Postitusi: 1312

Kogemustega lapsehoidja ootab uusi kliente! Ootan pakkumisi Tartust ja välismaalt.

Postitatud: 11-06-2012 14:36

TAAS LAPSED LASTEAIAVALMIS JA VÕIMALIK VÕTTA UUSI HOIDE KUNI 7.JUULI! Olge kiired:)Jagan tuttava kuulutust, keda ise tõesti südamest soovitan just paljude kogemuste pärast ning põhjusel, et on kindlasti parim hoidja, kes sinu last või lapsi loominguliselt ja eale vastvalt arendab. Seega parim personaalne lähenemine ning lapse heaolu tagamine, tema võimete arendamine. Seega kui oled lapsest eemal, ei pea muret tundma, kuna lapsel on tore, ta õpib palju uut ja kindlasti on tal turvaline. Ning miski mida mainin ise teenuse kasutajana veel ära, antud lapsehoidja jälgib kindlasti ema soove JA NÕUDMISI ka siis kui teda ennast juures pole. Mis minu jaoks näiteks on väga tähtis. Laps pole hooleta, ei ole nina pühkimata, mähkmed kohe vahetatud, kael pole paljas ja kõrvad on kaetud, tähelepanu on 100% ajast lapsel ja tegevused lähtuvad tema päevaplaanist ja kogu maailm keerleb ümber lapse:) lapsehoidja on väga põhjalik ja täpne ning krapsakas, leiab alati ilmaga sobivad riided ja saab vahvate mängudega lapsed juurvilju sööma:)

Kuna praegune põhiklient, keda hoitud pea igapäevaselt beebist peale on igati lasteaiavalmis, otsin uusi huvilisi.

Võib pakkuda ka lasteaiaks ettevalmistust, koolitöödel abistamist jms või ka lühiajalist hoidmist mõneks tunniks.


Olen hoidnud igas vanuses lapsi, kogemuste pagas suur, töötanud nii õpetajana, huviringijuhina, olen loominguline ja sportlik inimene, kunsti alaselt väga kogenud, jagan meeleldi erinevaid tehnikaid lastega, meisterdame, leiutame ja spordime, hullame ja areneme. Õpime loodust tundma ja küpsetame pannkooke:)

Et asi oleks nö täpne, olen käinud ka lapsehoiu koolitusel. Koolitus oli väga põhjalik, kus tegeleti süviti erinevate esmaabivõtetega, lastehaiguste, erivajaduste, vabaaja veetmise võimaluste, toitumisnõuannete ja kõige muuga ehk siis see, mis võib laspehoidjatöös ette tulla ja igaks juhuks rohekemgi veel, ka need olukorrad millega ükski laps iial kokku puutuma ei peaks said läbi töötatud pisarad silmis.


Olen kannatlik, järjekindel, puhtust armastav, lapse vajadusi arvestav ning režiimist ja turvalisusest kinnipidav aus inimene.


Olen lapsevanematega suhtlemisel korrektne, meeleldi annan aru päevsündmustest-probleemidest, arvestan pere omapära, vajadusi ja nõudmisi. Hindan avatud ja ausameelset suhtlemisstiili, tahet arendada ning kasvatada lapsi hoolivas õhkkonnas.


Mul on täiskasvanud tütar, olen noor vanaema. Olen 40+, iseloomult rõõmsameelne, positiivne, sportliku elustiiliga, ei suitseta, koduloomad ei häiri.

Seega ootan pakkumisi igas vanuses laste hoidmiseks, valvamiseks, aitamiseks nt koolitöödel ja ettevalmistamiseks:) võib pakkuda erineva mahuga tööd. Hoian lapse kodus, turvalises keskonnas ja kokkuleppel vanemaga saame siis kõikjal väljaspool kodu ringi liikuda.

Pakkuda võib erinevaid lahendusi, pisikest hoides saame ka nt suuremal lapsel lasteaias järel käidud ning mõlemale söögid valmistatud:) andke julgelt oma soovidest ja ettekujutusest teada:)

Palk on kokkuleppel.
Meeldivat koostööd nii lapse kui vanematega:)Huvi korral saatke oma email teadetesse ja annan edasi või kysige tel nr :)
Postitusi: 256

Postitatud: 11-06-2012 15:17


muidu väga ilus ja asjalik kuulutus, kuid siiski võiks y asemel ü tähte kasutada ja näeks veidi ametlikum välja :)
Postitusi: 1312

Postitatud: 11-06-2012 15:20


vabandan, näen ise teisigi tähe- ja grammatikavigu , kiirelt trükkisin, aga parandan peatselt need ära:)
Postitusi: 1312

Postitatud: 11-06-2012 15:31


tundub, et vead parandatud:)
Postitusi: 1312

Postitatud: 11-06-2012 22:31


tõstan kuulutust:)
Postitusi: 400

Postitatud: 11-06-2012 22:45


Hee, 40+ caramelcandy? Pic or dont believe!
Postitusi: 6137

Postitatud: 11-06-2012 22:49


Tsiteeritud:

Hee, 40+ caramelcandy? Pic or dont believe!


ta ju ütles, et see pole tema
Postitusi: 400

Postitatud: 11-06-2012 22:52


Viitsin jee nii pikka teksti lugeda. Mul jääb tavaliselt Miki-Hiirgi poole peale.
Postitusi: 1312

Postitatud: 12-06-2012 13:16


:)
Postitusi: 24923

Postitatud: 12-06-2012 13:29


Sellist kuulutust kohe hea ja huvitav lugeda ja iga kell palkaks sellise inimese kui need mõned teised, kelle kuulutus siis sisaldab ainult kahte sõna..otsin tööd v pakkuge mulle tööd ja kõik.
Postitusi: 1312

Postitatud: 12-06-2012 14:56


Tegelikult natuke sai muretsetud, et kuulutuse tekst on liiga pikk, aga samas on kirja pandud kõik mida ema teada tahaks ning ilmselt ikka viitsiks ka lugeda, sest mida põhjalikum kuulutus seda parem ylevaade on emal lapsehoidjast. Väga raske on ju leida inimest, keda usaldada oma lapse lähedusse, tähtis on, et tekiks side ja lühike kuulutus ilmselt seda õige äratundmismomenti ei tekita kahjuks.
X