100%kindel et mees ei peta ja seda saab alati kontrollida,kuna ta on peamiselt kodu svõi jh ta on tööl kah üsna tihti võib olla ka öösel tööl ja ka 24tundi olla tööl..kuid saan alati kontrollida esiteks kas helistada tööle ükskõik mis ajal või minna ja vaadata kaameraid..kuna neil on kaamerad seal!
nii minu mees on kah jubedalt armukade ja kontrollib lati
voodis proovib vahel uusi asju aga peamiselt olen mina see:)
telefon on kodus alati hääletu peal ja ta riidleb kui ma toru võtan või tuhmin ta telefonis
vahel ta mõnistab mind spetsiaalselt..kas hüüab mind teise nimega või räägib kui kenat naist ta nägi jne:)nuh olen selle asjaga juba harjunud..ja eks ta on mulle seletanud korduvalt et teeb seda selleks et mind armukadedaks ajada ja et oleksin kuri talle meeldib kui ma riidlen või solvun:D...aga nuh ta ei tee seda enam nii tihti:)
ta võib järku olla hooliv ja hellitada või vastupidi!ja kusjuures seks ei ole meil iga päev vahel võib olla ehk kord nädaas või paarkorga kuus!:)ja mul pole selle vastu midagi..kuna meil kaks last hetkel ja see üsna väsitav!nii vahel polegi jõudu!aga kui jõud on siis paneme koe täie hiiboga!:D
niiet alati ei pruugi kohe olla need tundemärgid et ta kohe petab..!
X