Postitusi: 47

Kas armastusest piisab?

Postitatud: 10-08-2011 11:19

Kui palju teie tülitsete?

Mina armastan oma elukaaslast ja ei kahtle selles, et tema mind ka. Aga meie kooselu on mõnikord nagu seebikas:D
Oleme mõelmad järeleandmatu ja temperamentse iseloomuga.
Tülitseme väikeste (tegelikult ebaoluliste) asjade pärast.. aga tihti.
Kumbki ei tunnista oma vigu ja üritab väsimatult teisele selgeks teha, et just tema eksis. Surume üksteisele oma arvamust ja tahtmist peale.
Samas lahku ei taha meist kumbki minna, sest tülide vahelisel perioodil on meil koos väga hea.
Oleme küll üritanud ja lubanud, aga me ei suuda neid tülisid vältida. Aga ju me siis ei suuda oma iseloomu muuta.
Tegelikult see vaidlemine tüütab väga ära.
Mõtlen, et millises suunas selline suhe liigub? Kas on lootust, et vanemana rahuneme mõelmad maha või läheva tülid hoopis hullemaks?

Mis te arvate, millised inimesed sobivad kokku? Kas ideaalne oleks leida endale kaaslane, kes pigem oleks erineva iseloomuga?
Postitusi: 5036

Postitatud: 10-08-2011 12:04


Ei tülitse sest see on ajaraiskamine.
Postitusi: 473

Postitatud: 10-08-2011 12:05


arvan, et ei piisa.
olen näinud kõrvalt kahte paari, kes ka teineteist armastavad, aga kes iseloomult on täiesti sobimatud ja pikemas perspektiivis teeb see ikkagi õnnetuks, sest oma karakterit muuta ei saa ja päris jube kui peab koguaeg oma loomust maha suruma. ja kui lapsed ka veel tulevad, siis on neid õnnetuid inimesi juba rohkem kui kaks.
Postitusi: 4227

Postitatud: 10-08-2011 12:18


Heh, meil peaaegu samamoodi, aga vist mitte päris nii hullusti. Oleme mõlemad iseloomult nii jonnakad ja järelandmatud ja tahest tahtmata tülitseme. Kuigi jah, nüüd viimasel ajal on asi maha rahunenud- saime mõlemad aru, et see ei vii mittekuhugi ja oleme mõlemad ennast parandanud.

Iseloomu muuta ei saa, kuid veidi vähem jonnida võib alati ;)
Postitusi: 890

Postitatud: 10-08-2011 12:18


Kaua te olete koos olnud?
Mina olen oma kallimaga koos olnud üle 3-e aasta ja esimesed 2 neist oli jube piin tülid, vaidlused, solvamised, vingumised jnejnejne. Samamoodi ka meie oleme väga temperamentsed ja järeleandmatud. Süüdistame üksteist ja kumbki meist ei taha alla anda. Kunagi oli tunne nagu sõdiks. Aga asjad hakkasid iseenesest lahenema ja neid tülisid on aina vähemaks jäänud. Muidugi ei tea kaua Teie olete koos olnud, kas vähem või rohkem, siiski mina usun, et sellest võib välja kasvatada Peab koos midagi ette võtma, midagi huvitavat, kasvõi romantiline õhtu kahekesi. Armastus on tugev tunne ja mina ei annaks alla, minu jaoks kaalub armastus kõik muu üle. Tean, et see võib ikka tohutult piina tekitada ja väsitada, kuid siiski. Kui tülisid pole on kõik supper ja ilus.
Postitusi: 47

Postitatud: 10-08-2011 12:32


Oleme koos olnud 2 ja pool aastat. Tülide vahel on jah kõik ülihea, siis mõtlen ka, et ainult hea loeb..
Aga samas tülitsemine väsitab.
Postitusi: 2881

Postitatud: 10-08-2011 14:50


Kaaslane võiks ikkagi olla pigem sarnane.
Mina ja mu partner ei tülitse eriti tihti, väga harva, ei meenugi väga mingit suurt tüli. Pigem on lihtsalt väiksemad arusaamatused. Mu kaaslane on tegelikult selline, et isegi kui ta on süüdi, siis ta tihtipeale ei tunnista, püüab kuidagi välja keerutada. Ma ei tea, kas ta tegelt ka ei tunne süüd või ta lihtsalt ei kavatse kellelegi tunnistada, et ta eksis :D Aga õnneks see on ainult väiksemate asjade puhul nii. Kui on midagi tähtsamat, siis leiame ikka kompromissi.

Kui koguaeg oleks tülid üksteise otsas, siis ma arvan, et armastus ei päästa. Pikemas perspektiivis on see väga kurnav ja milleks oma elu niimoodi torkida.
Postitusi: 1074

Postitatud: 10-08-2011 14:57


Kui hakkad lähenema juba 30 poole, siis hakkad üha vähem sellista asja nagu armastust tähtsaks lugema. Kui olla 19, siis on jah tihti lendavad liblikad kõhus, tehakse kiireid otsuseid jne. Veidike vanematele inimestele hakkab lugema rohkem mõistusega valimine. Siis loeb rohkem inimeste sobivus ja suhte kvaliteet. Paljud inimesed arvavad, et nad armastavad, kuigi tihti on see hoopis harjumus ja mugavus. Kunagi juhtusin Tv vaatama, sellist saadet, kus inimene pidi rääkima, mis on tema jaoks armastus, siis üle poolte vastasid, et nad kas pole üldse armastanud või on harjumusest ja mugavusest koos inimesega, kellega neil lihtsalt koos hea elada. Inimeste sobisvust näitabki nende hea läbisaamine.
Postitusi: 29489

Postitatud: 10-08-2011 15:03


Meil oli nii mehega,lõppes asi sellega,et suures vihas viskasin ta boamao aknast hoovi,et mees jumala eest juba õue kaoks ja mind rohkem ei vihastaks.
Postitusi: 8330

Postitatud: 10-08-2011 15:08


Tsiteeritud:

Meil oli nii mehega,lõppes asi sellega,et suures vihas viskasin ta boamao aknast hoovi,et mees jumala eest juba õue kaoks ja mind rohkem ei vihastaks.


Appi, ega madu hulkuma ei jäänud?

Olgugi, et mulle maod ei meeldi, pole madu milleski süüdi ja niimoodi teda aknast välja visata, natukene enesekontrolli.
Postitusi: 55268

Postitatud: 10-08-2011 15:10


Tülitseme ka, kuid üsna harva, mees on mõistlikum pool ja üritab alati lahenduse leida.Mina olen see tormakas solvuja.
X