Postitusi: 139

Juuksed,mis kasvamise asemel hoopis lühemaks lähevad.

Postitatud: 16-08-2011 16:12

Mul on juuksed üsna halvas korras,ära lõigata neid ei taha, aga kui see ainuke variant juuste paremaks saamise korral on.. olen nõus seda tegema..
Ma tõsiselt olen mures oma juustepärast, eelmine aasta värvisin tihti blondist-brünetiks .. ja vastupidi,sirgendasin katkise sirgendajaga ning maske ei kasutanud.. Mu juuksed olid enne värvimist nii ilusad ja pikad..igatahes,nüüd olen sirgendamise ja värvimisega piiri pidanud,.. poole aastajooksul olen seda ikka väga-väga piiranud,kuid ikka küsib mingi tuttav,kas ma olen juukseid lühemaks lõiganud? .. Ma tahaksin tõesti nii ilusaid,pikki juukseid tagasi, nagu enne olid.. Olen hakanud maske kasutama,mis on natukene paremaks neid teinud..Kas lühikeseks lõikamine parandaks kuidagigi mu juuste olukorda? v polegi mul võimalus enda endiseid juukseid tagasi saada?

Oleks tõesti tänulik abi eest!:)
Postitusi: 784

Postitatud: 19-08-2011 13:47


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Eiiiiiiiiii ära lõika ära, mine kuumakääri lõikusele hoopis, siis lõigatakse katkised juuksed ära ja väga palju lühemaks ei jää...lihtsalt võid lasta otsi enne natuke tasandada. Mina lasin kuumade kääridega tasandada ka, kuigi juuksur ütles et nendega tegelikult ei tasandata, aga juuksed nägid ikka super terved ja ilusad pärast välja ja polnud vaja mingit bob'i lõigata...


Mina soovitaksin ka pigem kuumakääri lõikust, kuid seda peaks siis tervendamise eesmärgil korra kuus tegema. Mõni kuu läheb aega ja juuksed muutuvad tervemaks.


Ei tea midagi! Ma tegin u seitse kuud kuumakääri lõikust ja mitte midagi ei muutunud Minu arust olid otsad isegi hapramad. Tavaline lõikus on ikka parem või vähemalt sobib mulle paremini.
Postitusi: 2651

Postitatud: 19-08-2011 13:59


ma ei mäleta ka kuumakääri lüikusest mingit erilist tulemust, kui on vahe siis on see vaevumärgatav;)
Postitusi: 80

Postitatud: 19-08-2011 14:05


Mind on igaljuhul aidanud ja räägin vaid oma kogemusest. Praegu hakkasin uuesti käima, kuna vahepeal on juuksed saanud blondeerimist jne, ning on muutunud hapramaks. Lisaks kasutan ma ka ainult salongitooteid - šampoonid, balsamid, maskid, kerasilk, kuumakaitsed jne.
Postitusi: 1430

Postitatud: 19-08-2011 14:11


kuumakääri lõikus ja ikka mitmeid kordi ehk siis kuur läbi teha,eks juuksur ise ütleb sinu juuste tüübi järgi kui tihti sul vaja ja mitu korda.minul nt pidid olema nii terved juuksed et kolm kuud vahet hoida ja öeldi veel,et pole üle tüki aja nii terveid juukseid lõiganud:d mul on pikad ja suhteliselt paksud juuksed.aga vahepeal ära tavalist lõikust tee,see nullib tulemuse.võid proovida veel avoni katkiste juusteotste seerumit,ning ööseks punu pats pähe.tee ka oliiviõli või riitsinusõli maski,pane õli pähe üleni kogu juustele ning kilekott pähe ning lase fööniga kuumaks ja rätik veel otsa,et sooja hoiaks ning jäta ööseks pähe.sibulamaski võid proovida kas siis ise teha või osta.üleüldse osta endale edaspidi ainult katkistele ja habrastele juustele mõeldud tooteid.byphasse keratiini võid proovida.ära sirgenda,ära föönita ning ära värvi.mina värvin juukseid suht harva ehk siis paari kuu tagant,sest värvin ka üleni igakord,juuri ei saaks ainult värvida,kuna mul kulub üle kogu pea värv maha.
Postitusi: 1848

Postitatud: 19-08-2011 14:18


Soovitan ise ka lõigata kuumade kääridega. Käin ise ja vahe on selles, et ei lähe nii kiiresti katki. Varem lõikasin iga kuu, nüüd lõikan 2,5 kuu tagant.

