Postitusi: 7

Ei tea, ei tea?

Postitatud: 07-08-2011 19:47

Olen oma poisiga tuttav olnud ligi aasta, selle aja sisse on mahtunud üks suurem sõnavahetus, muidu on kõik olnud super, aga nüüd olen temas kahtlema hakkanud.
Kui tuttavaks saime, siis leppisime kokku, et oma eelmistest suhetest me ei räägi, ei "songi" neis ega "lahka" neid. :)
Ikka, kui kusagil väljas oleme käinud, midagi teinud või tema juures käinud, siis on ikka tulnud jutuks vana elu, millega me siis tegelesime, ja mis sõpradega tegime jne, jne. Alguses ma seda vist tähele ei panudki, aga kogu aeg, kui ta millestki rääkis oli jutu sees tüdruku nimi- Siret, naabritüdruk. Siis alati poiss rääkis, mida nad tegid, ja kui lahe neil oli ning kui äge tüdruk Siret on. See onju loogiline, et tüdruk, kes on sinu naabritüdruk, ja kellega sul on rohkelt meelepäraseid mälestusi, siis ikka räägid temast? Aga nüüd on asi kuidagi muutunud...
Minu poisi ja minu elukoha vahele mahub 11 km. Meil on komme, et kui mõned päevad üksteist näinud ei ole või oleme leppinud kokku saama, siis me helistame üksteisele. Ükskord pidime kokku saama, vaatasin, et kell aga läheb ja läheb, aga temast pole märkugi. Otsustasin helistada, aga ta ei vastanud. Järgmisel päeval sain teada, et ta oli olnud koos oma naabritüdruku, tema venna & viimase naisega. Et õhtu koos neljakesti, kui ma järgmisel päeval sain teada, miks ta mu telefonile vastanud polnud, siis olin natuke pahane, et ikka oleks võinud rääkida vms, aga seda ta ei teinud.
Olime kutiga ta vanaema juures, kui ükskord tuli jälle juttu Siretist. Ja, siis ta ytles, et ega sa väga pahane ei ole, kui ma vahest koos Siretiga olen, sest vaheldust on ka vaja. Alguses ma ei saanudki aru, et mida mu kallis selle all mõtleb. Siis mul lõid punased tuled silme ees põlema, olin natuke napsune ka, ja ütlesin talle, et jah, kui Sulle see Siret nii väga meeldib siis muidugi, käi väljas temaga, kui tahad, veeda temaga aega jne. Mu kallim muutus tõsiseks, võttis sigaretti ja lahkus, et ma olin talle nii öelnud.
Nüüd täna avastasin, et Siret on talle nädalala alguses helistanud & suure tõenäosusega on nad kokku saanud. Mu kallim sellest mulle ei rääkinud, tõenäoliselt ta kardab jälle seda, kuidas ma jälle reageerida sellele võin.
Siret töötab kaks nädalat laeval ja kaks nädalat on kodus, kui ta liigub kodukandis ringi, siis olen märganud ka oma kallimas teatuid muutusi, ta on kuidagi närvilisem & tal on alati kiire kuhugi ning me veetame vähem aega koos.
Mida arvate antud loost Teie?:)
Ette tänades
Postitusi: 1499

Postitatud: 07-08-2011 20:21


Tsiteeritud:

Ja, siis ta ytles, et ega sa väga pahane ei ole, kui ma vahest koos Siretiga olen, sest vaheldust on ka vaja.


no ma ei tea, kas see ei ütle sinu jaoks juba piisavalt? kui tüüp sulle otse ära ütleb, et ta sinust vaheldust tahab, siis.. no mida sa temalt ootad?
Postitusi: 5954

Postitatud: 07-08-2011 20:22


Arvan, et oli päris ilus lugu. :)
Mul ka naabripoisid olemas, olen nendega lapsepõlvesõber.. ja sellistega ei juhtu midagi, sest nad on nagu vennad. Ehk on Sirtsuga sama lugu..
Postitusi: 2180

Postitatud: 07-08-2011 20:23


Ilselgelt ta magab Siretiga ja need kaks nädalat, mis ta ära on, veedab ta sinuga...
Postitusi: 3303

Postitatud: 07-08-2011 20:23


Sellest loost arvan ma, et poiss peab kahte naist korraga.
Postitusi: 8684

Postitatud: 07-08-2011 20:29


kaks nädalat sinuga, kaks nädalat Siretiga...lihtne.
Postitusi: 6505

Postitatud: 07-08-2011 20:41


tl; dr
Postitusi: 2772

Postitatud: 07-08-2011 20:42


Ilmselt teeb Siret peagi puhta töö nagu Tiret.
Postitusi: 7043

Postitatud: 07-08-2011 20:52


Tsiteeritud:

Ilmselt teeb Siret peagi puhta töö nagu Tiret.
Sa oled naljakas preili
Postitusi: 4849

Postitatud: 08-08-2011 14:12


Kuna ta saab Siretiga hästi läbi ja nad ühe õhtu kambakesi koos veetsid, siis järelikult ta petab sind??
Postitusi: 7

Postitatud: 08-08-2011 23:07


Tsiteeritud:

Kuna ta saab Siretiga hästi läbi ja nad ühe õhtu kambakesi koos veetsid, siis järelikult ta petab sind??

Ma ei mõtle, nii et see petmine on, üleüldse ei oska ma antud loost midagi arvatagi.
Nad saavad, jah, hästi läbi võib- olla isegi liiga hästi, ma ei panegi pahaks, et nad koos aega veedavad mõnikord, sest vanad tuttavad ikka tahavad koos olla & jutu puhuda. Aga, miks siis salatseda, et ollakse koos, veedetakse koos aega? Sellest ei saa ma aru? :)
X