Postitusi: 1427

Tallinki kinkekaardid!

Postitatud: 12-04-2012 17:23

Kuidas siis nendega nüüd on? Club One'i kinkekaarte ei tohi müüa või üleüldse kõiki Tallinkiga seotud kinkekaarte ei tohi müüa? Ma saan küll aru, et Tallink on riik riigis ja seal kehtivad eraldi seadused jne. Aga kas see on tõesti lubatud? Või mis alusel nad keelavad midagi MINULE kuuluvat edasi müüa? Et MINUL on kinkekaart. Näiteks keegi kinkis vms. Enamasti on need kinkekaardid kehtivusajaga ja kui ma tean, et ma ise antud ajavahemikus minna ei saa, siis ma ei tohi seda edasi müüa? Miks selline asi vajalik on? Mis kasu Tallink sellest saab? Kinkekaart jääb ilmselt lihtsalt seisma ja järelikult on mõni inimene vähem, kes laeva baarides kalli raha eest jooke ostab!
See on umbes sama, et ma ostan kusagilt poest endale ilusa teksapaari, aga mulle need siiski ei sobi... ja teksa firma keelab mul neid edasi müüa!
Postitusi: 1824

Postitatud: 13-04-2012 00:49
Sinu kûsimusele on vaga lihtne vastus esiteks ei tohi müüa club one kinkekaarte, tavalisi kinkekaarte vōib müüa, sest need on sinu voi kellegi teise poolt OSTETUD, club onei kinkekaarte jagab aga tallink tasuta preemiaks, seega nende edasi müümine on endale tüjast raha tegemine (sest kaart pole eelnevalt soetatud vaid saadud tasuta)
Ja edasi ei tohi müüa ka selleparast club onei kinkekaarte, et seal on peal kindel number, mis kuulub kokkku sinu isikliku club one kaardiga, seega on see kinkekaart nn. Nimeline.
Samuti on ju ka naiteks spordiklubides, kui teed endale kaardi, aga uhel paevL voi lausa nadalal trenni minna ei saa ja siis annad voi muud need korrad sobrannale. Seda e tohi ju ka teha, sest sinu spordiklubikrrat kehtib ainult sinule, mitte kellegile teisele. lihtne ju!? Vōi siis naiteks partnerkaardiga on sMalugu, sinu sunnipaeval saad 10% alla toodetelt, aga see pakkumine on ka ainult sulle, mitte koikidele su tuttvatele ja sopradele.
Postitusi: 1427

Postitatud: 13-04-2012 22:20


Buduaari reeglites on kirjas:

'Tallinki reisiteenuseid ja soodusreise võimaldavaid andmekandjaid (kinkekaardid, sooduskupongid, kleebised või muud reisiteenuseid) ei ole lubatud müüa kolmandate isikute poolt, kel puudub vastav Tallinki luba.'

Mina loen siit välja, et MITTE ÜHTEGI Tallinki kinkekaarti ei või müüa, mitte ainult Club One'i omasid!
Postitusi: 1824

Postitatud: 14-04-2012 12:56


Aga tallinki lehel on kirjas, et voib muua neid kinkekaarte, mis on koigepealt teise isiku poolt soetatud, aga toesti mitte sooduskuponge, Club Onei, ega muid, mis on saadud tasuta voi boonusena
X