Teiseks, lõikama peab piisavalt ! Varem käisin erinevate juuksurite juures, ütlesin, et lõigake nii vähe kui võimalik ja nad lõikasidgi vähe. Uus juuksur ütles, et nii pole mõtet, kuna otsad jäävad edasi lõhenema. Soovitan ilusalongi Savannah.

Eelnevalt soovitatud ladvaravi on tõesti hea, aga pildil olev on kindlasti parim. Selle kohta võid lugeda ka c:ehko teema alt:)
Kuigi üldiselt soovitaksin hakata kasutama naturaalseid juukehooldusvahendeid. Vaata Aubrey organics, Akamuti jne.

Veel võid käia trihholoogia keskuses uuringutel. Mitmed sõbrannad käinud ja rahule jäänud. Seal soovitatakse ka juuksevahendeid, mis sulle sobivad ( osta saab kohapealt ). Hinna dpalju mõistlikumad kui juukse akadeemias.

http://trigoloogiakeskus.ee/

Otsusta ära, mis värvi juukseid tahad !
Kui sirgendad, siis kasuta kindlasti kuumakaitset.
Postitusi: 1324

Postitatud: 19-08-2011 15:13


[tsiteeri][/tsiteeri]

Kust seda osta saab , mis sul pildil on? :) Kunagi ostsin oma juuksurilt, lasin tal tellida. Ning palju maksab?
Postitusi: 1848

Postitatud: 20-08-2011 10:53


[tsiteeri][tsiteeri][/tsiteeri]

Kust seda osta saab , mis sul pildil on? :) Kunagi ostsin oma juuksurilt, lasin tal tellida. Ning palju maksab?[/tsiteeri]

Tallinnas saab vist WW passazi salongist. Aga seda pead ise uurima, ega see eriti kaubanduses ei levi. Maksab kuskil 20 euro kanti, jätkub kuskil pooleks aastaks. Tundub kallis, aga igati oma hinda väärt.
Postitusi: 1483

Postitatud: 08-09-2011 17:17


Teemaalgataja probleem oleks nagu minu kirjutatud. Endal oli sama jama, blondeerisin, siis jälle brünetiks ja nii kordamööda koguaeg, sirgendasin ja peale selle kandsin ka pikendusi mõnda aega. Enda juukse otsad olid kuivad, katkised ja kolm aastat ei kasvanud pikemaks, ainult murdusid, aga lõigata ka ei tahtnud, lootsin ikka et äkki kasvavad(eriline lollus eksole? :D ) . Nüüd lasin teha keratiinhoolduse juustele, kuumade kääridega lõigata maha katkised otsad ja sirgendamise jätsin mõned kuud tagasi juba maha ja mu juuksed pole aastaid nii terved olnud. Isegi juuksur ütles, et nüüd mul on lootust, et juuksed hakkavad kasvama :D Lisaks võtan nüüd ka vitamiine juustele(evonia kapslid) ja peanahale kasutan platsenta ampulle, see on ennast juba ära tasunud mingil määral :)
Postitusi: 94

Postitatud: 16-09-2011 11:39


Kuumkäär on jama! Mõelge loogiliselt, mida kuumus (sirgendamine ntks) teeb Sinu juustega?! Lõhub eksju!
Postitusi: 1483

Postitatud: 16-09-2011 12:27


Tsiteeritud:

Kuumkäär on jama! Mõelge loogiliselt, mida kuumus (sirgendamine ntks) teeb Sinu juustega?! Lõhub eksju!sirgendamine ja kuumakääri lõikus on kaks täiesti eri asja, ega sul kuumade kääride vahelt juuksesalke läbi ei tõmmata kuumade kääridega lõikamine sulgeb juukseotsad et keskkond neid ei kahjustaks ja niiskus juustest välja ei pääseks
X