Postitusi: 5925

Sina ja Facebook?

Postitatud: 15-01-2013 22:44

Kui palju postitate facebooki oma igapäevaseid tegevusi. Reede õhtuti on küll facebook täis check in-e et mina koos kasutajaga .... at Prive jne. Samuti täna üks näkk postitas, et TRENNIS. jee :D Muidugi nendest sushi-tite-kassi piltidest ei hakka rääkimagi. Mina isiklikult pole oma elus kunagi check-ini teinud ja seda seetõttu et vaevalt kedagi kes istub arvutis huvitab, et mina läksin Kalle ja Mallega teatrisse vms :D Eks see muidugi iga inimese enda asi aga minu silmis veider, et mõtlesingi et mõni meie seas on ikka, kes panevad igast pointless pilte üles ja kirjutavad oma igapäeva tegemistest a'la ma trennis, kalal, poes, vetsus vms :D Et need, kes teevad igal pool check-ine siis miks? Ja teised, mis sellest arvavad?
Postitusi: 1530

Postitatud: 15-01-2013 23:47


Aga minule meeldivad HULLLLLLULT need inimesed, kes iseenda pilte sheerivad. Nagu, pliiiz, sheeri ühe korra veel, mul ei ole üldseeee kopp eeeees su pardinäost :)
Postitusi: 12747

Postitatud: 15-01-2013 23:48


Tsiteeritud:

Ahh...mind ajavad praegu sellised teemad juba rohkem närvi, kui need facebooki postitused. Iga ühe oma asi mida ja kus postitab. Kui ei meeldi kustutage ta ära ja vsjoo.
Saripostitaja
Postitusi: 24008

Postitatud: 15-01-2013 23:48


Täitsa pekkis, aga ma vist ei oskagi seda teha :D
Postitusi: 1023

Postitatud: 15-01-2013 23:49


mul on sõbranna selline ja minu arust on see väga naljakas :D
Postitusi: 1023

Postitatud: 15-01-2013 23:49


mul on sõbranna selline ja minu arust on see väga naljakas :D
Postitusi: 1498

Postitatud: 15-01-2013 23:49


Tsiteeritud:

Täitsa pekkis, aga ma vist ei oskagi seda teha :D

Oot, kohe teen Sulle !
Postitusi: 942

Postitatud: 15-01-2013 23:50


Tsiteeritud:

Mul üks checkib end igal pool. Erinevates linnades, pidudel, poes, sadamas, lennujaamas, välismaal. Lisaks lisab pilte oma jookidest, muidugi autost või autodest, ma polegi aru saanud siiani mitu tal neid on või on tal siiski 1, lisaks jätab väga kekutaja mulje.. Just nagu sellega, et vaadake nüüd. Aga vb talle meeldibki endast teada anda. Ei tea, pole küsinud, ei taha teada kah..


Jääb mulje nagu meil oleks FB's üks ühine sõber:D
Postitusi: 1023

Postitatud: 15-01-2013 23:51


Tsiteeritud:

Need check in-d igapäevaselt on tõesti mõttetud. Ise olen teinud seda kusjuures 1 korra ja see oli ka naljaga pooleks eelmise aasta alguses. Pärast naersime sõbrannaga.
Minu "lemmikud" on facebookis peale tibuemmekeste tegemiste, check-innijate hoopis need, kellel on iga nädal vähemalt 3 korda pilt endast: siit küljelt, siit ja siit küljelt sellise ja sellise näo ja sellise outfitiga. Poos on alati sama: kas naeratav ja käsi puusas või musisuu. Veel mainitavateks on igasugused südamevalu piltide jagajad ja ERITI need, kellel on suhe ja kes postitavad oma seinal oma õnnelikust suhtest. Samas tekib küsimus, et milleks need mõttetud südamevalu pildid. Rääkimata siis neist, kes on lahku läinud just ja jagavad seda kräppi ikka kolme eest. Ma mingi aeg eelmine aasta kustutasin neid avalehe sittureid, elavad südamevalud.


hahahah jaa :D
Postitusi: 2973

Postitatud: 16-01-2013 00:04


No mina näiteks ei saa nendest inimestest aru kes inisevad nende asjade üle mis teised postitavad. Selle jaoks see keskkond ongi seal ja pakub inimestele erinevaid võimalusi mida kasutada. Ja check-in asjast olete ka veits valesti aru saanud, ega see pole ainult ju sellepärast et teistele näidata kus sa käid ja mis sa teed vaid näiteks nutitelefonis saad ju vaadata kas äkki mõni ammune tuttav/ sõber on kusagil läheduses juhuslikult. Liiale ei maksa muidugi minna a la pesemas, poes, solaariumis. Aga kui nädalavahetusel väike käik kusagil väljas siis no miks mitte? Ainus asi mida mina häirivaks pean on see kui keegi postitab tõesti 100 pilti oma lapsest erineva nurga pealt aga mul ei ole ka raske panna "hide" või "unsubscribe". Kui ei meeldi midagi ärge siis kasutage Facebooki - problem solved.
Postitusi: 5925

Postitatud: 16-01-2013 00:11


Tsiteeritud:

No mina näiteks ei saa nendest inimestest aru kes inisevad nende asjade üle mis teised postitavad. Selle jaoks see keskkond ongi seal ja pakub inimestele erinevaid võimalusi mida kasutada. Ja check-in asjast olete ka veits valesti aru saanud, ega see pole ainult ju sellepärast et teistele näidata kus sa käid ja mis sa teed vaid näiteks nutitelefonis saad ju vaadata kas äkki mõni ammune tuttav/ sõber on kusagil läheduses juhuslikult. Ainus asi mida mina häirivaks pean on see kui keegi postitab tõesti 100 pilti oma lapsest erineva nurga pealt aga mul ei ole ka raske panna "hide" või "unsubscribe". Kui ei meeldi midagi ärge siis kasutage Facebooki, problem solved.


Ahsoo, seda ma ei teadnudki, et mul fb üks näkk tegi sp postituse: TRENNIS seepärast et ta tahtis näha, et kes veel ta tuttavatest seal on. :D
X