Postitusi: 9291

voucheritega soetatud iluteenused LAIDA

Postitatud: 23-01-2013 09:31

Siia võiksime koguda salongid kelle teenustega ei jäänud rahule, võimalusel lisage voucheri link ja kirjeldage oma kogemust.
Postitusi: 148

Postitatud: 23-01-2013 11:32


Tõesti väga hea teema.
Kasutan teemat ära ja küsin, kas keegi Orange ilustuudio kohta ka mingeid kogemusi oskab jagada? Seal on päris tihti igasuguseid sooduspakkumisi.
Postitusi: 262

Postitatud: 23-01-2013 12:15


Käisin tallinnas massazi ja küünestuudios (viru 5-5) kingitud voucheriga kulme värvimas. Istusin siis tooli ja mainisin veel, et mul kulmud pliiatsiga üle värvitud. Tema, et ja-jah ning hakkas kohe värvima. Pani värvi peale ja võttis maha ja pani peegli ette. Ma siis läksingi minema ja sain kinkijalt hiljem teada, et teenus oli mõeldud värvi maha võtmiseks, värvimiseks ja kumude modelleerimiseks.
Aga läksin oma kriipsudega kaubamaja küljes olevasse Brow Bari ja sealsed toredad neiud tegid mu kulmud väga ilusaks.
Postitusi: 449

