Postitusi: 1

Küsitlus

Postitatud: 29-11-2012 09:44

Tere!

Palume Teil osaleda Eesti Maaülikooli doktoritöö uurimuses „Maastiku ja identiteedi omavahelised seosed Eesti kultuurigruppide maastikutaju näitel“. Uurimuse eesmärgiks on selgitada kuidas eri päritolu inimesed määratlevad oma seoseid teiste inimeste ja ümbritseva keskkonnaga.

Ankeet koosneb kolmest küsimuste lehest: sisaldab küsimusi Teie enesemääratlusest (kollektiivsest identiteedist) ja kohtadest, millega tunnete teatud seoseid, samuti mõned isiklikud küsimused Teie demograafilise grupi määratlemiseks.

Küsitlus on anonüümne ning vastamiseks kulub orienteeruvalt 15 minutit või kuni pool tundi (põhjaliku süvenemise juures). Tärniga märgitud küsimused on kohustuslikud.

Eestikeelse küsimustiku leiate lingilt: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?hl=en&formkey=dHZjOVFyajZwU1RYd3hVNUpNQ3BJOWc6MA#gid=0

Küsitlus on aktiivne kuni 20.12.2012.

Kui soovite tutvuda uurimuse tulemustega või osaleda personaalsel intervjuul, palun jätke oma kontaktandmeid viimasel küsitluse lehel. Kommentaarid ja küsimused suunake e-posti teel julina[ät]hot.ee.
Täname Teid valmiduse eest uurimistöös osaleda!

Lugupidamisega,
Julia
Eesti Maaülikooli tudeng
X