Postitusi: 29

Kust saaks 12 aastane laps suveks tööd?

Postitatud: 08-03-2012 19:41

Tere! Vabandage, aga tekkis üks küsimus. Nimelt, et sooviksin minna selleks suveks kuskile tööle. Olen 12, nii et malevasse ei võeta. "Ajalehepoisi" tüüp ei ole ma ka, olen selleks liialt tagasihoidlik. Nii et mida teha? Maasikaid korjama väga ei tahaks minna, olen kuulnud palju negatiivseid arvamusi. Tahaks tegeleda taimedega jne. Sooviks Juhani Puukooli, aga ei leia kohta kus registreeruda. Võib ka muid kohti soovitada. Lapsehoidmisest pole huvitatud.

NB! Palun ärge asuge õiendama teemal, et nii noored ei saa tööd, et kuidas sa siis nii nõrk oled jne jne jne. Soovin vaid positiivseid arvamusi. Tänan!

Soojalt, Teie Triibik
Postitusi: 350

Postitatud: 09-03-2012 23:25


Ise käisin eelmine aasta tuulekaera korjamas , palka sai korralikult :D
Postitusi: 621

Postitatud: 09-03-2012 23:26


tahaks ka tööle kuskile suveks..
Postitusi: 717

Postitatud: 09-03-2012 23:29


Ega tööandjad väga Sind tööle võtta ei taha. Lapsed ei ole väga kohusetundlikud(tööandja vaatevinklist). Samas on sul väga piiratud ka töövõime.

Tööle võid minna Postimehesse või SL Õhtulehte, sai ise ka seal käidud, aga tegelikult väga nõme töö ja suhtumine...
Oota parem aastake veel...

Ka sellised tingimused on Sinu tööl ja tööajal:
7–12-aastasel alaealisel on lubatud teha kerget tööd üksnes kultuuri-, kunsti-, spordivõi reklaamialal.
7–12-aastasel – 3 tundi päevas ja 15 tundi nädalas;
Postitusi: 1781

Postitatud: 11-03-2012 20:32


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

G4S võtab loosi alusel rannavalvesse tööle, võid sinna ennast pakkuda. Mul õde käis paar aastat tagasi.

12-aastane rannavalvesse?


G4S rannavalve tähendab siiski randade korrashoidu, nt. taara koristust ja rannasviibijate teavitamist sellest, et rannas on klaastaara keelatud (alaealiste töötajate puhul).
Postitusi: 29

Postitatud: 28-03-2012 15:40


Noh...jah.. Elan muidu Tartus. Aga ma ei virisenud. Lihtsalt ma ei teadnud, et 12 aastased võivad juba rannas omapead jäätist müüa või nii. Ma olen kuulnud, et Ruuni Pizza juures on suvel ka mingi võimalus jäätist müüa, on keegi kuulnud ja saaks lähemalt tutvustada?

T
Postitusi: 2317

Postitatud: 28-03-2012 15:47


Esimesena oskan jäätise ja ajalehe müüki pakkuda, millega teeniks natukene taskuraha. Talunikel võib olla abi vaja marjade (mitte ainult maasikad) korjamisel ja taimede rohimisel või ümber istutamisel. Seda peaksid mõnest Tartu lähedal olevast talust küsima aga nad tahavad kindlasti vanemate nõusolekut töötamiseks saada. Saada Juhani puukooli meil ja küsi, kas neil on nii noortele midagi pakkuda.
Postitusi: 1280

Postitatud: 28-03-2012 15:52


kas jäätise müük või flayerite jagamine.
Postitusi: 1449

Postitatud: 28-03-2012 16:01


Tsiteeritud:

mina teenisin kunagi raha nii ,et käisin ja pakkusin 5 korruselise trepikoja koristajaks end :D palju kortereid palju raha :D


päris hea idee:D
Postitusi: 251

Postitatud: 28-03-2012 16:06


Minu vend 12 aastaselt käis minu mehega eraobjektidel tänavakive panemas! Oli päris asjalik ja suvelõpuks ajas päris suure summa kokku!
Postitusi: 29

Postitatud: 29-03-2012 15:05


Oh... Ok ma siis saadan Juhani Puukooli meili. Aitäh :D
X