Postitatud: 23-01-2013 13:55


Minu halb kogemus oli ilusalongis POSH.Muidugi googeldasin seda salongi napilt enne sinna minekut ja lugeda sain vaid halba vastukaja.Aga kuna pidin Eestist lahkuma järgmine päev,siis oma tehnikul polnud just aegu ja ta on parim tehnik,seega ma üsna paranoiline ülejäänute suhtes.
Juhtus see siis eelmine Laupäev,19 jaanuar.Nende voucheri ripsmehoolduse kirjelduses oli ilusasti mainitud ära,et on B,J,C,D kaarduvusega ripsmeid.
Jõudsin kohale,kaks naist just lahkusid,koht tundus üsna suvaline,keegi föönitas juukseid kliendil,istusin 5 min,keegi tere ka ütlema ei tule,võtsin rahulikult,et ei koputa ise ka suvalisele uksele,et uu..tere.
Lõpuks ilmus keegi botoxhuultega vene naine.Sõbralikult juhatas mu kuskile pisikesse kabinetti-seal siis oli minu tehnik.Uks läks kinni...küsisin veel rõõmsalt,et aa ma ei märganudki,et teil saab siia maia lähedusse ka ju parkida eks ? Vastus..eh..Jaa nii panimaju.Ohumärk mõtlesin kohe.Ning ta ei osanudki sõnagi eesti keelt,nagu,mis ripsmeid ma tahan,tahtsin juba uurida igaksjuhuks kaua ta siis seda tööd teinud jne,üldjuhul saan alati tehnikutega viisaka jutu peale ja tore ka mitte 1,5h vaikuses passida.Kuna mina vene keelt ei oska,kuidagi puterdasin,et äkki keegi räägib ka eesti keelt,sest me ei saa nii ju kokkuleppelegi,mis ripsmed,paksud jne.Siis tuli see sama botoxhuultega naine,kergelt ärritatud..et nii,mis valesti.Küsisin siis nende ripsmete kohta,selgus et neil D-kaarduvust polegi,mul oli endal just D-d ja need meeldivad,sellepärast ka sinna läksin,et paljudes kohtades polegi selliseid.Aga ta ise seletas,et on ühed C-d mis on nagu D-d.Küsisin,et a miks nad siis ei olegi D-d,või et mul ikka kindel soov.Ütlesin,et äkki jätame hoolduse ära,vältimaks hiljem probleeme,kui ma rahul pole,et nii kõige kergem.See naine Marina nagu selgus,ajas vastu,et ei ei,et see tõesti jääb ilus ja nagu D.Ning ütleb siis,teate ma ei saa ka siin olla nii kaua eks,mul teises toas klient.See ajas juba mind närvi,et täpsusta siis oma voucheris,et eesti klientidel asja poleks.Sest ma ei tulnud kuskile suprise kabinetti,nii kui uks järel sulgub kliend et teagi millisena ta silmad avab või mis temast saab.
See umbkeelne proff(nagu see juhataja Marina ütles,et neil ainult mitme aastaste staaziga tehnikud hahaa for real või) hakkas ripsmeid panema/kammima/eemaldama,ma ei saanud aru,sest ta oma sõrmeotsaga natuke nagu katsus neid lihtsalt.Teiseks kui tavaliselt ma tean,et tehnik võtab mu oma ripsmekarvast kinni ja tunnen kui ta pikenduse lisab,lükkab lõpuni pmst vastu ripsmeäärt täiesti,siis selle tehnikuga,ta ei otsinud läbi ripsmeid,et kust puudu,ta pani suvaliselt sinna,kus nägi pikenduseta karva,seega osad ripsmed jäidki puutumata ja tühjaks.Lisaks kleepid ta need kokku.Kui ütlesin juba kohe,et kuuule,ma tahan vaadata,sest liimi pani ta nii vähe,et sain vabalt silmad lahti teha,ütles ta mulle "Gluuu" ..hmm liimi mõtles vist.Ütlesin oma vigases vene keeles,mis seal kabinetis muideks lõpuks juba päris suupäraseks sai,et ei ei,ma soovin vaadata peeglist,kui mulle ei meeldi,jätame pooleli,et praegu 3 karva vist pandud,kui kogu hooldus tehtud,tuleb ju meil probleem.Ta ikka korrutas "Gluu",lõpuks pääsesin sealt lamamistoolilt ja vaatasin peeglist.OK,ei midgi hullu vist?
Aga kokkuvõttes täispask hooldus,tal polnud erilist aimu ka,mida ta teeb,hoolduse tegi alla tunniga,kui kohe küsisin kaua läheb(sest tean neid poole tunni mehi küll) ütles,et noo tund kindlasti,mis olekski olnud normaalne.
Tulin sealt kabinetist siis välja,küsisin kus see teie juhataja on,et sooviks paarile küsimusele vastust.Juhataj tegi suitsu all,helistas siis tollele Marinale,et kuule,,see chick ei lähe ära,et tule parem üles,et ta vist tahab rääkida.Ootasin oma 5 min,kuni ülbe pilguga käsi puusas mind kuulama hakati.Rääkisin väga viisakalt,et ma tõesti arvan,et see ei ole paraku 14Euri vääriline hooldus,et nii minul kui teie tehnikul on päris ebamugav,kui me üksteisest aru ei saa,et mis se teie salongi idee täpsemalt on? Et mina lahkun siit ebamugavustundega,mille eest ma täpsemalt maksan,et see ei ole rahuldav tulemus,et kas teile tõesti meeldib teadmine,et vaidlete kliendiga,saate raha kokku ning viimane läheb õnnetuna koju oma kokkuliimitud ripsmetega.Et see ometi ILUsalongi motiiv ei ole ju.Tema vaidles vastu,et mis jumala ilusad ripsmed,et tema tehnik teeb üldse 40minutiga.Ütlesin veel,et lisaks te reklaamite infot ripsmete kohta mida teil pole.Et teie tehnik mõtles mulle alguses suvalisi ripsmeid peale laduda,kuni ma ise ütlesin et,oot oot,mis asja,las ma vaatan neid,see tehnik nagu ise ka ei näinud teadvat mis tal seal karpides on,uuris ise ühelt ja teiselt poolt.See Marina kuulas jutu ära,noogutas,et ook ok,et minu arvamus lihtsalt.
Kuna allahindlust ta mulle keeldus tegemasst,et see juba voucheri soodustus,et ei saa ning minu närv juba must oli,panin talle see 14 euri ilusasti lauale,rääkisin veel juttu,talle see kriitika väga ei istunud.Kuna mul endal kiire ka oli,pidin kohvreid pakkima minema koju,siis ei hakkanud sinna trotsiks istuma jääma,et mina üle 10 ei anna,kuigi ikka pikalt kestis see jant.
Aga väga jube salong,täiesti hoolimatud inimesed tegutsevad seal.

