Postitusi: 1187

Imelikud,veidrad,õõvastavad,jubedad unenäod !

Postitatud: 14-08-2012 17:10

Mis on kõige imelikumad/jubedamad unenäud mida te olete iial näinud ?


Ise nägin paar päeva tagasi sellist õudukat.
kolisime mehega uude kohta elama ,maja oli selline imelik vanem . Leidsin maja lähedalt ühe väikese poisi kes võis olla nii 4-5 aastane, tundus et poiss oli haige downi sündroomiga ehk võtsime ta enda juurde ning ta oli meil 2-3 päeva.Järsku pilt vahetus ning olin koos oma lapse ning selle võõra lapsega oma vanemate majas. Peale meie olid seal veel minu õed,vennad,ema,isa,emapoolne vanaema ja samuti ka mu mees. Mäletan ,et üritasin seda võõrast last oma perega kokku sobitada aga see ei õnnestunud . Üsnapea hakkasid kõik mu ümber sellist juttu rääkima et see võõras laps tuleb ära uputada ja nad koguaeg korrutasid seda. Ma mäletan ,et ma hakkasin oma unes pöörasel karjuma ning nutma ,et miks te seda teha tahate ,et kui te tõesti nii vastu olete siis ma viin ta lastekodusse kus ta jääb elama vähemalt ja tal on võimalus suureks saada ,nad jäid minuga nõusse. Panin sellele poisile kokku suure kotitäie riideid ning mänguasju ja palju muudki. istusime autosse ja hakkasime lastekodu poole sõitma , mina istusin selle poisiga taga ning mu vanaema ja mees istusid ees Kui jõudsime lastekodu juurde astusin ma autost välja ning silmasin korra seda paika ning läksin teisele poole ,et poisi asju võtta ning ,et poissi autost välja aidata aga kui ma jõudsin teisele poole ja auto ukse lingist kinni hakkasin võtma kihutas mu mees koos lapsega ja vanaemaga minema . Ma ehmatasin selle peale ennast nii nii ära ,et hüpasin voodist välja ja oleks vastu seina hüpanud.
Postitusi: 1556

Postitatud: 14-08-2012 17:40


Tsiteeritud:

tra, kes viitsib lugeda kellegi võõra unenägusid netis ? :D Ma küll ei viitsi ja sellepärast ei hakka enda omi ka kirjutama.


ma mõtlesin just sama:D
Postitusi: 1187

Postitatud: 14-08-2012 17:44


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

tra, kes viitsib lugeda kellegi võõra unenägusid netis ? :D Ma küll ei viitsi ja sellepärast ei hakka enda omi ka kirjutama.


ma mõtlesin just sama:D


küll on ju hea siis ,et teema pole teile kohustuslik :D
Postitusi: 2973

Postitatud: 15-08-2012 02:34


Sry aga see ajas naerma, et oleks peaaegu vastu seina hüpanud :D Mina tavaliselt näen unes mingeid vaime ja kummitusi kui ma õudusunenägu näen. Või siis, et mu perega juhtub midagi halba
X