Postitusi: 897

Beebipillid

Postitatud: 06-11-2012 00:33

Tere, hakkasin hiljuti kasutama beebipille.Olen muidu 16a. tüdruk ja kindlas suhtes noormehega.Mure on tegelikult selline, et päevad oleks pidanud lõppema nüüdseks juba 4 päeva tagasi.Muidu on ka tavaliselt päevad pikaks veninud, aga ma nüüd ei tea kas peaks pille vahetama või mitte.Vereeritus muidu ise väga suur pole, aga samas nähtav on.Beebipille kasutan siis esimest korda.
Kas kellegil oleks nõu anda, mis ma nüüd siis edasi tegema peaks, kas see on normaalne ? kui kaua see veel kesta võib ? kas kellegil on veel nii olnud ? , või peaks tõesti uuesti naistearsti vastuvõtule minema ja beebipille vahetama?
Ettetänades, Agnes.
Postitusi: 14226

Postitatud: 06-11-2012 00:43


Alguses võib igasuguseid erinevaid asju juhtuda ja need võivad olla lihtsalt kõrvalnähud seoses sellega, et alustasid hormoonpreparaatide kasutamist ja keha alles harjub muutustega.

Loodan, et oled hoolikalt kasutusjuhendi läbi lugenud ning teadlik ka sellest, et milliste haiguste/haigusnähtude (nt migreen, tromboos, väga kõrge vererõhk jnejne) puhul peaks olema tähelepanelik ning ettevaatlik.

Kui sa kohe arsti juurde ei soovi minna, soovitan ühendust võtta kas üld-perearstinumbrile helistades või meili teel naistearstidelt nõu küsida. Vajalikud viited leiad siit:
http://ylevaateblogi.blogspot.com/2011/10/kust-kusida-tervise-teemal-nou.html
Postitusi: 897

Postitatud: 06-11-2012 00:44


Tsiteeritud:

Alguses võib igasuguseid erinevaid asju juhtuda ja need võivad olla lihtsalt kõrvalnähud seoses sellega, et alustasid hormoonpreparaatide kasutamist ja keha alles harjub muutustega.

Loodan, et oled hoolikalt kasutusjuhendi läbi lugenud ning teadlik ka sellest, et milliste haiguste/haigusnähtude (nt migreen, tromboos, väga kõrge vererõhk jnejne) puhul peaks olema tähelepanelik ning ettevaatlik.

Kui sa kohe arsti juurde ei soovi minna, soovitan ühendust võtta kas üld-perearstinumbrile helistades või meili teel naistearstidelt nõu küsida. Vajalikud viited leiad siit:
http://tunneomakeha.blogspot.com/2011/10/kust-kusida-tervise-teemal-nou.html


Suured tänud nõu eest ! :)
Postitusi: 5756

Postitatud: 06-11-2012 07:33


eriti esimesed kaks kuud on vaheveritsus normaalne.
Postitusi: 298

Postitatud: 06-11-2012 09:37


Jah kui lõpetasid alles esimese pakki, siis ole täitsa rahulik, see on kogu aeg niimoodi alustades nendega, jube tüütu ja närvesööv oli see minu jaoks :D Mäletan veel selgelt :)
Postitusi: 31784

Postitatud: 06-11-2012 09:55


Anna kehale aega harjuda:) Mõne kuu möödudes lähevad päevad paika.
Postitusi: 2131

Postitatud: 06-11-2012 10:16


Esimestel kuudel pead arvestama sellega, et keha käitub teisiti. Päevad ei käi enam nii nagu varem ja alguses võib olla veritsust jne. Pead ikka mingi aeg ära ootama, et kõik stabiilseks läheks ning kui ei lähe siis pead vestlema arstiga.
Postitusi: 5756

Postitatud: 06-11-2012 10:53


ilmselt võtad niigi täpselt neid, aga ütlen veel, et minu arstid on alati rõhutanud uute pillidega, et võimalikult täpselt võttes on kõrvalnähtude võinmalus väiksem.
Postitusi: 5153

Postitatud: 06-11-2012 10:54


Alguses juhtub selliseid asju, ära muretse.
X