Postitusi: 13
Mees ja porno
Postitatud: 17-12-2007 21:50 Jälgi teemat
No mina aru ei saa , mida need mehed leiavad pornos ? Mind teeb kurvaks natuke , kui minu mees vaatab pornot. Tunnen end kasutuna ja mõtlen, et ma ei rahulda teda piisavalt. Kui mees vahib mingeid super kehaga tsikke, siis ikka teeb ju kurvaks ? ( minul endal selline keskmine eesti naise keha, natuke volti ja natuke sanga=D )
Kuidas on lood teiega ja teie meeste pornovaatamisega ?
Kuidas on lood teiega ja teie meeste pornovaatamisega ?
Postitatud: 25-11-2009 09:08
vahest vaatab,mind ei häiri eriti
Postitatud: 25-11-2009 10:21
kõigile meestele meeldib porno, mõned lihtsalt luiskavad selle kohta, et oma naise tundeid säästa. Minu mees vaatab ka pornot ning vahel ajab see mind närvi, kuid vahel jälle kütab üles :P
Postitatud: 25-11-2009 10:25
see on neil kaasasündid puue minuarust.
Postitatud: 25-11-2009 10:31
mees ja porno
ikka parem, kui mees käiks võõrastes naistes ja mulle meeldib ka vaadata
Postitatud: 25-11-2009 10:34
Tööl olles ikka vaatab.Aga kuna me näeme nii harva nüüd ja aind nädal,siis kodus ei vaata,tegeleb minuga.No ma pole vähemalt näind,et praegu vaataks.Kunagi aga vaatas ka kodus ja mind see ei häiri.Muidugi ei vaatand,nii,et ma loen kõrval ajakirja ja tema vaatab.Siis,kui mind polnud jne.Oleme ka koos vaadanud ja end ülesse kütnud ja olen ka üksi vaadanud.Porno ju tavaline asi.Ja pigem erutab seal tegevus,mitte kellegi keha.Armukadetsemiseks väga nõme põhjus.
Postitatud: 25-11-2009 10:43
LAs vahib siis . Ega mina siis ennast halvasti ei tunne :P

