Postitusi: 1559

Aliexpress

Postitatud: 23-11-2012 19:31

kas keegi on tellinud sellelt lehelt?
kuidas kaup on? kaua kohale tuli?

http://www.aliexpress.com/
Postitusi: 1199

Postitatud: 15-01-2018 12:19


Kõige tähtsam on see, et tuleb uurida tagasisidet. Ma olen sealt juba pdfff ma ei tea äkki 200 asja tellinud v rohkem :D nt üks käekott on jumala kvaliteetne, love it. Ja siis üks jumala paks. :D ja siis koguaeg kirjutan ausat tagasisidet + pildid. Et JÄLGIGE tagasisidet :D
Postitusi: 1199

Postitatud: 15-01-2018 12:20


See kott mis oli jama, sellel ei olnud tagasisidet, otstetud oli küll seda toodet. Riskisin ja ei tasunud ära. :)
Postitusi: 1199

Postitatud: 15-01-2018 12:21


:D Kohale on tulnud 1 nädalaga ning ka 2 kuu pärast. Et tavaliselt on seal kirjas 15-24 päev jne , seda tuleb ka jälgida.
Postitusi: 177

Postitatud: 26-01-2018 23:17


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Hetkel kemplen nendega just - no ausalt, põlegu nad põrgus kogu oma ettevõttega. Tellisin kokku kahe tellimusega 3 aktiivsusmonitori, esimese tellimusega tulnud 2tk töötavad okeilt, kolmas on aga defktne, aku kestab ca 10h. Long story short - müüja püüdis poolt summast tagastada, aga ma ei olenud nõus, seega sai asi edasi kaevatud. Küsisin kogu raha tagasi, aga nii et ei saada kaupa tagasi, sest selgus et neile tagasi saatmine ületab toote enda hinna. Nad on seal kavalad ka - neil ei ole ala info küsimiseks meili, pead live chatis seal mingi konsultandiga rääkima, iga kord satud eri inimese otsa ja iga kuradima kord räägi oma jutt uuesti.
Hetkel tegi AE otsuse, et mulle ei kuulu kogu raha tagastamisele, kui soovin üldse mingit raha, siis saan nõustuda müüja esialgse pakkumisega. Selle peale aga esitasin veel omakorda appeali ja miks? AE nõudis ise sinna dispute'i asjasse sekkudes, et ma saadaks neile video, mis tõendaks tootel vea olemasolu. Paganama kuuele eri konsultandile sai kirjutatud, et saate aru - ei ole võimalik seda asja 10h filmida, saan saata pildid, sest kellal on ju kuupäev ka peal näha, lisaks on ju pildil kellaaeg ka muutunud, pildil saab ka uurida millal see tehtud on. Ja isegi ei vaevutud selgitama, miks pildid pole aktsepteeritav variant. Seega, kui veab, saad hea kauba, kui ei vea, siis arvesta võimaliku samasuguse asjade käiguga. Vaatan, mis viimase appeali peale vastatakse, aga plaanin uurida tarbijakaitsest asja, mis nemad selle asja peale ütlevad. Seda olen ka varem kuulnud, et kui AE-st on vaja raha tagasi saada, siis võib üsna keeruliseks ja pikaks asi venida. Ja kui siin eespool keegi kommenteeris, et enamasti asutakse ostja poolele, siis enda kogemusele tuginedes vaidleks vastu - ei ole üldse kliendisõbralik teenindus seal. Chattides vastavad küll ilusti jne, aga see on selline tüüpiline inglaslik võltslikkus. Viimane kord ilmselt, kui sealt tellin. Summa ei ole kuigi suur, mida sealt tagasi soovin saada, kuid praeguseks on asi natukene juba põhimõttes. Eks näis kaugele see põhimõtteline asjade ajamine mind viib.


olen kaks korda pidanud ka nendega seal chattima, tundub, et tegu oleks nagu robotitega hoopis, sest laused täpselt samasugused ja lubavad küll, et oo, oled nii hea klient ja hakkame kohe tegelema, aga reaalsuses ei saa isegi probleemi olemusest aru.


Mis summadest jutt käib?


17 euri maksis. Lõppes asi nii, et raha ma tagasi ei saanud, viimane vastulause mille kirjutasin, seda lihtsalt ignoreeriti. Tarbijakaitsesse pöördumisel polnud mõtet, kuna AE tegutseb väljaspool EU-d. Ma olin ikka nii kuri, et müüjale soovitasin karmat oodata ja mitte sellist s*tta müüa, siis ei pea minusugustega jaurama
Postitusi: 988

Postitatud: 25-09-2019 13:30


Tellin koguaeg, paar korda on olnud juhus kui pakid kaduma läinud
Postitusi: 988

Postitatud: 25-09-2019 13:31


Üldiselt toode vastab kirjeldusele
Postitusi: 988

Postitatud: 25-09-2019 13:31


Suurused ka alati klapivad
Postitusi: 60

Postitatud: 28-10-2019 20:44


Ma olen küll aliga rahul. Kindlasti peab jah toodete puhul tagasisidega tutvuma. Enamus kaubad tulevad ilusti kohale, mõni isegi nädalaga. Kvaliteet selliste hindade puhul on minu meelest täitsa hea.
X