Kodus uurisin lähedalt neid ripsmeid ja olin ikka päris vihane,et nii solvav,et sellised sitatöö tegijad ja ise nii uhke ka,et päris häbi oleks sellist tööd ise kiita ,kui ma juhata ja oleks,või on ta tõesti ise ainult kuskul lasnamäe keldrisalongides hooldust saanud,et ei teagi,mis on ilusad ripsmed.Ei tea,
aga...[/b]Ärge minge POSH salongi kindlasti.
Postitusi: 148

Postitatud: 23-01-2013 14:29


Oh kui hea hoiatus CAT! See on kindlasti heaks infoks paljudele.
Ma ei saa aru, kuidas saab üldse ilusalong toimida kui teenindajad sõnagi eesti keelt ei räägi? Kas venekeelset klientuuri on tõesti nii palju, et nad suudavad salonge üleval pidada? Või siis eesti naised on nii viisakad, et üldjuhul ei hakka nurisema vaid lähevad pärast normaalsesse salongi asja parandama?
Kurb tegelikult.
Postitusi: 799

Postitatud: 23-01-2013 16:08


Käisin Talentes ja rohkem enam sinna oma jalga ei tõsta.
Minu kupong sisaldas juuksepesu, juuksemaski, massaazi, lõikust ja soengut.
Teenindus täielikult umbkeelne, et administraator pidi tulema juuksurile tõlkima, mida ma soovin. Kogu peapesu ja maskitamise vältel plätras juuksur oma sõbrannaga ja "massaaziks" oli peanaha küüntega krapsimine. Kui need protseduurid tehtud said, siis läksime juuksuritooli ja katsusin selgitada, kui palju ma maha tahaksin lõigata. Ta kammis niisked juuksed seljataha ja lihtsalt alustas kääridega nüsimist. (tavaliselt eraldatakse ikka sektorid ning lõigatakse järkjärgult). Järgmisena kuivatas juuksed ära, pani läikeõli otstesse ja triikis juuksed sirgu.
Kuna ma olin vist ainukene eesltasest klient sel hetkel, siis kõrvalolev juuksur pani viisakusest eesti raadio mängima. Natukese aja pärast hakkas minu juuksuril vist eesti mulja ajudele ja timmis vene tümmi peale ja pidu käis sama hooga edasi...

Kogu see lugu oli küllaltki õnnetu, aga ma olen siiski rõõmus, et selle jama eest hinnakirja alusel summat ei pidanud maksma!

Mind paneb imestama, et inimene töötab klienditeenindajana ning ei oska sõnakestki riigikeelt, et tööalaseltki suhelda...

Postitusi: 9291

Postitatud: 24-01-2013 14:03

welness spa


http://www.wellness.ee/

minuvalikust ostsin kunagi kehahoolduse vaucheri, iseenesest teenus oli mõnus aga koht on jube. Mind mässiti mingi kahtlase haisuga koti sisse. Teenindaja ise oli selline "lihuniku" tüüpi memm. Täisraha eest ei läheks kunagi, isegi vauchei hinda ei olnud see teenus väärt. Nn jalahooldus sisaldas ainult kreemitamist
Postitusi: 942

Postitatud: 24-01-2013 14:25


Miks ainult iluteenused? Võiks juba siis söögikohad, pesulad jms ka siia liada!
Alguses kui see voucheri teema kuum oli, sai ikka ostetud neid. Pikapeale tajusin ära, et mitte sitta teenindust saada, tuleks voucher esitada pärast teenuse kätte saamist!
Postitusi: 29489

Postitatud: 24-01-2013 14:29


Kuskil oli kunagi teema ka muudest vautšeriga makstud asjadest
Postitusi: 9291

Postitatud: 24-01-2013 14:59


Tsiteeritud:

Miks ainult iluteenused? Võiks juba siis söögikohad, pesulad jms ka siia liada!
Alguses kui see voucheri teema kuum oli, sai ikka ostetud neid. Pikapeale tajusin ära, et mitte sitta teenindust saada, tuleks voucher esitada pärast teenuse kätte saamist!


aga siit sulle idee- tee teine teema. Tegin just iluteenuste teema, kuna ise olen nendest kõige rohkem huvitatud ja kindlasti on minu ning teiste kogemused paljudele abiks.
Postitusi: 942

Postitatud: 24-01-2013 21:51


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Miks ainult iluteenused? Võiks juba siis söögikohad, pesulad jms ka siia liada!
Alguses kui see voucheri teema kuum oli, sai ikka ostetud neid. Pikapeale tajusin ära, et mitte sitta teenindust saada, tuleks voucher esitada pärast teenuse kätte saamist!


aga siit sulle idee- tee teine teema. Tegin just iluteenuste teema, kuna ise olen nendest kõige rohkem huvitatud ja kindlasti on minu ning teiste kogemused paljudele abiks.maiviitsi
X