Postitusi: 233

eesti naine pole siiski kena - miks?

Postitatud: 30-12-2011 15:03

küll käib lai arvamus, et eesti naised on kenad, lausa ühed ilusamad maailmas...

aga tulles nüüd maa peale tagasi, siis saame tõdeda, et tegelikult ilusa osa naistest moodustab vene elanikkond. slaavi verd naised on paratmatult atraktiivsemad, lisaks aitab nende piprane temperament ka sellele kaasa.

liivimaa naised (meie eesti neiud) on sellised kord töökas rahvas, nüüd aga rumal rahaahne kontingent, kes on alati veits jämedamat konti omanud ja poolmehelikke näojooni säranud.

peab villu parvetiga siin ühte meelt olema, et asi on lihtsalt selles, et kuna eestlasi vähe, venelasi palju elanikkonnast, siis jääb mulje nagu protsentuaalselt oleks meie riigis palju ilusaid naisi, samas teistes riikides ühikult on hoolitsenud ning atraktiivsemaid neidusid kordades rohkem.

aitäh.
Postitusi: 548

Postitatud: 30-12-2011 18:26


Tsiteeritud:

Igavaks läheb juba- tundub, et keegi üks ja sama meestroll käib siin naisi maha tegemas. Tüütu.


Nii see on jah :D Sellepärast ma ei saagi aru, miks keegi nendele teemadele üldse vastab.
Postitusi: 1113

Postitatud: 30-12-2011 18:30


Mis sa küll sööd, et sul nii head ja targad ideed on? :D
Postitusi: 1448

Postitatud: 30-12-2011 18:30


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Igavaks läheb juba- tundub, et keegi üks ja sama meestroll käib siin naisi maha tegemas. Tüütu.


Nii see on jah :D Sellepärast ma ei saagi aru, miks keegi nendele teemadele üldse vastab.

+1
Saage üle!
Postitusi: 3016

Postitatud: 30-12-2011 18:44


Tsiteeritud:

Ilu on vaataja silmades.Just!
Postitusi: 1693

Postitatud: 30-12-2011 19:04


eks igas rahvuses ole oma kolle ja printsesse.. ei üldistaks, kuid peab tunnistama tõesti, et vene naised on päris kenad ja ei ole nad 30 aastastena nii baabad midagi :D eesti naised on ka ilusad.. aga ei tea tõesti mis nendel eesti meestel vene naistega on.. kord väljas olles, tuli minu juurde eesti meesterahvas, küsis vene keeles, et kas eesti või vene keeles.. ütlesin, et eesti.. huvi pärast küsisin, et miks vene keeles küsis.. ütles, et elab venemaal ja et eesti naise jaoks olen ma liiga ilus... ei teagi kas solvuda ja eesti naise au hakata kaitsma või olla meelitatud :D
Postitusi: 4792

Postitatud: 30-12-2011 19:18


ei saa ka aru, miks peab mingi suvalise trolli (kes ilmselt ise on mingi rasvaste juustega paks õllekõhuga luuser, kes nagunii ühtki naist kätte ei saa) märkusi nii teravalt võtma? :D
Postitusi: 3691

Postitatud: 30-12-2011 20:56


[tsiteeri]

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Ei huvita vene baabuškad, kelleks venelannad 30 aastaselt muutuvad. Lisaks nende vägivaldsus ja ülbus nullib igasuguse väidetava ilu ära. Ma läheks ka võõrast meest küttima, kui mind mingi venelasega petetaks.Sulle ei meeldigi keegi ju. Ups, peale su enda!
Sina kindlasti ei meeldi, selles võid kindel olla. Aga sina pole ka piisavalt ülbeid venelasi näinud, seega sa ei saa kommenteerida.Olen küll, mulle on näiteks öeldud, et kui ma vene keeles ei räägi, siis ma võin üldse vaid olla. Aga sulle ei meeldi: tibid, ossid, venelased, ülbed; need, kes lasevad end ära kasutada ja siis muidugi, et ka mina.. no tõesti- kes, kurat sulle üldse meeldib?[/tsiteeri]Mõned teised buduaari kasutajad. No kuule ja kellele meeldiks inimesed, kes lasevad end ära kasutada. Ma vist ei hakkaks sellist inimest aitamagi, sest lollile mõistust pähe panna on raske. Usuhulle ka ei talu, nendega positiivsed kogemused puuduvad.
Postitusi: 2236

Postitatud: 30-12-2011 20:57


Tsiteeritud:

:D Eesti naistest on ilusaid paljupalju, ( ei mõtlejust kuulsusi ) :D

mina arvan , et Eesti naised tänaval on palju ilusamad kui meie kuulsused :S
Postitusi: 634

Postitatud: 30-12-2011 23:33


Kui Eestis on palju venelasi ja väidad, et see nö Eesti naiste ilu kuulsus tuleb vene naiste arvelt, siis kas hakkame ka sellest reääkima, et suurem osa ehk siis pea et 90 protsenti Eesti kuritegevuses kurjategijatest moodustutub ka vene rahvusest;) Teiseks tahaksin öelda seda, et üsna lihtne on aru saada, milline naine on seda tegelikku slaavi verd ehk siis kes on venelane ja kes ei ole. Ja sa räägid, et eesti naised on rahaahned litsid? Juuda mis siis veel vene naised on:O just hiljuti rääkis sõbranna , et tema mehe hea sõbra endine naine (venelane!!) võttis täiesti iseenesest mõistetavalt seda, et mees peab jätma naisele laua peale iga päev ilma mingisuguse küsimiseta raha, kuna see on mehe kohus seda teha, naisele raha anda ja teda üleval pidada ning kalleid kingitus teha. Siis on venemaal kombeks naistel käia spetsiaalses koolis head seksi õppimas kus nad maksavad selle eest raha, et siis selle koolituse tulemusena leida endale rikas mees ja seda siis hea seksiga kinni hoida nii kuis jaksad! Paralleelina tõmban siis selle, et Euroopa riikidest on Eesti esimene naiste tööhõives tööturul, ehk pooleks, tööd teevad mehed ja naised võrdselt ja teistest euroopa riikides on see madalam. Ja lisaks sellele on veel krdi šovinistlike sigade riik, kes ei oska oma ilusaid, tarku ja töökaid Eesti naisi hinnata!!!Palun, eesti mehed vaadake ometi ükskord ennast ka, mida te viriste kogu aeg ainult, muud te teha ei oska kui viriseda, ja ise elate riigis kus mees on nagu jumal ja juba meheks olemine on nagu püha olek, kõik lakuvad taldu. Üldse ei saa aru mis probleem on teema algatajal??? Olen eesti naine ja pean ennast ilusaks ning pean ka teisi eesti naisi väga ilusateks!!
Postitusi: 19128

Postitatud: 31-12-2011 00:20


Tsiteeritud:

Ilu on vaataja silmades.


ja nii see ongi.
X