Postitusi: 2265

Vaesed perekonnad

Postitatud: 27-12-2012 20:48

Praegu vaatan Kodutunnet ja nutt tuleb peale. Miks inimesed vorbivad endale palju lapsi, kui ise nende eest hoolitseda ei suuda? Kui varem suudeti laste eest hoolitseda, kuid juhtus mingi õnnetus (nt pereisa surm), siis ma saan aru, et abi palutakse, kuid sellest ma aru ei saa, kui juba elatakse vaesuses, siis miks on vaja lapsi veel juurde teha? Nagu tänases osas tuleb nüüd kümnes laps. Milleks? Ja siis veel loomad... Selle pere lemmikloomad rabasid elu eest seda sööki, mis neile ette anti. (söök oli ka Kodutunde poolt) Miks võetakse endale loomad, kui isegi endaga hakkama ei saada? Või vorbitakse lapsi juurde lasteraha pärast? Ja nende WC oli ka kokkuvarisemise äärel, no mida??? Kas need on tõesti tingimused, kus nad tahavad enda lapsi kasvatada? Laste unistused olid ka oma voodi ja tuba. UNISTUSED![b] Jube kahju on lastest ja loomadest :(
On kuidas on, aga see perekond vajas tõesti abi ja vähemalt lapsed saavad paremad elutingimused.

Mis teie sellistest perekondadest arvate?

Postitusi: 1032

Postitatud: 27-12-2012 21:59


Vaatasin ka seda saadet ja imestasin väga ema ütluse üle, mis kõlas umbes nii: ``rasked õpetusõnad peale, et tehke lapsed siis, kui kõik vajalik on olemas`` . No mis mõttes, ema ütleb seda ja samas ise teeb koguaeg lapsi juurde, kuigi näeb , et nad ei saa hakkama. :S
Postitusi: 2265

Postitatud: 27-12-2012 22:01


Tsiteeritud:

Vaatasin ka seda saadet ja imestasin väga ema ütluse üle, mis kõlas umbes nii: ``rasked õpetusõnad peale, et tehke lapsed siis, kui kõik vajalik on olemas`` . No mis mõttes, ema ütleb seda ja samas ise teeb koguaeg lapsi juurde, kuigi näeb , et nad ei saa hakkama. :S


ma mõtlesin ka selle peale. ise on kõva eeskuju ees ja siis aina käsutab lapsi. ta peaks ise selle järgi tegutsema.
Postitusi: 1792

Postitatud: 27-12-2012 22:02


elukaaslane ütles selle peale :'oleks võinud kasti kondoome ka kinkida-pärast 10.last tuleb veel 11.laps' ja niikaua tuleb kuni jaksu on...

täiesti jube ja enda raskes elus süüdistada poliitikat ja pensionäride isegi vähest pensionit? lollus .

http://naistekas.delfi.ee/seebinurk/uudised/kodutunne-teeb-12liikmelise-pere-kodu-elamiskolbulikuks.d?id=65455500&com=1
Postitusi: 3115

Postitatud: 27-12-2012 22:05Saadet ma ei näinud ja järgi ei viidsi ka hakata vaatama, aga tean üht, nende laste jaoks pole paremaid vanemaid kui nende ema ja isa ja nad armastava neid sellest hoolimatta.
Suuremosa SUURi inimensi(hingelt) tuleb just sellistest peredest, sest nad oskavad väärtustada neile antud võimalusi. Nad oskavad tänulikud olla.
Mitte nagu suurem osa ärahellitatud tattnokkasi kes sõimavad oma vanemaid, kingitusi ei oska hinnata kui just pole tegu uue läpaka, iphouni või mõne muu X vidinaga.

Tean peret kes on 15 pealine ja elavad äga väikeses oma majas. Nemad on õnnelikud, vaatamatta sellele, et neil pole üle 60 ruudu majas ja ei mingeid luksusi. Samas need vanemad oleksid jälle liiga uhkd, et vastu võtta abi kodutundelt..

Postitusi: 343

Postitatud: 27-12-2012 22:08


Tahtsin sama teema teha aga jõuti ette. Vana see ema seal oli üldse? Paistis nagu 50. Minuarust sellistel, kes niigi hakkama ei saa küll kruvid logisevad, sest on ebanormaalne nii palju tittesid teha kui elavad ainult sandikopikatest, kas nad tõesti ei mõtle selle peale, mis elu need lapsed neil elama peavad? See pole ju mingi elu. Lapsed on toredad küll aga neile peab suutma pakkuda ka normaalset elu. Lastest on kahju aga sellised vanemad on küll metsapoole.
Postitusi: 1121

Postitatud: 27-12-2012 22:09


Kus viga näed laita seal tule ja aita! Jah mul on ka lastest kahju ja kurb vaadata kuidas nad seal kasvama ja olema peavad aga see ei ole enam meie asi iga inimene elab nii kuidas ise heaks arvab! Aga siiski ühe eestlase parim toit on teine eestlane!
Mul on hea meel ,et Eesti vabariigis leidub veel nii häid inimesi kes selliseid peresid aidata saavad!
Au ja kiitus
Postitusi: 5520

Postitatud: 27-12-2012 22:13


Tsiteeritud:

ma olen ka nii vihane selliste inimeste peale
Postitusi: 6505

Postitatud: 27-12-2012 22:13


Kusjuures ma mõtlesin selle reklaami vaadates, et neile oleks võinud esimese asjana perekonnaõpetuse õpetaja loengut pidama saata. Lasta banaanile kondoomi peale rullida jne. nagu koolis.
Masendav. Lastest muidugi kahju.
Ja keegi mainis, et vaesus sünnitab vaesust ning rumalatel on rohkem lapsi, mis on paganama õige. Mis haridust sellisele lastekarjale suudetakse tagada? Käbid ja kännud. Ehk mõni neist rabeleb välja.
Postitusi: 2373

Postitatud: 27-12-2012 22:14


Natuke teine teema, kuid kui üks naine kirus oma tütart, et too rasedaks jäi noorelt (16 või 17), siis minu emal tekkis kohe küsimus, et miks ta end siis ei kaitsnud kuidagi. Lause "poisile ei pidanud kondoomid meeldima ja pillid on nii kallid" peale ei suutnud ma minimata jätta, et last on palju kulukam kasvatada. Kahjuks ka mõned vaesed pered ei mõista seda.
Postitusi: 2141

Postitatud: 27-12-2012 22:21


Õnnetu lapsepõlv neil lastel :(
X