Postitusi: 9

Soovitage hubast kohvikut või head söögikohta

Postitatud: 08-05-2012 19:14

Soovitage mõnusat ja hubast kohvikut Tallinnas või Harjumaal kus sõbrannadega kohvitada ja kooki süüa või söögikohta, kus on maitsvad toidud ja meeldiv miljöö :)
Postitusi: 14226

Postitatud: 08-05-2012 21:27


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Näh, miks Tartus ei taha :D Aga eks jälgin ka teemat, tore oleks ka teada, sest ise käin tavaliselt Tallinnas aind Lidos või Mäkis :D:D, kuna lihtsalt ei julge minna suvalistesse, kui ei tea...lido ja mäkk ja meeldiv miljöö

noh, mis siis ikka, ikkagi buduaar ju


ja sina annu-pärakas, ära kustuta mu postitusi???? Kõigepealt õpi lugema. Ah pole vist kasu, kuna sa vist nagunii ei küündi sinnamaani, et õpiks lausetest mõtet välja lugema. No igatahes, palun tsiteeri see koht, kus ma ütlesin, et nendes kohtades on meeldiv miljöö? Ei leia? Sellepärast ei leiagi, et ma ütlesingi, kuna ei julge kusagile väga minna, kuna ei tea, kus oleks meeldiv mijöö ja tasuks ära(sellepärast ka see, et jälgin teemat - see tähendab seda, et jälgin teemat, kuna soovin ka teada saada, kus on sellised kohad), siis käin tavalistes kindlates kohtades, kus saab odavalt söönuks, kui Tallinnasse satun. Aga ei, peab nagu debiilikule seletama lahti ja ikka on raske mõista. Vahel mõtlen küll, et kust sellised tulevad... Aga noh, mis siis ikka, ikkagi buduaar ju.
Postitusi: 515

Postitatud: 08-05-2012 21:28


ära vaidle, su lemmikkohad on lido ja mäkk ning pead neid mõlemaid väga õdusateks. üritad end nüüd sellest puhtaks pesta ja suursuguse krahvihärra ees end meelalt esitleda.

unusta. unusta kõik.
Postitusi: 9704

Postitatud: 08-05-2012 21:32


Mega suur asi nüüd mille kallal nokkida.
Postitusi: 9

Postitatud: 08-05-2012 21:32


Kusjuures staticu kaitseks pean ütlema, et Lidos on päris maitsev toit ja mäcis meeldib mulle kanaburger :)
Postitusi: 9

Postitatud: 08-05-2012 21:34


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Mega suur asi nüüd mille kallal nokkida.


ta läheb ju meeldivalt närvi


Ja kus on sinu kohvikusoovitus?
Postitusi: 9704

Postitatud: 08-05-2012 21:38


Sellised norimised ja mõttetud võtmised mingi absoluuutselt tähtsusetu teema üle ajavadki närvi. Kui igav saab inimesel kodus olla et mingi sellise asja pärast norides nalja leida? Ja ma ei peksa hetkel veel rusikatega klavjatuuri kui mõni seda arvab nüüd minu praegusest pirnist.
Postitusi: 493

Postitatud: 08-05-2012 21:42


Harjumaalt oskan soovitada www.mermer.ee okoresto.ee

Tallinnas Boheem, F hoone, Komeet, oehh, ei tule kõik esimese hooga meeldegi, tegelikult neid häid on palju .
Postitusi: 9704

Postitatud: 08-05-2012 21:45


Kapten Flint on mõnus. Ja Viimsis paat.
Postitusi: 14226

Postitatud: 08-05-2012 21:47


Vabandust, teemaalagataja, veits teemast mööda. ;)


Aga neile vingukottidele siin. Jah, ma lähen tõesti närvi, kuna siin Buduaaris on vahel hea oma ajusid puhata, niisama jutustada ja oma arvamust avalda, kui ma olen päev otsa oma ajusid pidanud pingutama. Siis aga tulevad mõned sellised mölisejad ja ettekirjutajad ja "nalja"tegijad (vb on neid üks, ega ma ei teagi) ja siis hakkavad lihtsalt konkreetselt SITTUMA. Ja siis nad situvad ja situvad ja situvad nendesse teemadesse siin, kuni jah ma lähen närvi, kuna nad segavad mul normaalsetesse teemadesse normaalselt kirjutamast ja ka normaalsete inimeste arvamust lugemast. Vabandust, et ma ei viitsi teie lollide naljadega kaasa minna, mis pole midagi muud kui labased ja magedad. Olen elus näinud piisavalt palju head huumorit selleks(ja tõesti, ka siin foorumis on mõned kasutajad, kes seda teevad, aga teie nende hulka ei kuulu), et võiksin selge sõnaga öelda, et see, mida teie siin teemades üritate teha (mitte ainult selles) on PUHAS PASK!

Ja kusjuures olin ma praegu seda kirjutades vägagi rahulik. Ja kindlasti ei seisne minu ebakindluse nüansid siinkohal, kus teie neid arvate seisnevalt, vaid hoopis mujal. Ja kõikide/või sinu selle ühe imeliku kasutaja iseloomuomaduseks on see, et te hakate kähku lahkama selle kasutaja eraelu ja isikut, kellest te midagi ei tea, kuid kes on julgenud teile midagi vastu öelda. See on samuti nõme ja labane, eriti veel arvestades, et 99% juhtudel panete te sajaga mööda. Iseenesest hale, kuna ma ei kujuta ette, milline psüühika peab inimesel olema, et oma päeva veeta selliseid tobedusi välja mõeldes ja mölisedes kogu aeg..või teile meeldibki möliseda ja provotseerida, kuna te naudite, et inimesed tahaks oksendada teie jutu peale? Minu arust näitab see natuke psüühilist kõrvalekallet, mis on ka kurb. :S
Postitusi: 515

Postitatud: 08-05-2012 21:53


ära kuse niisama, tõmba end normaalselt käima!!!
X